Promovat
teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor
3

teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor

Ultimele 3 terenuri cu priveliște superbă! Imaginează-ți diminețile cu liniște, aer curat și o priveliște de vis Dacă vrei să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar în oraș, acum e momentul Priveliște superbă către dealuri Apă trasă Curent Gaz în curs de execuție Zonă ...

420 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona 1 Mai
20

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona 1 Mai

Apartament 2 camere de vânzare – Zona 1 Mai, Piatra-Neamț, etaj 4 acoperit recent. Se oferă spre vânzare apartament cu două camere, situat în zona 1 Mai din Piatra-Neamț. Apartamentul este amplasat la etajul 4, într-un bloc bine întreținut, cu acoperiș recent renovat, oferind siguranță și confort pe ...

1047 EUR/m2 | 64 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului
9

Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2606 mp, situat pe strada Orizontului, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Terenul beneficiază de un front stradal generos de 25 ml, având o formă avantajoasă, ideală pentru construcția unei locuințe, parcelare sau investiție imobiliară. Utilitățile ...

2,606 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren Piatra Neamt 7

Vand teren Piatra Neamt

VAND 1540 MP TEREN INTRAVILAN SITUAT IN PIATRA NEAMT , STR. VASILE CONTA, CU UTILITATI LA LIMITA DE PROPRIETATE, CERTIFICAT DE URBANISM LA ZI , PRIVELISTE DEOSEBITA. PRET 40 EURO MP.

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan Piatra Neamt 5

Teren intravilan Piatra Neamt

Vand 1540 mp teren intravilan , situat in P. Neamt, str. Vasile Conta, deschidere 24 ml.Terenul se afla pozitionat intr-o zona cu priveliste deosebita , terasat , cu utilitati situate la limita de proprietate si certificat de urbanism la zi. Pret 40 euro mp

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

P. fizica vând ap. 2 camere, dec., 58 mp, et. 4 4, acoperit, P. Neamț, str. Aurorei, 51000 euro.
5
12

Persoana fizica vând ap. 2 cam. decomandat, curat, gresie, faiantă, termopan( montat de ADF), balconul este închis clasic, situat în Piatra Neamț, str. Aurorei. Ap. este situat la et. 4 4, blocul este acoperit.

981 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

 MCD EXPERT IMOBILIARE   Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmăneșt
13

MCD EXPERT IMOBILIARE Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmăneșt

MCD EXPERT IMOBILIARE Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmănești Îți prezentăm o oportunitate excelentă: un apartament cu 1 cameră, complet renovat, situat în zona Dărmănești ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Această proprietate este alegerea ...

900 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918
13

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

MCD EXPERT IMOBILIARE Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918 Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine conectată 1 Decembrie 1918, ideal pentru locuință personală sau investiție. Compartimentare practică și confortabilă: Hol generos 2 dormitoare ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere   Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie
9

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie Detalii esențiale: Suprafață utilă: 78,5 mp Etaj 10 10, bloc solid din 1977 cu lift nou Compartimentare practică: 3 dormitoare spațioase Living generos și luminos Bucătărie și hol 2 băi (1 cu geam, 1 de serviciu) Logie de 4 mp ...

797 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie  sarata
6

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie sarata

Descoperiți locația perfectă pentru casa visurilor dumneavoastră! Oferim spre vânzare un teren ideal situat într-o zonă pitorească cu vedere panoramică la lac, oraș și munți. Terenul este bine însorit și se pretează pentru construcția unei case P+1 cu mansardă. Detalii teren: Localizare: Zona Humărie Vedere: ...

1,365 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ultracentral - Casa si teren str. Petru Rares nr. 27 C Piatra Neamt
10
4

Vand casa in suprafata construita de 330 m.p. ( din acte ), suprafata utila de aprox. 270 m.p., si teren in suprafata totala ( incluzand suprafata construita ) de 800 m.p. ( din masuratori ). Proprietatea este lipsita de sarcini fiind un singur proprietar. Proprietatea are deschidere la str. Petru ...

1778 EUR/m2 | 270 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț 8000 mp, deschidere 140 m la strada principală, construcții existente pe acesta in suprafață de 1300 mp. Preț: 150 mp. Posibilitate parcelare la prețul 200 euro mp. Vindem parcele de teren intravilan, cu suprafete cuprinse intre 1500 si 2500 mp, deschidere ...

8,200 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Casă la roșu la țară

Casă la roșu la țară

De vânzare casă la țară mare cit 4apartamente cu 2700m teren apă... dispusă la drum județean aproape de oraș, poate fi casă locuibilă pentru trei familii sau transformat tot într-o afacere gen turism, azil de bătrâni sau clinică medicală particulară

7 EUR/m2 | 260 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou sau locuit
6
1

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou sau locuit

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare o garsonieră situată la parter, în zona Bloc Turn Ozana. Datorită poziționării la parter, proprietatea este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau alte activități profesionale. Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări: 0757 ...

1386 EUR/m2 | 26 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând urgent teren intravilan 2500 mp ( ) 1

Vând urgent teren intravilan 2500 mp ( )

Vând urgent 3 terenuri. Un teren situat la strada principala( DJ156A) vis a vis de TCE 3 BRAZI din satul Boțesti. Preț negociabil 55.000 euro, altul de 2500 mp in satul Doina strada principala(DJ156A)- 55.000 euro negociabil si unul de 1250 in satul Căciulești preț 25.000 euro negociabil. Relații la ...

Piatra Neamt, Neamt

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren
1

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren

Vând casă 200 mp,110 parter 90 mansardă,construita in 2020: PIATRA NEAMT sala de oaspeți baie oaspeți,cabină duș,wc,bideu, chiuvetă pe corp dulap dormitor mobilat bucatarie utilată,corpuri suspendate, hotă,frigider încorporat,congelator încorporat,cuptor încorporat, plită inducție patru ochiuri ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren de vinzare
1

Teren de vinzare

Loc de casa,in sat.Recea,com.Ion Creangă jud.Neamt.Suprafata de 1635 M2,front stradal 19m.Acte la zi.Pret 10 euro M2.NEGOCIABIL.Detalii la .

1,635 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț
8
1

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț

2 casa bătrânești situate pe 5000 mp situat în com.Podoleni, județul Neamț. - Apa de izvor la robinetul din curte - Perdea de vie - 43 ml deschidere la stradă - Strada din fața porții este pietruită, cea mai apropiată stradă asfaltată este la 50m. - Cadastru efectuat.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera Piata Maratei
5
15

Garsoniera Piata Maratei

Oferim spre cumpărare apartament 30.8 m2 cu 1 camera, baie mare și un hol + balcon ETAJ 3 . Orientat spre est, călduros, însorit, in zonă liniștită. Fara CT! Are ușa metal, parțial mobilat. Are gaz la bucătărie. Poate fi locuit imediat!

798 EUR/m2 | 30 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea