Promovat
Ap. 3 camere Duplex, Etaj1+Parter stradal, ideal spatiu comercial
9
1

Ap. de 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, este foarte bine pozitionat la strada astfel ca parterul se poate utiliza ca si spatiu comercial. Ap. are CT noua cu tevi din cupru si calorifere noi, are 2 bai ambele au aerisirea in ghena fara geam dea aerisire naturala, peretii sunt drepti, curati renovati in urma ...

1150 EUR/m2 | 80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 băi –cartier PRECISTA
20
1

Apartament 3 camere / 2 băi –cartier PRECISTA

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios, cu 3 camere decomandate, situat la etajul 4 al unui bloc din cartierul Precista, Piatra Neamț. Suprafață utilă (cu balcon): 68,2 mp An construcție: 1982 Orientare: Sud-Vest Detalii și avantaje: Boxă la subsol Centrală termică proprie Bloc ...

1033 EUR/m2 | 63 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1
12
7

Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1, în zona Centrală din Piatra Neamț. Suprafață utilă totală: 75,3 mp Caracteristici principale Centrală proprie 2 băi Mobilată doar bucătăria, plus un pat și un șifonier Bloc acoperit Loc de parcare Instalații ...

1235 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând teren construcții
4

vând teren construcții

Direct proprietar vând teren intravilan în suprafață de 650mp situat în Piatra neamț str cetatea neamțului în zonă rezidențială având o deschidere frontal de 32ml și în adâncime de 20ml. Utilități gaz,apă,canalizare la limita proprietății. Întrarea la teren se face pe drum privat,zona este liniștită ...

650 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

3
2

Casă modulară tip capsulă, 36,8 mp, complet mobilată și echipată, gata de utilizare. Ideală pentru Airbnb, glamping sau locuință de vacanță. Se poate viziona in Piatra Neamț. . + ( ). : Suprafață: 36,8 mp Dimensiuni: 11,5 x 3,2 x 3,2 m Capacitate: 2 4 persoane Structură oțel galvanizat Geamuri ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea