aApartament cu o camera  parter
10
2

aApartament cu o camera parter

MCD Expert Imobiliare vă prezintă spre achiziție un apartament cu 1 cameră, complet renovat, situat într-o zonă foarte căutată din Piatra Neamț în proximitatea centrului orașului, Școlii nr. 2 și Spitalului Județean. Locația excelentă asigură acces rapid la principalele puncte de interes, transport ...

1431 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere – Str. Lămâiței
9
2

Apartament 3 camere – Str. Lămâiței

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4, pe strada Lămâiței, în Piatra Neamț. Apartamentul are o suprafață utilă de 47,3 mp, la care se adaugă un balcon de 4,1 mp, rezultând o suprafață totală de 51,4 mp. Caracteristici și îmbunătățiri: Șarpantă ...

1109 EUR/m2 | 51 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând teren construcții
4

vând teren construcții

Direct proprietar vând teren intravilan în suprafață de 650mp situat în Piatra neamț str cetatea neamțului în zonă rezidențială având o deschidere frontal de 32ml și în adâncime de 20ml. Utilități gaz,apă,canalizare la limita proprietății. Întrarea la teren se face pe drum privat,zona este liniștită ...

650 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

3
2

Casă modulară tip capsulă, 36,8 mp, complet mobilată și echipată, gata de utilizare. Ideală pentru Airbnb, glamping sau locuință de vacanță. Se poate viziona in Piatra Neamț. . + ( ). : Suprafață: 36,8 mp Dimensiuni: 11,5 x 3,2 x 3,2 m Capacitate: 2 4 persoane Structură oțel galvanizat Geamuri ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Ap.2 camere
5

Ap.2 camere

Ap. cu 2 camere, decomandat, etaj 3, in zona de stației Tic Tac

1091 EUR/m2 | 44 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea