Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Darmanesti
20

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Darmanesti

Casă de vânzare cu teren – zona Balaurul, Piatra Neamț (str. 1 Decembrie) Se oferă spre vânzare casă solidă, construită în anul 2010, situată într-o zonă liniștită și bine cotată a municipiului Piatra Neamț – zona Balaurul, pe strada 1 Decembrie. Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de ...

674 EUR/m2 | 310 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament spațios 3 camere – zona MARATEI  66 MP
12

Apartament spațios 3 camere – zona MARATEI 66 MP

Vânzare apartament 3 camere – Maratei, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4/4, în zona Maratei – o alegere ideală pentru familie sau investiție. ✨ Caracteristici: ✅ Suprafață utilă: 85,26 mp ✅ Boxă cadastrală: 12,61 mp ✅ Compartimentare: ...

1116 EUR/m2 | 66 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat etaj 2, 69 mp utili, zona Fermelor
6
1

Apartament de 2 camere semidecomandat in suprafata utila de 69 mp (60 mp + 9 m balconul) situat la etajul 2 in bloc nou din 2021. Fiind orientat pe sud este foarte calduros si luminos, oferind lumină naturală și confort termic pe tot parcursul zilei. Detine CT, tâmplărie PVC cu geam termopan, loc de ...

1304 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV   Piatra-Neam
19
1

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neam

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neamț MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată a municipiului Piatra-Neamț, în apropiere de OMV. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu regim ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt
5

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt

Apartament 3 camere de vânzare Dărmănești, Aleea Ulmilor Se vinde apartament 3 camere, semidecomandat, cu suprafața de aproximativ 55 mp, situat în Dărmănești Aleea Ulmilor, etaj 3 din 4. Se vinde mobilat Centrală termică proprie Pod Balcon închis cu termopan, cu încălzire Tâmplărie ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament rezidențial pretabil pt firma și locuinta
9
1

Apartament rezidențial pretabil pt firma și locuinta

Situat pe Calea Romanului, în zona liniștită, construita după 2010, apartamentul este decomandat, cu multiple îmbunătățiri, 2 bai, 2 balcoane spațioase, încălzire prin pardoseală, ușor de utilizat pentru sediu de firma și o locuinta spațioasă! Foarte curând în zonă se va adaugă o clinică, care va întregi ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan drum privat 560 mp
5
4

Teren intravilan drum privat 560 mp

Teren de vânzare situat la intrare in Turturesti pe partea dreapta, cum vii din oraș. 3 minute distanta de la Sala Polivalenta. Terenul este insorit pe tot parcursul zilei si este Împrejmuit cu plasa de gard. Bonus % 8 copaci fructiferi si 10 tufe de smeura. Zonă în plină dezvoltare, cu acces drum ...

565 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Vaduri cu teren
5
25

Casa de vanzare Vaduri cu teren

Vand casa cu teren suprafata 3300m2. Casa este semifinisata Casa se afla la Vaduri comuna Alexandru cel Bun