Promovat
Teren 1,000mp Piatra-Neamt / Zona Fermelor
16

Teren 1,000mp Piatra-Neamt / Zona Fermelor

Se oferă spre vânzare teren intravilan în suprafață de 1000 mp, situat în zona Fermelor, pe strada Pietrilor. Terenul este ideal pentru construcția unei locuințe, fiind amplasat într-o zonă liniștită, cu acces facil. Utilitățile apă, gaz, curent și canalizare se află la limita proprietății, ceea ce ...

1,000 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – Zonǎ Centrală,etaj 3
9
2

Apartament 2 camere – Zonǎ Centrală,etaj 3

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona centrală a orașului Piatra Neamț, la etajul 3, compartimentare decomandată. ✅ Suprafață apartament: 54 mp ✅ Decomandat ✅ Etaj 3 ✅ Centrală termică proprie ✅ Geamuri termopan ✅ Balcon închis cu termopan ✅ Bloc acoperit ✅ ...

1111 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
LOTURI- Teren Batca Doamnei – la lebede, 5250 mp, Neamt
4

LOTURI- Teren Batca Doamnei – la lebede, 5250 mp, Neamt

Primul lot de la strada este 1100mp x35euro= 38.500 euro Al2-lea lot este 1000mpx30euro= 30.000 euro Al3-lea lot este 1000mpx30euro= 30.000 euro Al4-lea lot (de la baza padurii) este 1500mpx25euro= 37.500 euro Terenul intravilan este in suprafata de 5250 mp, are deschiderea la drum asfaltat de 27 m pe ...

5,267 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt -  COMISION
15

Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt - COMISION

Pensiunea S+P+E+M (finalizata in 2005) cu mansarda si demisol generoase este situata pe o suprafata de 7850 mp de teren. Cladirea este din caramida pe fundatie din beton armat, stalpi de rezistenta si plansee din beton armat, acoperis tip sarpanta din lemn cu invelitoare din tabla Lindab avand o suprafata ...

421 EUR/m2 | 1,390 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
3

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...