Promovat
2 cam, et. 3 3, 60 mp, BLOC 6 FERMELOR , Preț 61.157 +TVA 21%
7
2

Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 5 mp utili. El se află în cel de-al șaselea bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat D+P+2E+M și are termen de finalizare luna Iulie 2026. Apartamentul se predă ...

1233 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt -  COMISION
15

Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt - COMISION

Pensiunea S+P+E+M (finalizata in 2005) cu mansarda si demisol generoase este situata pe o suprafata de 7850 mp de teren. Cladirea este din caramida pe fundatie din beton armat, stalpi de rezistenta si plansee din beton armat, acoperis tip sarpanta din lemn cu invelitoare din tabla Lindab avand o suprafata ...

421 EUR/m2 | 1,390 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere maratei
5
5

Apartament 2 camere maratei

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier maratei. Este la etajul 4, este liber, are centrala termica proprie si termopane, acte la zi, merita vazut. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1000 EUR/m2 | 33 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Ap. 3 camere Duplex, Etaj1+Parter stradal, ideal spatiu comercial
9
1

Ap. de 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, este foarte bine pozitionat la strada astfel ca parterul se poate utiliza ca si spatiu comercial. Ap. are CT noua cu tevi din cupru si calorifere noi, are 2 bai ambele au aerisirea in ghena fara geam dea aerisire naturala, peretii sunt drepti, curati renovati in urma ...

1150 EUR/m2 | 80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând teren construcții
4

vând teren construcții

Direct proprietar vând teren intravilan în suprafață de 650mp situat în Piatra neamț str cetatea neamțului în zonă rezidențială având o deschidere frontal de 32ml și în adâncime de 20ml. Utilități gaz,apă,canalizare la limita proprietății. Întrarea la teren se face pe drum privat,zona este liniștită ...

650 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
3

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea