Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa P+M, mobilata si utilata, 550 mp teren, la 10 minute de oras,cadru natural mirific
18
4

CASĂ P+M MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, CU 550 MP TEREN, SITUATĂ LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎNTR-UN CADRU NATURAL MIRIFIC, 170.000 EURO Dacă iți dorești să locuiești într-o zonă liniștită cu o priveliște minunată și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată la 10 minute ...

1063 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
LOTURI- Teren Batca Doamnei – la lebede, 5250 mp, Neamt
4

LOTURI- Teren Batca Doamnei – la lebede, 5250 mp, Neamt

Primul lot de la strada este 1100mp x35euro= 38.500 euro Al2-lea lot este 1000mpx30euro= 30.000 euro Al3-lea lot este 1000mpx30euro= 30.000 euro Al4-lea lot (de la baza padurii) este 1500mpx25euro= 37.500 euro Terenul intravilan este in suprafata de 5250 mp, are deschiderea la drum asfaltat de 27 m pe ...

5,267 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Hotel / Pensiune cu 21 camere de vânzare în zona Fermelor
20

Hotel / Pensiune cu 21 camere de vânzare în zona Fermelor

Pensiune de vânzare – Strada Fermelor, Piatra Neamț Se oferă spre vânzare pensiune complet funcțională, situată în Piatra Neamț, pe strada Fermelor, ideală pentru activități turistice sau conversie în clinică, azil de bătrâni ori alte servicii. Caracteristici principale: Teren generos de 1.660 mp Spațiu ...

1271 EUR/m2 | 472 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând teren construcții
4

vând teren construcții

Direct proprietar vând teren intravilan în suprafață de 650mp situat în Piatra neamț str cetatea neamțului în zonă rezidențială având o deschidere frontal de 32ml și în adâncime de 20ml. Utilități gaz,apă,canalizare la limita proprietății. Întrarea la teren se face pe drum privat,zona este liniștită ...

650 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
2

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV   Piatra-Neam
19
1

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neam

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neamț MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată a municipiului Piatra-Neamț, în apropiere de OMV. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu regim ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea