Promovat
2 camere precista et1
9
2

2 camere precista et1

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier precista. Este situat la etajul 1 , are toate îmbunătățirile, are centrala termica proprie si termopane, se vinde mobilat si utilat. Este liber, merita vazut! Pentru mai multe ...

1348 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Hala industriala P+1E si teren intravilan 2992 mp, Piatra Neamt
7
4

PROPRIETATE IMOBILIARA COMPUSA DIN 2.992 MP TEREN INTRAVILAN SI HALA PRODUCTIE P+1E, SITUATA IN PIATRA NEAMT, STR. APUSULUI, 146.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea unor activități economice de productie valorificarea unor noi oportunități de business, FORTUNA IMOBILIARE ...

133 EUR/m2 | 1,100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
5

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră – Strada Bistriței – mobilată și utilată
6
1

Garsonieră – Strada Bistriței – mobilată și utilată

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandata situată pe strada Bistriței, cartier Precista, Piatra Neamț, la etajul 4. Suprafață utilă 24,86 mp + balcon 4,18 mp. Compartimentare: cameră, bucătărie, baie, hol, debara. Garsoniera este decomandată, se vinde mobilată și utilată. Bloc ...

1498 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona darmanesti piața
5
5

Garsoniera zona darmanesti piața

Zona darmanesti bloc de apartamente , etaj 4 acoperit pod , bloc izolat , cu îmbunătățiri preț negociabil tel

940 EUR/m2 | 25 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
3

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea