Promovat
BLOC 7 FERMELOR, Ap 1 cam, et. 1-3, de la 42 148+21% TVA
7
2

BLOC 7 FERMELOR, Ap 1 cam, et. 1-3, de la 42 148+21% TVA

Apartament 1 cameră, 42 mp (37 mp utili + 5 mp balcon), disponibil la etajele 1-3. Apartamentul are centrală termică, calorifere, si se vinde cu toate finisajele interioare incluse. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, pe strada Fermelor, în ansamblul nou din spate de la Penny Market. ...

1214 EUR/m2 | 42 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista
7
1

Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 3 in apropiere de Piata Bistrita in cartier Precista cu suprafata utila de 55 mp +balcon de 4 m. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, este izolat exterior si detine loc de parcare valabil. Are CT de 2 ani montata, parchet din lemn ...

1391 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile
18
3

Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile

PROPRIETATE ZONA URSULEȚI, CU TOATE FACILITĂȚILE 190.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, compusă din suprafața ...

950 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Ap.2 cam, parter, 55 mp utili, BLOC 6 FERMELOR,Preț 72.727 +TVA 21%
10
3

Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 3,8 mp utili + un balcon de 6 mp utili. Apartamentul dispune de gradina proprie, de 100 mp si se află în cel de-al SASELEA bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Afacere la cheie
8

Afacere la cheie

Vând afacere la cheie, magazin Fashion (dama). Afacerea functioneaza de 15 ani si se vinde cu stocuri de haine (max.2 ani) stocuri primavara/vara, toamna/ iarna de buna calitate , modele unice (Italia, Romania, Turcia) Magazinul este foarte bine poziționat având un nume de brand cunoscut, vad format ...

479 EUR/m2 | 47 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului
9

Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2606 mp, situat pe strada Orizontului, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Terenul beneficiază de un front stradal generos de 25 ml, având o formă avantajoasă, ideală pentru construcția unei locuințe, parcelare sau investiție imobiliară. Utilitățile ...

2,606 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului
20

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului

Vânzare apartament 4 camere – etaj 1, Strada Rozelor, Piatra Neamț | 100 mp construiți, boxă, balcon, loc de parcare Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1 al unui imobil bine întreținut, amplasat pe strada Rozelor, într-o zonă liniștită și accesibilă din Piatra ...

1153 EUR/m2 | 85 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei
12

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei

Vând apartament decomandat cu 2 camere, parter, cu balcon, situat pe Aleea Plaiului, Piatra Neamț, lângă Grădinița Floare de Colț. Se vinde complet mobilat și utilat. Zonă liniștită, acces facil la puncte de interes. Ideal pentru locuit sau investiție.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial de 214mp de vânzare în zona Central
11

Spațiu comercial de 214mp de vânzare în zona Central

Spatiu comercial de vanzare situat in complex Casa Cartii la demisol cu o suprafata de 214 mp, compartimentat partial, doua grupuri sanitare,

561 EUR/m2 | 214 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului
11

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului

Apartament situat la etajul doi, cu o suprafata generoasa de 100 de mp utili, cu doua bai, 2 balcoane, bucatarie generoasa, izolatie exterioara, centrala termica, termopane.

1178 EUR/m2 | 90 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan Piatra Neamt
18

Teren intravilan Piatra Neamt

Teren intravilan de vânzare – 3.538 mp, Strada Fermelor, zona 1 Mai, Piatra Neamț Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 3.538 mp, situat într-o zonă urbană în plină dezvoltare – Strada Fermelor, cartier 1 Mai, municipiul Piatra Neamț. - Deschidere la stradă: 20 metri -Utilități: ...

3,538 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu priveliște superbă
10
4

Apartament 3 camere cu priveliște superbă

Apartament 3 camere de vanzare, zona superbă cu priveliște spre munte. Apartamentul este decomandat și dispune o 1 bucatarie mare, 1 baie, 1 boxa generoasa în cadastru de 11 mp, balcon de 8 m liniari. Este spațios și însorit, renovat recent, detine loc de parcare și o debara pe casa scării. Se vinde ...

1163 EUR/m2 | 83 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului
8
3

Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului

Apartament de 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 2 pe Calea Romanului. Blocul este din 1982, izolat exterior, apartamentul este pozitionat pe mijloc intre apartamente, este calduros, are termopane. Detine boxa in subsol tehnic cu acces pe scara metalica. Apartamentul are 68 mp utili + balcon ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferta   Teren intravilan de vânzare
3
4

Oferta Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare 300 metri pătrați,în Piatra Neamț, zona Dărmănești, pe o stradă,în apropiere de Moara Gliga Toate utilitățile sunt la poartă .

300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor
7
4

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor

Proprietar vand apartament, in Maratei, Aleea Paltinilor Bloc curat, ingrijit. Apartamentul necesita renovare, suprafata 52.7 mp

904 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt
6
5

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt

Proprietar, vand schimb apartament decomandat 4 camere - design flexibil - în suprafață de 70mp, cu balcon închis cu termopan, situat în Piatra Neamț (cartier Darmanesti) la etajul 10 intr-un bloc cu 10 etaje, anvelopat și acoperit. Se oferă un spațiu de locuit cochet mobilat, recent renovat, optimizat ...

1077 EUR/m2 | 65 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Precista
4
4

Apartament Precista

De vânzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Precista, strada Emil Costinescu in vecinătatea școlii nr.10, centre comerciale (Shopping City), piața Bistrita.Imobilul se află intr-un bloc construit in 1980, etaj 4 4, acoperit + pod, boxă, tâmplărie termopan, izolat exterior. Necesită moder ...

929 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea