Promovat
Casa zona 1 MAI, 223 utili P+1+M, 663 m teren – MERITA VAZUTA!
12

Consultati oferta noastra detaliata pe www.etalon-imobiliare.ro Casa P+1+M 223 m utili, situata in Piatra Neamt, zona 1 MAI, teren 660 mp. Imobilul este construit din caramida, pe fundatie din beton armat, acoperit cu tabla tip Lindab, tamplarie din termopan, izolatie exterioara, suprafata utila de ...

874 EUR/m2 | 223 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista
7
1

Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 3 in apropiere de Piata Bistrita in cartier Precista cu suprafata utila de 55 mp +balcon de 4 m. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, este izolat exterior si detine loc de parcare valabil. Are CT de 2 ani montata, parchet din lemn ...

1391 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 MCD Expert Imobiliare   Vânzare teren agricol, Zona Izvoare
7
2

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare Se oferă spre vânzare un teren agricol cu suprafața de 28.500 mp, situat într-o zonă de mare potențial. Caracteristici: Suprafață totală: 28.500 mp Preț atractiv: 4 euro mp Teren perfect drept, ideal pentru exploatare agricolă Acces ...

28,500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești
16

Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Nicolae Iorga, în zona Dărmănești, Piatra Neamț. Proprietatea este semidecomandată, amplasată la etajul 2 al unui bloc acoperit și dotat cu lift, oferind confort și accesibilitate. Detalii și dotări: Suprafață totală ...

1376 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietate deosebita com.D-va Rosie, Casa P+M si 1683 mp teren
18
1

PROPRIETATE DEOSEBITĂ ÎN COM. DUMBRAVA ROȘIE CASĂ P+M ȘI 1.683 MP TEREN, CU TOATE UTILITĂȚILE, LA 10 MIN DE ORAȘ, 250.000 EURO NEG. Dacă vă doriți să scăpați de aglomerația urbană, de grijile și stresul cotidian, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate cu un vibe deosebit, ...

868 EUR/m2 | 288 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila S+P+E+M, anexa si teren, zona rezidentiala la 2 minute de oras
17

PROPRIETATE LA 2 MINUTE DE ORAȘ VILĂ S+P+E+M, ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN ZONĂ REZIDENȚIALĂ, 270.000 EURO NEG. Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate situată la intrarea în com. Al. cel Bun , liniște și aer curat. Proprietatea ...

1000 EUR/m2 | 270 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere decomandate,multiple imbunatatiri, boxa si loc parcare,zona C-lea Romanului
18
8

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 2, CU MULTIPLE IMBUNATATIRI, BOXA SI LOC DE PARCARE, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate de exceptie Ultracentral- str.Stefan cel Mare
14
7

Proprietate de exceptie Ultracentral- str.Stefan cel Mare

PROPRIETATE IMOBILIARĂ DE EXCEPȚIE SITUATĂ ÎN ANSAMBLU REZIDENȚIAL ULTRACENTRAL - STRADA STEFAN CEL MARE, 170.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE este onorată să vă prezinte spre achiziționare această proprietate, care dispune de o poziție privilegiată în municipiul Piatra Neamț și se remarcă prin noblețe și ...

1619 EUR/m2 | 105 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere, tip duplex
8
19

Apartament 4 camere, tip duplex

APARTAMENT 4 CAMERE CU SCARA INTERIOARA, 2 BĂI, SITUAT ÎN BLOC NOU, PRIVELISTE SPECTACULOASA, 120.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată in bloc nou, intr-o zona in plin avant imobiliar, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau
19
21

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau

CASĂ CU O PRIVELIȘTE DE VIS, ÎN INIMA NATURII, ÎNTR-O ZONĂ FEERICĂ, CE POATE FI INCLUSĂ ÎN CIRCUITUL ECOTURISTIC, 167.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE vă prezintă această vilă superbă, situată în com. Tarcău, jud. Neamț, verdeață și frumusețe ...

418 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate situata in zona centrala- Piatra Neamt, oaza de eleganta si confort
19
5

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN ZONA CENTRALĂ PIATRA NEAMȚ OAZĂ DE ELEGANȚĂ ȘI CONFORT, 331.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște,verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, ...

1576 EUR/m2 | 210 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
41

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,mobilat si utilat,2 locuri de parcare, zona Scoala nr.2
12

APARTAMENT 3 CAMERE MOBILAT ȘI UTILAT, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 95.000 EURO NEG Pentru cei interesați de extinderea spațiului de locuit, cu un ambient plăcut și atrăgător, care nu necesită investiții suplimentare, vă oferim posibilitatea de a cunoaște beneficiile acestei proprietăți ...

1250 EUR/m2 | 76 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
24

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa la gri, comuna Girov
20
12

Casa la gri, comuna Girov

Oferta noua, proprietate situata la 10 km de oras , in comuna Girov, pret 70.000 euro usor negociabil. Proprietatea va pune la dispozitie o casa P+M ( la gri ) cu suprafata desfasurata de 144 mp, construita pe fundatii din beton armat, zidarie din BCA, acoperita cu tabla tip Lindab, tamplarie termopan ...

486 EUR/m2 | 144 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere. ,Bdul Traian la H-uri Piatra Neamt
7

Apartament 4 camere. ,Bdul Traian la H-uri Piatra Neamt

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Maratei, pe Bulevardul Traian, într-o zonă apreciată pentru accesul facil către școli, magazine, mijloace de transport și punctele de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 78,95 mp, la care se ...

1013 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere - zona Maratei / Parter
8
1

Apartament 2 camere - zona Maratei / Parter

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Paltinilor, în cartierul Maratei, Piatra Neamț. Locuința se află la parterul unui bloc acoperit și are o suprafață utilă de 52,7 mp. Apartamentul este semidecomandat, dispune de geamuri termopan și balcon închis cu termopan. Nu ...

892 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera-cartier Mărăței
9
2

Garsoniera-cartier Mărăței

Ofer spre vanzare, garsonieră semidecomandată, in bloc de garsoniere, et. 1, orientată spre vest. Blocul este izolat cu termosistem si geamuri termopan. Recent renovată imbunătățiri de calitate. Bucatarie mobilata si utilata nou, centrala termica. Baie cu duș.

1136 EUR/m2 | 22 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan in Piatra Neamț suprafață de 2000 mp.
2
5

Teren intravilan in Piatra Neamț suprafață de 2000 mp.

Vând teren intravilan 2000 mp, în Piatra Neamț, zona Speranța. Terenul beneficiază de toate utilitățile (eon, gaz, apa, canalizare etc) si are o deschidere de 16 m. Terenul are deschidere la viitorul drum expres Bacău-Piatra Neamț.

2,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan Tupilati Neamț la doar 5  eur mp în centrul localității.
4
11

Teren intravilan Tupilati Neamț la doar 5 eur mp în centrul localității.

Vând teren intravilan in suprafață de 2870 mp în centrul localității Tupilati. Terenul beneficiază de toate utilitățile zonei.

Piatra Neamt, Neamt

Casă în Piatra Neamț  zona Stadion
6
9

Casă în Piatra Neamț zona Stadion

Vând casă în suprafață de 187 mp (parter, etaj 1 plus mansardă) si anexa în suprafață de 30 mp. Terenul este in suprafață de 300 mp și are o deschidere de 50 m la stradă și beneficiază de toate utilitățile.

829 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan in Cartierul Tei Piatra Neamț str. Orizontului 959mp
7
11