Promovat
Teren 1,000mp Piatra-Neamt / Zona Fermelor
16

Teren 1,000mp Piatra-Neamt / Zona Fermelor

Se oferă spre vânzare teren intravilan în suprafață de 1000 mp, situat în zona Fermelor, pe strada Pietrilor. Terenul este ideal pentru construcția unei locuințe, fiind amplasat într-o zonă liniștită, cu acces facil. Utilitățile apă, gaz, curent și canalizare se află la limita proprietății, ceea ce ...

1,000 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex imobiliar, Hala, birouri+apartament, teren 1896 mp, Piatra Neamt
18
2

COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN HALĂ INDUSTRIALĂ, CLADIRE BIROURI, APARTAMENT PENTRU LOCUIT ȘI 1.896 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMT, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALA ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ 700.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea extinderea ...

806 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi
20
2

Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul 9 Mai, cu o suprafață utilă totală de 73,69 mp (inclusiv balconul). Tip: decomandat Etaj: 4 Compartimentare: 2 băi, 2 camere izolate + tavanul (fără sufragerie) Dotări: centrală proprie, izolație ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei
12

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei

Vând apartament decomandat cu 2 camere, parter, cu balcon, situat pe Aleea Plaiului, Piatra Neamț, lângă Grădinița Floare de Colț. Se vinde complet mobilat și utilat. Zonă liniștită, acces facil la puncte de interes. Ideal pentru locuit sau investiție.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietate situata in zona centrala- Piatra Neamt, oaza de eleganta si confort
19
5

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN ZONA CENTRALĂ PIATRA NEAMȚ OAZĂ DE ELEGANȚĂ ȘI CONFORT, 331.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște,verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, ...

1576 EUR/m2 | 210 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
43

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,mobilat si utilat,2 locuri de parcare, zona Scoala nr.2
12

APARTAMENT 3 CAMERE MOBILAT ȘI UTILAT, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 95.000 EURO NEG Pentru cei interesați de extinderea spațiului de locuit, cu un ambient plăcut și atrăgător, care nu necesită investiții suplimentare, vă oferim posibilitatea de a cunoaște beneficiile acestei proprietăți ...

1250 EUR/m2 | 76 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
24

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa la gri, comuna Girov
20
12

Casa la gri, comuna Girov

Oferta noua, proprietate situata la 10 km de oras , in comuna Girov, pret 70.000 euro usor negociabil. Proprietatea va pune la dispozitie o casa P+M ( la gri ) cu suprafata desfasurata de 144 mp, construita pe fundatii din beton armat, zidarie din BCA, acoperita cu tabla tip Lindab, tamplarie termopan ...

486 EUR/m2 | 144 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile
18
3

Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile

PROPRIETATE ZONA URSULEȚI, CU TOATE FACILITĂȚILE 190.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, compusă din suprafața ...

950 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI
8

CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un spațiu comercial situat pe Aleea Ulmilor, Piatra Neamț – perfect pentru un cabinet stomatologic sau orice alt tip de cabinet. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: 2 camere decomandate 2 băi 1 balcon Situat la parter – acces ...

1300 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere duplex
8

Apartament 3 camere duplex

Apartament 3 camere, duplex, et .1-P, dotat cu centrala termica, termopan, gresie, faianta, 2 balcoane, boxa, stradal, posibilitate de schimbare destimatie in spatiu comercial.

1222 EUR/m2 | 81 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Aleea Viforului
4
5

Apartament 3 camere Aleea Viforului

Apartament 3 camere, et2, Aleea Viforului, curat, termopan, centrala termica, partial mobilat.

856 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând casă urgent
9
15

Vând casă urgent

Vând casă în Dumbrava Roșie la 5 minute de Piatra Neamt cu suprafata de 919 mp3, are 3 intrari cu 3 camere,1 bucatarie,1 baie,2 holuri și un dressing.Mai are separat o bucatarie de vara( din caramida) Casa este dotata cu centrala termica pe gaz metan si 3 sobe de teracota. Curtea este generoasa cu pomi ...

83 EUR/m2 | 919 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare
8
6

Casa de vanzare

Casă de vânzare Zonă excelentă, lângă Galeria Mall (1 Mai) Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă foarte bună, aproape de Galeria Mall, în cartierul 1 Mai o locație ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: - Suprafață teren: 243 mp - Compartimentare: ...