Promovat
Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal
12

Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă cu living mare și bucătărie deschisă, 2 dormitoare și 2 băi, complet mobilată și utilată. Casa are amprentă la sol de 89 mp, suprafață utila aproximativ 120 mp, cu tot cu mansardă. - centrală termică nouă - calorifere ...

1075 EUR/m2 | 120 m2

sud-est, Roman, Neamt

Promovat
4 camere - renovat 2024, mobilat și utilat, la cheie
17

4 camere - renovat 2024, mobilat și utilat, la cheie

Agenția imobiliară RARA Soluții oferă spre vânzare apartament cu 4 camere, mobilat și utilat, la cheie. Locație: Bd. Roman Mușat, bl. 5, Mun. Roman, Jud. Neamț Compartimentare: - living 19 mp - 3 dormitoare spațioase - bucătărie mare (10 mp) - baie cu aerisire - dressing (posibilitate reamenajare a ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

sud-vest, Roman, Neamt

Promovat
Casă nouă - construcție 2024
14
1

Casă nouă - construcție 2024

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă construită din cărămidă Brikston, pe teren de 509 mp • Izolație interioară cu vată minerală • Izolație exterioară cu polistiren • Centrală termică nouă, încălzire în pardoseală • Tavane extensibile (membrană silicon) • ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

est, Roman, Neamt

Promovat
Apartament spațios cu 4 camere - renovat modern, mobilat și utilat
19

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament 4 camere, pe Str. Sucedava, bl. 19, etaj 1, municipiul Roman aproape de Piața Centrală, lângă Penny Market Compartimentare: bucătărie mare, două băi, 3 dormitoare, living și două balcoane. Apartamentul a fost renovat ...

1385 EUR/m2 | 78 m2

central, Roman, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, renovat,mobilat și utilat, etajul 2, zona ultracentrala
9
1

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, 65 mp utili, renovat, complet mobilat, situat la etajul 2, în zonă Ultracentrală Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică, aer condiționat, geamuri termopan, uși din lemn masiv, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10

Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...

0 EUR/m2 | 996 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament 2 camere, ultra central,  zona Episcopiei
2
3

Vand apartament 2 camere, ultra central, zona Episcopiei

Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...

855 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Piata Mica, renovat 48.000euro
7

De vânzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 in zona Piața mică ,renovat complet, mobilat și utilat, termopane, ușă metalică, centrală termică,izolat interior exterior. Preț 48.000 euro ușor negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament decomandat zona Episcopiei
8

Vand apartament decomandat zona Episcopiei

Vând apartament cu doua camere decomandat Zona Favorit partea cu stadionul Suprafața 56 mp utili Apartamentul este total renovat Se vinde utilat și mobilat Preț 54000 Acte actualizate pt notariat Fotografii reale Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la Filip Doltu nr de tel. sau ne gasiti ...

982 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Vand garsoniera confort 1
1
1

Vand garsoniera confort 1

Vand garsoniera in Smirodava Ofer spre vanzare garsoniera confort 1, situata in Str Smirodava Etajul 1 Imbunatatiri modeste Pret 32000 Acte actualizate pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...

1067 EUR/m2 | 30 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, siuat in zona Smirodava 36.000euro
3
1

36.000 negociabil De vânzare apartament cu 2 camere si balcon situat in zona Smirodava. Apartamentul dispune de ușă metalică la intrare, curent electric, gaz. Necesită îmbunătățiri. Preț 36.000 euro negociabil

720 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane și logie, etajul 1, zona Episcopiei, boxa 30mp
20
1

De vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, o logie, bucătărie mare și boxă 30 mp, situat la etajul 1, în zona Episcopiei Roman Apartamentul este izolat termic, are centrală termică în condensare (2025), calorifere aluminiu, instalații refăcute (electrică, sanitară și încălzire), tâmplărie PVC cu ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Roman, Neamt

Apartament cu 2 camere decomandat,str Mihai Eminescu
6
3

Apartament cu 2 camere decomandat,str Mihai Eminescu

Apartament cu 2 camere decomandate de vânzare,în zonă foarte linistită si foarte multă verdeață! Adresa:Strada Mihai Eminescu,parter Suprafață construită: 44,81 mp Compartimentare: decomandat Compartimentare interioară: Hol,Cămară,Bucătărie,Baie,Dormitor,Sufragerie Dotări și specificații: Centrală ...

909 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 debarale și balcon, zona excelenta, 48.000euro negociabil
5
1

De vânzare apartament cu 3 camere , 2 debarale și balcon,situat în zonă Excelentă! Apartamentul dispune de centrală termică și tâmplărie termopan nouă Cel mai bun preț de pe piață! 48.000 negociabil

686 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere si balcon, etajul 1, zona excelenta 73.500 euro
8
1

73500 e , etajul 1 De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la etajul 1, în zona excelenta Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Pret 73.500 usor negociabil

1205 EUR/m2 | 61 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, situat la etaj intermediar 57.000euro
8

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, situat la etaj intermediar. Apartamentul este izolat exterior, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire , centrala termica, geamuri termopan, usa metalică la intrare . Pret 57.000 ușor negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, zona Restaurantului Bradu
7
1

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, decomandat, in zona Restaurantului Bradu. Apartamentul are usa metalica la intrare, centrala termica, tamplarie de termopan. Pret: 48.000 negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Salvează căutarea