Promovat
Casa caramida, în centru, D+P+E+M 356m , bucatarie de vara 58m , teren 385 m
5
5

Vand în Roman, ultra central, langa policlinica: CASA D+P+E+M: -DEMISOL: garaj, camera tehnica, baie, dresing, camera depozit, uscător rufe; -PARTER: sufragerie, bucătărie, cămara, baie, 2 holuri ; -ETAJ: 3 dormitoare, baie; -MANSARDA: 2 dormitoare, dresing, bazin rezerva apa, baie. -ANEXA: bucătărie ...

688 EUR/m2 | 414 m2

Roman, Neamt

Promovat
Predau bar în Roman, zona Favorit
2

Predau bar în Roman, zona Favorit

SC vinde afacere la cheie cu preluare chirie pentru bar cu terasă în Roman, zona Favorit (Pub Favorit) cu vad format de mulți ani (numai eu sunt de 5 ani în chirie) curățenie făcută anul trecut , 2025, schimbat parchet, renovat terasa , centrala nouă, masa tenis (ping ping) , 3 TV, sistem supraveghere ...

229 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Promovat
Clădire și teren pentru investiție, central Roman
20

Clădire și teren pentru investiție, central Roman

Clădire ultracentrală cu venit imediat + potențial de dezvoltare | Roman | Comision 0% Oportunitate reală de investiție în Roman, pe str. Bogdan Dragoș la intersecție cu str. Soldat Porojan– imobil situat ultracentral, ce beneficiază de vizibilitate maximă și trafic intens. Această proprietate nu este ...

1133 EUR/m2 | 430 m2

Central, Roman, Neamt

Promovat
Casă nouă - construcție 2024
14
1

Casă nouă - construcție 2024

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă construită din cărămidă Brikston, pe teren de 509 mp • Izolație interioară cu vată minerală • Izolație exterioară cu polistiren • Centrală termică nouă, încălzire în pardoseală • Tavane extensibile (membrană silicon) • ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

est, Roman, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10

Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...

0 EUR/m2 | 996 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman   lângă viitorul AQUA-PARK 1

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman lângă viitorul AQUA-PARK

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman lângă viitorul AQUA-ROMAN PARK! Investește inteligent într-o zonă cu potențial real, în continuă dezvoltare! Știi care este secretul unei investiții de succes? Locația excelentă, dezvoltarea garantată a zonei și oportunitatea ...

943 EUR/m2 | 158 m2

Roman, Neamt

Vand schimb cu apartament
10
1

Vand schimb cu apartament

Vând casă in loc.Moldoveni15 km de Roman,parter si mansarda.suprafata utila de 148 m2,cu deschidere la sosea de 17 m+1600 m teren,dintre care 500 m vie.Utilitati-instalatie electrica si apa si canalizare.

304 EUR/m2 | 148 m2

Roman, Neamt

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cu bucătărie mare,65mp,izolat exterior și îmbunătățiri, etj 3,decomandat, zona între politie si scoala nr 1,se vinde mobilat . Pt mai multe informații sunati la numarul de telefon .

969 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

TEREN 3440mp la breteaua de iesire A7 ,teren drept la nivelul E85 Horia 12

TEREN 3440mp la breteaua de iesire A7 ,teren drept la nivelul E85 Horia

E85 ROMAN-BACAU la iesirea din HORIA pe partea dreapta dupa indicator ,la breteaua autostrazii A7,20 euro mp Zona buna la inaltimea soselei ,13ml deschidere pe 275 lungime , Proiect aprobat pentru stalp publicitar., suprafata totala: 3440 ,

3,440 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

Vand apartament decomandat zona Episcopiei
8

Vand apartament decomandat zona Episcopiei

Vând apartament cu doua camere decomandat Zona Favorit partea cu stadionul Suprafața 56 mp utili Apartamentul este total renovat Se vinde utilat și mobilat Preț 54000 Acte actualizate pt notariat Fotografii reale Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la Filip Doltu nr de tel. sau ne gasiti ...

982 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Vând spațiu comercial
10
13

Vând spațiu comercial

Vând spațiu comercial zonă foarte bună Rampă( bariera). Spațul este compus din 2 clădiri cu geamuri și uși din termopan, curte si un beci foarte mare.

133 EUR/m2 | 400 m2

Roman, Neamt

Vand garsoniera confort 1
1

Vand garsoniera confort 1

Vand garsoniera in Smirodava Ofer spre vanzare garsoniera confort 1, situata in Str Smirodava Etajul 1 Imbunatatiri modeste Pret 32000 Acte actualizate pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...

1067 EUR/m2 | 30 m2

Roman, Neamt

Teren Bălcescu Roman
4
1

Teren Bălcescu Roman

Vând teren în cartierul Nicolae Bălcescu Roman 1007 mp Deschidere la strada principala 13m Pe teren se afla o casa bătrânesca locuibila. 50 euro mp

Roman, Neamt

Vând apartament cu 2 camere în zona piața mica
10
2

Vând apartament cu 2 camere în zona piața mica

Vând apartament cu 2 camere pe fundătura păcii , bloc 11 , etaj 4 . Aprtamentul se vinde utilat și mobilat și electrocasnice uscător de haine , are loc de parcare rulouri la toate camere, aer condiționat uși și geamuri termopan , izolat termic (factura foarte mici ) . 40500 ușor negociabil .

844 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

Apartament
8

Apartament

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Favorit, Roman, Neamț o zonă liniștită și aproape de magazine, școli și mijloace de transport. Apartamentul este complet mobilat și renovat, cu următoarele caracteristici: Instalație electrică refăcută integral Uși și ferestre schimbate (termopan) Parchet, ...