Promovat
Apartament 2 camere in Busteni
20
1

Apartament 2 camere in Busteni

Apartament de vanzare in Busteni,cartier Zamora Cladire edificata in anul 2017 Regim de inaltime;demisol, parter,etaj, etaj mansardat Acest apartament se afla la mansarda Compus din 2 camere+dependinte,este semidecomandat Living,bucatarie(open space),dormitor,baie,hol,debara,balcon. Suprafata construita ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Busteni, Prahova

Promovat
Teren extravilan in Provita--3448mp-12.000e
19
7

Teren extravilan in Provita--3448mp-12.000e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde teren extravilan in Provita, Ph, zona frumoasa de deal, lipit de limita cu intravilanul, este primul teren dupa ultima casa, dupa acest teren incepe padurea; --distanta pana la asfalt este de aproximativ 100m, drumul pe acesti 100m este unul greu accesibil, este necesar ...

3,448 m2

PROVITA DE JOS, Prahova

Promovat
Casa 4 camere de vanzare | Marasesti, Ploiesti - Prahova | Comision 0%
16
9

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, ce îmbină farmecul unei construcții solide cu confortul absolut al finisajelor moderne. Situată în zona Mărășești, această casă individuală reprezintă soluția ideală pentru o familie care își dorește o mutare imediată ...

1716 EUR/m2 | 74 m2

marasesti, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet-  Mobilat & Utilat
13
6

Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet- Mobilat & Utilat

Radomus Real Estate vă propune în exclusivitate un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat în Ploiești, pe strada Erou Moldoveanu Marian, într-un bloc construit în anul 1971, încadrat fără risc seismic. Localizare foarte bună – zonă liniștită, la câteva minute de Piața Aurora, cu acces rapid ...

1567 EUR/m2 | 30 m2

vest, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa traditionala, cu 2.000mp teren roditor, Izvoarele, Prahova
15
5

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare o casa traditionala, cu un teren generos de 2.000 mp, la drum asfaltat, cu vedere panoramica la raul Telejean in Izvoarele, Prahova.. Asezarea in care se afla aceasta proprietate este un colt de bucurie pentru cei care iubesc natura, ...

623 EUR/m2 | 80 m2

Malu Vanat, Prahova

Vand teren  langa Metro Ploiesti
2
2

Vand teren langa Metro Ploiesti

Terenul poate fi trecut in intravilan, se afla in apropierea centrelor comerciale si a Satului de vacanta Paulesti, minunat pentru dezvoltarea unor afaceri sau pentru constructii cartiere rezidentiale

48,000 m2

PAULESTI, Prahova

Casă Breaza central cu un mare cireș alb pentru dulceață!
10
23

Casă Breaza central cu un mare cireș alb pentru dulceață!

O locuință care-ți conferă liniște și te încarcă de energie pozitivă! Casă la strada principală, poziție excelentă, aproape de unitățile administrative, de învățământ, comerciale; 872 mp teren aferent, ultra suficient (inclusiv pentru diverse extinderi). Posibilitate de mansardare.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Breaza, Prahova

teren ultracentral posibil plata în rate!
9
1

teren ultracentral posibil plata în rate!

Vrei să începi sau să dezvolți o afacere? Acum ai o ocazie pe care nu trebuie să o pierzi! Teren ultracentral situat la strada principală lângă liceul militar. Terenul este liber, imaginile cu diverse soluții constructive sunt orientative!

520 m2

Breaza, Prahova

Promovat
APARTAMNENT 2 CAMERE//ZONA PALTINIS
9
2

APARTAMNENT 2 CAMERE//ZONA PALTINIS

Apartament 2 camere – Zona Păltiniș, Gheorghe Cantacuzino Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Păltiniș – Gheorghe Cantacuzino, într-un bloc construit în 1986. Apartamentul este complet renovat, ideal pentru o familie care dorește să se mute fără investiții majore. Caracteristici: Compartimentare: ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Ploiesti, Prahova

Teren de vanzare zona Xenia Termopan
1

Teren de vanzare zona Xenia Termopan

Agentia imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren de vanzare intravilan 4450mp + constructie de 2200mp , cu toate utilitatile , zona Ploigonului , zona industriala in plina dezvoltare. Pret de vanzare 2100000euro

4,450 m2

Ploiesti, Prahova

Teren intravilan de vanzare
1

Teren intravilan de vanzare

Agentia imobilara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan in spatele magazinului LEMS St=13200mp, zona industriala activa pret 130euro mp

13,200 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan de vanzare Blejoi
1

Teren intravilan de vanzare Blejoi

Teren de vanzare in Blejoi St=3600mp cu deschidere de 40 ml, ls Dj 102, acces facil auto, in zona FAN CURIER, SKY WELT AUTO , cu potential ridicat de investitii. Pretul este de 85 euro mp

3,600 m2

BLEJOI, Prahova

Teren intravilan de vanzare zona Nord PLOIESTI VIS A VIS DE DA VINCI
1

Teren intravilan 45000mp + constructie 1500mp accesdin str. Republici si prin spate pe drumul spre Buda , Zona industriala in plina dezvoltare , toate utilitatile , putere energetica de 600 kw. Pret 9500000 euro

45,000 m2

Republicii, BLEJOI, Prahova

Teren intravilan  + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI
1

Teren intravilan + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan 71000mp+15000mp constructii , ideal pentru hala industriala, zona Republici Nord, putere de 3000KW, apa, gaze, canalizare, ideala pentru productie industriala.

71,000 m2

Ploiesti, Prahova

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI
1

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISS imob are placerea sa va prezinte teren de vanzare in zona in plina dezvoltare 23800mp cu deschidere 60ml la DJ 102, in zona ROUA + IRISH TOWN , potentional ridicat de investit . Pretul este de 125 euro mp

23,800 m2

Ploiestiori, Prahova

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti
20

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti

Agentia CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare sau inchiriere hala industriala sau depozit in Ploiesti zona Bul. Bucuresti 1100 mp, suprafata teren 4000mp, cu o curte generoasa , cu doua garaje, spatii pentru birouri, parter, etaj 1 si etaj 2, transformator de cati volti este nevoie, gaze, ...

773 EUR/m2 | 1,100 m2

Ploiesti, Prahova

Vila de LUX de vanzare in SINAIA
20
2

Vila de LUX de vanzare in SINAIA

Agentia imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare pensiunea de 17camere si 20 bai si sala de petrecere la mansarda intra o zona foarte linistita din Sinaia cu vedere spera munte. Incalzire: Centrala proprie, Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: 3, numar camere: 17, numar ...

1308 EUR/m2 | 650 m2

Sinaia, Prahova

SUPER OFERTA !Teren intravilan Comuna Draganesti , sat Hatcarau
6
1

Agentia CRISSIMOB are placerea de a va prezenta teren intravilan in Sat Hatcarau Comuna Draganesti,5000mp cu deschidere stradala de 21.24 ml. Pretul este de 50.000euro (10euro mp) La strada sunt toate utilitatile apa, canal, gaze, lumina, Locul este ideal pentru un propietar sau a doi propietari cu ...

5,000 m2

Draganesti, Prahova

Teren intravilan de vanzare
1
1

Teren intravilan de vanzare

Teren de vanzare intravilan 13800 mp,cu deschidere la strada de 60ml, pret 1.656.000 euro negociabil +TVA.

Ploiesti, Prahova

Padure de vanzare zona Comuna Draganesti sat Hatcarau
9
9

Padure de vanzare zona Comuna Draganesti sat Hatcarau

Teren Extravilan Padure de vanzare in Comuna Draganesti - , reper Sat Hatcarau, avand o suprafata de 14 ha si deschiderea de 150 ml la 1 strada. Padurea este bine impadurita , cu pomi vechi si tulpine groase. Pretul este de 70000 euro 1 ha de padure = 5000 euro Padurea se poate vinde si in doua ...

Draganesti, Prahova

Teren intravilan de vanzare Comuna Salciile
1
4

Teren intravilan de vanzare Comuna Salciile

Teren de vanzare in comuna Salciile 1106 mp cu deschidere 25ml , utilitati la poarte curent electric si apa potabila, terenul este imprejmuit cu gard de plasa . Pretul este de 16500 euro negociabil. Teren ideal pentru constructia de casa cu o investitie minima in teren.

1,106 m2

Salciile, Prahova

Casa si teren de vnzare in Comuna Salciile
10
26

Casa si teren de vnzare in Comuna Salciile

Agentia CRISSIMOB va propune spre vanzare casa si teren in comuna Salciile St=766 si Sc=88 front stradal de 30ml. Utilitati apa si lumina. Terenul fiind drept, are deschidrea de 30ml la strada asfaltata, se afla langa lac, cu o priveliste de vis, se poate demola casa si construi o vila foarte frumoasa, ...

284 EUR/m2 | 88 m2

Salciile, Prahova

Apartament doua camere de vanzare Ultracentral
9
2

Apartament doua camere de vanzare Ultracentral

Agentia CRISSIMOB are pentru apartament doua camere ULTRACENTRAL de vanzare , 42mp , bloc reabilitat , semidecomandat et.2 4. Apartamentul se poate folosi si ca birou notarial, sau birou avocatura, birou executori, sau salon de cozmetica si tuns. Pretul este de 47000 euro negociabil + comision agen ...

1119 EUR/m2 | 42 m2

Ploiesti, Prahova

De vanzare teren intravilan AZUGA
20
3

De vanzare teren intravilan AZUGA

Agentia imobiliara CRISSIMOB va ofera pentru vanzare teren intravilan la intrare in AZUGA fosta fabrica de postav ,39000mp, ideala pentru investit un cariter REZIDENTIAL de vile si un mare HOTEL DE 5 stele, terenul are o priveliste superba , pe teren sunt toate utilitatile, gaze, lumina, apa, canalizare, ...

Azuga, Prahova

Categorii

Județe

Prahova

Localități

Ploiesti (379) Campina (128) Busteni (95) Sinaia (64) Breaza (63) Baicoi (32) PAULESTI (26) CORNU (24) Azuga (15) VALEA DOFTANEI (14) Brebu (11) Cornu de Jos (Cornu) (11) POIANA CaMPINA (11) Strejnicu (11) Valenii de Munte (11) Banesti (10) Boldesti-Scaeni (9) LIPANESTI (9) Telega (9) BLEJOI (7) Breaza de Sus (7) Comarnic (7) Filipestii de Padure (7) SOTRILE (7) ARICESTII - RAHTIVANI (6) BUCOV (6) Alunis (5) BARCANESTI (5) VALEA CALUGAREASCA (5) Breaza de Jos (4) COCORASTII COLT (4) Draganesti (4) Magureni (4) PLOPU (4) PROVITA DE JOS (4) Potigrafu (4) Slanic (4) Urlati (4) BERCENI (3) Brazi (3) Cioranii de Jos (3) FILIPESTII DE TaRG (3) Gherghita (3) MAGURELE (3) PROVITA DE SUS (3) Paulestii Noi (3) Urleta (3) Aricestii Rahtivani (2) Calinesti (2) Cornu de Jos (2) Floresti (2) GORGOTA (2) Gageni (2) Mislea (2) Nistoresti (2) PUCHENII MARI (2) Ploiestiori (2) Romanesti (2) Salciile (2) Scorteni (2) Tatarani (2) Tesila (2) Albesti-Paleologu (1) BALTESTI (1) Baba Ana (1) Baraitaru (1) Batesti (1) Bobicesti (1) Brazii de Jos (1) Brazii de Sus (1) Brebu Manastirei (1) Brebu Megiesesc (1) COLCEAG (1) Carbunesti (1) Ceptura (1) Cheia (1) Ciorani (1) Cocorastii Caplii (1) Cocorastii Grind (1) Cocosesti (1) Corlatesti (1) Cornu de Sus (Cornu) (1) DUMBRAVA (1) DUMBRAVESTI (1) Draganeasa (1) Drajna (1) Drajna de Jos (1) Frasinet (1) Fulga de Jos (1) Hatcarau (1) Homoraciu (1) Izvoarele (1) Livadea (1) Lunca Mare (1) MANECIU (1) Malaestii de Jos (1) Malaiesti (1) Malu Vanat (1) Manesti (1) Mehedinta (1) Mizil (1) Negoiesti (1) Ocina de Jos (1) Ocina de Sus (1) PACURETI (1) PODENII NOI (1) Pietrosani (1) Pleasa (1) Plopeni (1) Poiana Tapului (1) Puchenii Mosneni (1) SIRNA (1) Secaria (1) Seciu (1) Stoenesti (1) Strejnic (1) Stubeiu (1) TALEA (1) Targsoru Nou (1) Targsoru Vechi (1) Tariceni (1) Tintea (1) Tohani (1) VARBILAU (1) Valcanesti (1) Valea Popii (1) Valea Tarsei (1)