Promovat
Apartament 3 camere, parcare inclusa, Central Ploiesti (Bucegi)
20
4

SPARK EXPERT IMOB vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat într-unul dintre cele mai noi și moderne proiecte rezidențiale din Ploiești – Bucegi 12 Central Residence, amplasat ultracentral, în imediata apropiere a Parcului Mihai Viteazul, Inspectoratului de Stat în Construcții și Palatului ...

2404 EUR/m2 | 97 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
CASA /RESEDINTA//CLINICA //BIROURI// ANA IPATESCU// PLOIESTI
20
3

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare: VILĂ INDIVIDUALĂ PLOIEȘTI – 375,000 EUR Casele din zonă recent renovate/construite de la zero – clinici medicale și rezidențe. IDEALĂ: Clinică medicală, birou sau casă pentru familie. Construcție nouă (2015), ridicată de proprietar pentru a locui 5 ani, ...

1518 EUR/m2 | 247 m2

Rudului, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
2

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in cartier Albert, in complex MRS Luxury & Style. Zona este linistita si bine conectata urban. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, intr-un bloc cu regim mic de inaltime. Detalii: Living + dormitor Terasa generoasa ...

2224 EUR/m2 | 58 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Vând teren arabil extravilan 1

Vând teren arabil extravilan

Vând teren arabil 2,36 hectare în extravilanul comunei Șirna, jud. Prahova. Prețul este de 7 lei mp negociabil.

23,600 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 2 camere Domnisori
7
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Domnisori,la etajul 2 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 decomandat,compus din sufragerie,dormitor,bucatarie,baie,hol,debara,balcon,cu o suprafata utila de 52 mp,finisaje si amenajari(gresie,faianta,parchet ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, cartier Albert, Ploiesti
11
2

Apartament 3 Camere + Loc de Parcare Propriu | MRS Village Descoperă un apartament modern, impecabil întreținut, situat în ansamblul rezidențial premium MRS Village – locul ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și finisaje de calitate. Cu o suprafață totală de 93 mp și 78 mp utili, apartamentul ...

2179 EUR/m2 | 78 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg
16
1

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg

Se vine pe Bdul Republicii, ap. cu 2 camere, cf1a, decomandat, situat la etajul 9 al unui bloc cu 10 etaje. Ap. este foarte curat, are centrala termica proprie, imbunatatiri modeste. Este liber si disponibil imediat dupa vanzare. Are supr utila 55,28 m.p. plus balcon in supr.de 7,63 m.p., total 62,91 ...

1063 EUR/m2 | 63 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
6

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral ,  in fata Hotelului Prahova
2
2

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral , in fata Hotelului Prahova

Imobil de vânzare, Ploiești ultracentral, in fata Hotelului Prahova

1450 EUR/m2 | 200 m2

Centru, Ploiesti, Prahova

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE
13

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB va ofera spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+5, într-un ansamblu rezidențial modern. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 78,80 mp Compartimentare: 3 camere Bai: 2 Etaj: Parter Stare: gata de ...

2284 EUR/m2 | 79 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca 5

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca

Proprietar,vand teren in zona industriala,Crangul lui Bot,16.000 mp.5 euro/mp. Pretul nu este negociabil. Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul . Exclus agentii!

Ploiesti, Prahova

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu
9
1

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în zona Malul Roșu a orașului Ploiești. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul are o suprafață de 30 mp și este construit în anul 1981, fără risc seismic. Compartimentarea este eficientă și cuprinde: o cameră, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Ploiesti, Prahova

Vand teren  comuna Sotrile
3
4

Vand teren comuna Sotrile

Vand teren intravilan 2905 m2, in localitatea Plaiul Campinii, comuna Sotrile , jud Prahova , pret negociabil

2,905 m2

Ploiesti, Prahova

Vand teren intravilan Cheia Prahova
4

Vand teren intravilan Cheia Prahova

Vand teren intravilan in suprafata de 7800mp, cu deschidere de 42ml la drumul national 1A, situat in localitatea Cheia Judetul Prahova. Telefon .