Promovat
Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet-  Mobilat & Utilat
13
6

Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet- Mobilat & Utilat

Radomus Real Estate vă propune în exclusivitate un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat în Ploiești, pe strada Erou Moldoveanu Marian, într-un bloc construit în anul 1971, încadrat fără risc seismic. Localizare foarte bună – zonă liniștită, la câteva minute de Piața Aurora, cu acces rapid ...

1567 EUR/m2 | 30 m2

vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIESTI
5

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIESTI

1. Amplasament • Municipiul Ploiești, zona străzii Ștrandului. • Suprafață totală: 20.881 mp (2,0881 ha). • Teren intravilan, neconstruit, cu acces rutier și pietonal.. 2. Funcțiune propusă • Zonă mixtă: locuințe colective și funcțiuni complementare (birouri, servicii, comerț). • Construcții cu ...

20,881 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, parcare inclusa, Central Ploiesti (Bucegi)
20
4

SPARK EXPERT IMOB vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat într-unul dintre cele mai noi și moderne proiecte rezidențiale din Ploiești – Bucegi 12 Central Residence, amplasat ultracentral, în imediata apropiere a Parcului Mihai Viteazul, Inspectoratului de Stat în Construcții și Palatului ...

2404 EUR/m2 | 97 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral
10
2

Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral

De vânzare apartament ultracentral lângă Halele Centrale Vand apartament situat în zonă ultracentrală, cu acces rapid la toate punctele de interes ale orașului: magazine, piață, mijloace de transport, instituții și zone de relaxare. Localizare excelentă lângă Halele Centrale Etaj 4 din 4, într-un ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
6

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral ,  in fata Hotelului Prahova
2
2

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral , in fata Hotelului Prahova

Imobil de vânzare, Ploiești ultracentral, in fata Hotelului Prahova

1450 EUR/m2 | 200 m2

Centru, Ploiesti, Prahova

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE
13

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB va ofera spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+5, într-un ansamblu rezidențial modern. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 78,80 mp Compartimentare: 3 camere Bai: 2 Etaj: Parter Stare: gata de ...

2284 EUR/m2 | 79 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca 5

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca

Proprietar,vand teren in zona industriala,Crangul lui Bot,16.000 mp.5 euro/mp. Pretul nu este negociabil. Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul . Exclus agentii!

Ploiesti, Prahova

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu
9
1

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în zona Malul Roșu a orașului Ploiești. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul are o suprafață de 30 mp și este construit în anul 1981, fără risc seismic. Compartimentarea este eficientă și cuprinde: o cameră, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Ploiesti, Prahova

Vand teren  comuna Sotrile
3
4

Vand teren comuna Sotrile

Vand teren intravilan 2905 m2, in localitatea Plaiul Campinii, comuna Sotrile , jud Prahova , pret negociabil

2,905 m2

Ploiesti, Prahova

Vand teren intravilan Cheia Prahova
4

Vand teren intravilan Cheia Prahova

Vand teren intravilan in suprafata de 7800mp, cu deschidere de 42ml la drumul national 1A, situat in localitatea Cheia Judetul Prahova. Telefon .