Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Ploiesti    Casa de vanzare o casa frumusica.
20
12

Ploiesti Casa de vanzare o casa frumusica.

Casa mansardata pretabila și pentru două familii ! Parter :sufragerie , doua dormitoare , dresing, baie ,bucătărie ,hol . Mansarda living, bucătărie ,doua camere ,baie ,balcon.Intrari separate dar se poate reconfigura și cu o intrare.Terasa generoasa cu loc de depozitare și Wc de serviciu . Suprafața ...

1007 EUR/m2 | 140 m2

Transilvaniei, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vânzare apartament 2 camere in Ploiesti Vest
5

Vânzare apartament 2 camere in Ploiesti Vest

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Vest , Aleea Zarandului, etaj 4, bloc P+4, foarte aproape de scoala, grădiniță, supermarketuri, farmacie, statii pentru mijloace de transport, vecinatate zona Mărășești. Apartamentul a fost renovat acum 2 ani, dispune de separatie de gaze, izolat exterior, ...

1119 EUR/m2 | 42 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
Casă Ploiești - 6 Camere -282 Mp Utili - Teren 600 Mp - Comision 0%
20
4

Casă individuală spațioasă, complet renovată – poziție excelentă | Str. Mircea cel Bătrân nr. 151 Descoperă o proprietate cu adevărat completă, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și o locație liniștită, dar bine conectată. Locuința este alcătuită din 2 corpuri conectate: ...

848 EUR/m2 | 282 m2

dorobantul, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Mitică Apostol
4
1

Teren intravilan Mitică Apostol

Teren intravilan Cartier Mitica Apostol 500 m cu toate utilitatile la strada vecin pe partea laterala dreaptă și pe partea din spate a doua parcela de la stradă

Ploiesti, Prahova

Vand apartament 2 camere, Ploiesti, zona Nord, aleea Catinei, parter, bloc fara risc seismic
8

Vând apartament cu 2 camere confort 1, semidecomandat, situat in zona nord. la parter,intr-o zona linistita. Amplasarea este excelentă, în apropiere de diverse facilități. La doar câțiva pași se află grădinițe și școli, precum Grigore Moisil și Colegiul Național Nichita Stănescu . Ai acces ușor la ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

APARTAMENT 2 CAMERE//MRS GRADINILE//PARTER//LOC DE PARCARE
10

APARTAMENT 2 CAMERE//MRS GRADINILE//PARTER//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB Va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, in Ploiesti, zona Albert, cartier MRS Gradinile, situat la parterul unui bloc de locuinte cu regim de inaltime S+P+8E. Imobilul a fost finalizat in 2026, cu structura pe cadre de beton si zidarie caramida Porotherm, izolat pe exterior ...

2679 EUR/m2 | 56 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Casa de vanzare aproape de centrul orașului
3
8

Casa de vanzare aproape de centrul orașului

Casa de vanzare in Ploiești la 5 minute de centru si la 2 minute de cel mai frumos parc din oraș, aproape de cel mai mare spatiu verde .Are statii de autobuz in apropiere dar si scoli si grădinițe. Este o zona sigura cu vecini prietenoși , care nu deranjează in niciun fel Este construită in anul 1934 ...

683 EUR/m2 | 139 m2

Ploiesti, Prahova

Cabana de vanzare
2
3

Cabana de vanzare

Vând cabana noua , preț 3000 euro sau schimb materiale de construcții

Ploiesti, Prahova

Vand apartament 2 camere
3

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, Malu Rosu, Ploiesti

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ploiesti, Prahova

vând apartament 4 cam
5
3

vând apartament 4 cam

Vând ap.4 camere decomandat confort 1A situat intr-un imobil S+P+10 cu 2 lifturi,separație gaze, situat la et.10 in zona Vest (Barolt),piață Aurora, școala, gradiniță,statie mijloce de transport ,parcuri zona linistita,suprafață utila 83.3mp.,balcon 9.8mp ,constructie 1974.Rugam seriozitate.

931 EUR/m2 | 102 m2

Vest - Lamaita, Ploiesti, Prahova

Vânzare Teren Blejoi - Prahova
5

Vânzare Teren Blejoi - Prahova

Vânzare teren Blejoi, Jud. Prahova 2.018 mp, oportunitate excelentă de investiție! Se oferă spre vânzare teren situat în satul Blejoi, într-o zonă liniștită, aflată în plină dezvoltare, ideal atât pentru investiție, cât și pentru viitoare construcții. Suprafață: 2.018 mp Categorie: Extravilan, cu ...

2,018 m2

Ploiesti, Prahova

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in cartier Albert, in complex MRS Luxury & Style. Zona este linistita si bine conectata urban. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, intr-un bloc cu regim mic de inaltime. Detalii: Living + dormitor Terasa generoasa ...

2224 EUR/m2 | 58 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Vând teren arabil extravilan 1

Vând teren arabil extravilan

Vând teren arabil 2,36 hectare în extravilanul comunei Șirna, jud. Prahova. Prețul este de 7 lei mp negociabil.

23,600 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 2 camere Domnisori
7
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Domnisori,la etajul 2 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 decomandat,compus din sufragerie,dormitor,bucatarie,baie,hol,debara,balcon,cu o suprafata utila de 52 mp,finisaje si amenajari(gresie,faianta,parchet ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, cartier Albert, Ploiesti
11
2

Apartament 3 Camere + Loc de Parcare Propriu | MRS Village Descoperă un apartament modern, impecabil întreținut, situat în ansamblul rezidențial premium MRS Village – locul ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și finisaje de calitate. Cu o suprafață totală de 93 mp și 78 mp utili, apartamentul ...

2179 EUR/m2 | 78 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg
16
1

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg

Se vine pe Bdul Republicii, ap. cu 2 camere, cf1a, decomandat, situat la etajul 9 al unui bloc cu 10 etaje. Ap. este foarte curat, are centrala termica proprie, imbunatatiri modeste. Este liber si disponibil imediat dupa vanzare. Are supr utila 55,28 m.p. plus balcon in supr.de 7,63 m.p., total 62,91 ...

1063 EUR/m2 | 63 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
6

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

Salvează căutarea