Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 8/9 | Zona Nord – Strada Cameliei, Ploiești
16

Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și bine poziționat, într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Ploiești, acesta este exact ce cauți.  Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, amplasat în zona de nord a municipiului Ploiești, un cartier liniștit, ...

1012 EUR/m2 | 59 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, bloc nou, parcare, Rezidențial Vest - VAMT
20

Apartament 3 camere | Bloc nou 2022 | 69 mp utili + balcon 5mp | Parcare inclusă | Cartier Rezidențial Vest – VAMT Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou construit în anul 2022, în Cartierul Rezidențial Vest – VAMT. Apartamentul ...

2107 EUR/m2 | 70 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare | Mobilat | Malu Rosu | Comision 0%
14
3

The Black Swan, agenția ta imobiliară, va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Ploiești, în cartierul Malu Roșu, pe strada Brânciog – o zonă liniștită, apreciată pentru accesibilitate și vecinătăți plăcute. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc bine întreținut, fără ...

1129 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vând casa oraș Ploiesti

Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ULTRACENTRAL - ZooCenter-4cam,1A,dec,2bai,3/6 114mp - 148000 euro
8
2

ULTRACENTRAL apartament 4 camere  , confort 1A decomandat situat la etajul 3 al unui bloc cu 6 nivele construit in anul 1985. Apartamentul este foarte spatios , aerisit si insorit , avand vedere spre Bd Republicii cat si spre parcare si dispune centrala termica si instalatiile aferente ,aer conditionat, ...

1298 EUR/m2 | 114 m2

Ploiesti, Prahova

NORD Mestesugaresc 2 camere cf1 2/4 la 65000 eu
20
1

NORD Mestesugaresc 2 camere cf1 2/4 la 65000 eu

NORD – zona Meșteșugăresc | Apartament 2 camere, confort 1, etaj 2Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat în zona Nord – Meșteșugăresc, la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, amplasat într-o zonă liniștită, frumos încadrată de verdeață.Apartamentul este ...

Ploiesti, Prahova

Blv BUCURESTI - decomandat |57 mp utili | Vedere bulevard
20

Blv BUCURESTI - decomandat |57 mp utili | Vedere bulevard

Apartament 2 camere decomandat – Bd. București | 57 mp utili | Vedere bulevardVă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, situat pe Bulevardul București, într-o zonă excelentă, cu acces rapid către toate punctele de interes.Apartamentul este amplasat la ...

Ploiesti, Prahova

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Casa de Vanzare D+P+ET1
10
4

Casa de Vanzare D+P+ET1

PROPRIETAR,vând casa aflata in indiviziune(2 proprietari pe teren)Casa este construita in regim D+P+ET1+ET2.Se vinde:demisol +Parter + etaj 1(Et 2 este al celui de al 2-lea proprietar).Casa este construita in 1974 cărămidă +beton foarte solidă și este formată din : *demisol 2 camere (40MP); *parter :2 ...

Ploiesti, Prahova

Casa de vanzare, cu 10 camere, suprafata utila 310 mp, zona Rahovei
20
3

Blitz ofera spre vanzare casa pe Rahovei in Ploiesti. Constructia este din cărămidă si beton si are o suprafata utila de 310 mp , iar suprafata teren 234 mp. Casa are 10 camere dintre care un subsol cu 3 beciuri, parter unde sunt 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 2X casa scarii, la etajul 1 sunt ...

800 EUR/m2 | 310 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA
13

APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA

Apartament spațios 4 camere cu terasă generoasă – Evocasa Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit cu 4 camere, situat în cartierul rezidențial Evocasa, ideal pentru familii sau pentru cei care își doresc confort și spațiu generos. Locuința are o suprafață utilă de 92 mp, la care se adaugă o terasă ...

1508 EUR/m2 | 132 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Teren 1340 metri
3

Teren 1340 metri

VANZARE TEREN DESCHIDERE 17,00 ML FORMAT DIN 2 NR CADASTRALE SUPRAFATA TOTALA DE 1340 M ( 1090+ 250) SE POATE VINDE DOAR TERENUL DE 1090 M LA VALOAREA DE 600 EURO M2