Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare | Mobilat | Malu Rosu | Comision 0%
14
3

The Black Swan, agenția ta imobiliară, va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Ploiești, în cartierul Malu Roșu, pe strada Brânciog – o zonă liniștită, apreciată pentru accesibilitate și vecinătăți plăcute. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc bine întreținut, fără ...

1129 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIESTI
5

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIESTI

1. Amplasament • Municipiul Ploiești, zona străzii Ștrandului. • Suprafață totală: 20.881 mp (2,0881 ha). • Teren intravilan, neconstruit, cu acces rutier și pietonal.. 2. Funcțiune propusă • Zonă mixtă: locuințe colective și funcțiuni complementare (birouri, servicii, comerț). • Construcții cu ...

20,881 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Casă Str. Grăniceri - 134 mp Utili -  Centrală Gaz - 5 camere - 2 Băi
15
12

Casă Str. Grăniceri - 134 mp Utili - Centrală Gaz - 5 camere - 2 Băi

Vă propunem spre vânzare o casă solidă, construită în 1977, pe fundație de beton și zidărie din cărămidă, situată pe o stradă liniștită. Locatie : Ploiesti - Strada Graniceri Nr. 52 Suprafață utilă: 134 mp Amprentă: 160 mp Teren total: 266 mp (aprox. 100 mp curte liberă) Compartimentare: 5 camere, ...

805 EUR/m2 | 134 m2

dorobantul, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietate exclusivistă | Vilă premium Ploiești – Str. Cerceluș nr. 3
20
2

Descoperă o proprietate rară, situată într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului, la doar câțiva pași de emblematicul Bulevard al Castanilor. Această vilă impresionează prin spațiu, versatilitate și construcție solidă, fiind alegerea ideală atât pentru rezidențial, cât și pentru activități ...

1712 EUR/m2 | 250 m2

Ploiesti, Prahova

Apartment mobilat si utilat lux, situat ultracentral in Ploiesti
8
3

Va propun sa achizitionati, un apartament superb, situat ultracentral in Ploiesti, avand vecinatati excelente si o priveliste de invidiat asupra orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, este mobilat lux, este compus din 2 camere,2 bai, bucatarie si 2 baloane. Este mobilat si utilat lux, ...

1177 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Ploiesti, Prahova

Oportunitate!!! Casa P+M in Ploiesti, zona linistita
5
8

Oportunitate!!! Casa P+M in Ploiesti, zona linistita

Va propun spre achizitionare o casa in Ploiesti. Imobilul este compus din Parter si Mansarda, este compartimentat astfel : La parter - living, bucatarie, baie, hol, dormitor; La Mansarda - bucatarie, baie, hol, 2 dormitoare, living. Suprafata construita a acestei case este de 144 mp iar suprafata ...

572 EUR/m2 | 125 m2

dorobantul, Ploiesti, Prahova

Casa situata in cartierul rezidential Irish Town, se vinde mobilata si utilata modern
11
1

Oportunitate!!! Se vinde o casa duplex, situata in cartierul Irish Town, cu vecinatati bune, structurata astfel: P+1+M; 5 camere dintre care 3 dormitoare, un living generos la parter si o facilitate de perecere a timpului liber in mansarda, 3 bai si o bucatarie. casa are o suprafata utila de 180 mp., ...

1583 EUR/m2 | 180 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament cu 3 camere, mobilat, centrala termica, zona nord
6
13

Va propun sa cumparati un apartament cu 3 camere semidecomandat situat in cartierul nord al orasului Ploiesti, situat la etajul 3 4 al unui bloc de apartamente, pe o scara curata, Fara datornici. Acesta este semidecomandat, are o suprafata utila de aproximativ 68 mp, are separatie de gaze si centrala ...

1118 EUR/m2 | 68 m2

nord, Ploiesti, Prahova

Cas #259; de v #226;nzare  #238;n zona Sala Sporturilor – ideal #259; pentru locuit sau investi #539
17
1

Cas #259; de v #226;nzare #238;n zona Sala Sporturilor – ideal #259; pentru locuit sau investi #539

Va propunem spre vanzare o proprietate bine intretinuta, situata intr-una dintre cele mai cautate zone ale orasului, zona Sala Sporturilor, o locatie apreciata pentru accesibilitate, proximitatea fata de punctele de interes si potentialul ridicat atat pentru locuinta personala, cat si pentru investitie. Imobilul ...

999 EUR/m2 | 115 m2

central, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 65 mp utili, Ploiesti, zona ultracentrala .
15

Va propunem spre vanzare un apartament generos si bine compartimentat, situat in inima orasului Ploiesti, intr-o zona ultracentrala, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in anul 1978, si beneficiaza de o suprafata ...

1506 EUR/m2 | 65 m2

ultracentral, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan centura de vest Ploiești
4
9

Teren intravilan centura de vest Ploiești

Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...

9,336 m2

Ploiesti, Prahova

apartament 3 camere nord langa piata
9
27

apartament 3 camere nord langa piata

Vând apartament 3 camere, conf 1, p 4, zona cu verdeață, lângă Piața Nord. La 3 minute aveți grădinițe, școlile 8 și 25, stația de tramvai și fostul Interex. Are separație de gaze, parchet solid în camere. Chiar acum se renovează, s-a schimbat usa de la întrare, ușile interioare, gletuit camerele, lavabil, ...

1150 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie,  Ploiești
6
3

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, Ploiești

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, exact ca în poze, ideal pentru mutare imediată. Suprafață utilă: 63 mp Etaj: 1 din 3 Compartimentare: • 3 camere luminoase • 2 băi • bucătărie complet utilată • spații de depozitare + boxă Dotări: • centrală termică proprie • mobilat ...

1460 EUR/m2 | 63 m2

Mihai Bravu, Ploiesti, Prahova

Casa emblematica Ultracental
3
3

Casa emblematica Ultracental

Se vinde apartament in casa ultracentral. Stada Armoniei n 1 colt cu 1 Mai . Suprafata ultila 219m , compusa din 3 camere , hol , vestibul ,bucatarie , baie si terasa (28m). Curte in proprietate de 213m.

1142 EUR/m2 | 219 m2

Central, Ploiesti, Prahova

Vând casă Telega

Vând casă Telega

Vând casă Telega ,104 mp alcătuită din: 4 camere,beci, cămară, bucătărie vară,hol,termopane, lumina, gazele sunt la maxim 100m. Teren 922 mp(compus din 2 loturi 567mp și 355mp) Tel .

922 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere semidecomandat
10
1

Apartament 2 camere semidecomandat

Apartament doua camere semidecomandat an constructie 1969. Transformat in 3 camere bucataria mutata in balcon. Centrala termica , separatie gaze , Parchet , faianta , renovat complet , mobilat si utilat. Izolatie exterioara tamparie pvc , usi interior aluminiu usa exterior metalica.

1481 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

NORD, ap.3 camere, 75000 euro-neg
8
1

NORD, ap.3 camere, 75000 euro-neg

Se vine in zona Nord, un ap. cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 10 din 11. Are centrala termica proprie, balcon la doua camere, blocul are doua lifturi. Ap. este liber, disponibil imediat dupa vanzare. Are supr.construita de 114 m.p., supr. utila 67,71 m.p plus balcon in supr. de 9,60 m.p..

1119 EUR/m2 | 67 m2

Nord%2b-%2bSpitalul%2bJudetean, Ploiesti, Prahova

Casa, vila
8
14

Casa, vila

Casa de vanzare în duplex, Găgeni, Paulesti, Prahova, numar etaj: 2,sufragerie,bucătărie,4dormitoare,cămară,2holuri,uscătorie,2garaje,5 pivnițe, numar bai: 2, grătar, suprafata utila: 300, suprafata totala: 1621m,gaz 5 focuri,curent 380v,apa,canal, anul constructiei: 1999, tel preț piața peste 300000 ...

833 EUR/m2 | 300 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 2 camere
10
4

Apartament cu 2 camere

Direct de la proprietar, vând apartament cu 2 camere, decomandat 50 m Etaj 8 10 la adresa str. Godeanu, Ploiești Vest Recent renovat, nelocuit Dotări: Termopane exterior, gresie faianță și mobilier noi (baie bucătărie), 2 debarale, balcon închis 1x3 m2. Facilități în zonă: Școală gimnazială, grădiniță ...

1123 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Casa Breaza construita ca la carte , acces facil , panorama deosebita
10

În nordul stațiunii Breaza, într-o zonă liniștită și aerisită, vă prezentăm o proprietate realizată cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară. Construită sub supravegherea directă a proprietarului, casa se remarcă prin structură solidă, execuție corectă și documentație completă. Construcție ...

1177 EUR/m2 | 186 m2

Ploiesti, Prahova

Vila Breaza 250Mp , teren 800Mp , locatie excelenta , constructie solida
10
2

Manuel va prezinta spre vanzare o frumoasa vila in orasul Breaza situata intr-o zona rezidentiala ultracentrala.Vila a fost construita in anul 2002,are o suprafata construita de cca 250mp si dispune de un teren de 800mp cu deschidere de 18ml.Vila a fost construita din BCA,cu fundatie si plansee de beton ...