Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare 2

Casa de vanzare

Casă cu mansarda si demisol in suprafata de 185 mp.In aceiasi curte o alta cladire simpla fara etaj in suprafata de 95 mp.in care se afla si garaj diferenta locuibil:sufragerie cu bucatarie la vedere,baie dormitor,avand si terasa inspate catre gradina.Casa principala mentionez ca are doua terase:la parter ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Gerausa Ardud Satu Mare
4
1

Teren in Gerausa Ardud Satu Mare

Imobilul vândut este reprezentat de teren intravilan in suprafata de 5851 mp fiind situat intre Str. Livezilor si Str. Dealului conform localizarii din imagine. Terenul se afla la doar 5 minute de Cetatea ARDUD. Pret: 50,000.00 Lei Nr contact O723.723.180

5,851 m2

Gerausa, Satu Mare

Teren arabil extravilan ușor accesibil 11500 mp Tiream - Carei
2

De vânzare este o parcelă de 11500 mp în localitatea Tiream (7 km de la Carei), teren arat, gata pentru însămânțări. Terenul are acces pe două laturi și este aproape de zona de intravilan, cu drum asfaltat până în apropierea parcelei. Se învecinează cu împrejmuirea de la heleșteul de agrement și pescuit. ...

Tiream, Satu Mare

vand casa tip parter seminifinisata
8
1

vand casa tip parter seminifinisata

Vand casa tip parter zona Cionchesti Satu mare,intr-un cartier nou de case,strada privata,teren intravilan de 6,2 arii,casa are suprafata 170 mp,3 camere,2 baii,living,bucătărie,dressing,terasa,casa este in stadiu semifinisat,tenchuita interior exterior,sub placa polistiren extrudat de 5cm!interior:instalație ...

543 EUR/m2 | 175 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casuta si teren 470 mp in Bercu Rosu ( Satu Mare - intravilan )
1
15

Casuta si teren 470 mp in Bercu ( Satu Mare - intravilan ), strada Petalelor nr 50. Despre pret sunati la nr din anunt. Posibilitate de schimb cu apartament sau garsoniera la parter. Utilitati : Curent electric, apa, internet. Posibilitate de racordare la gaz metan.

5 EUR/m2 | 470 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand Casă renovată   Sanislău centru
5

Vand Casă renovată Sanislău centru

Casă renovată + teren 10 ari Sanislău centru Casă gata de mutat în centrul Sanislăului! 2 camere + living Bucătărie și baie renovate Curte + grădină 10 ari Bucătărie de vară renovată Locație excelentă: aproape de școală, magazine, farmacie și poștă. Preț: 69.000 (negociabil) Contact: ...

431 EUR/m2 | 160 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vănzare în lazuri
5
1

Casă de vănzare în lazuri

Casă familială nouă, modernă Lazuri (la doar 4 km de Satu Mare) Se oferă spre vânzare o casă familială nouă, modernă, amplasată într-o zonă liniștită și plăcută din Lazuri, la doar 4 km de Satu Mare. Proprietatea se întinde pe un teren de 450 m , iar locuința are o suprafață construită de 126 m , realizată ...

1147 EUR/m2 | 102 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren 10 arii extravilan

Vând teren 10 arii extravilan

Vând 10 arii extravilan, strada Tireamului, lângă blocurile ANL. Detalii la tel.

Carei, Satu Mare

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare
10
2

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare

Doua camera Bucatarie Bae Ziderie bca izilata cu polistiren de 10 Terem 6Ari(600metripatrati) Apa, Curent Nr. De tel:

790 EUR/m2 | 50 m2

Mihaieni, Satu Mare

Apartament 14Mai
5
7

Apartament 14Mai

Vand apartament cu 2 camera la etajul 3 in 14Mai Nufarului Geamuri termopane montat recent,usa metalica,interfon,centrala termica,izolat din interior. Se vinde fara mobila Fara Intermediari!!! Pret: 42.000 EURO Numar de telefon

1024 EUR/m2 | 41 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare intravilan 15 arii pret 8500 euro negociabil comuna Santau Oras Tasnad
1
1

Teren intravilan judetul Satu Mare Oras Tasnad Comuna santau 8500 euro negociabil

15 m2

Santau, Satu Mare

LOC de casa

LOC de casa

Vind loc, de casa suprafata 7500 m patrati cu front de aproximativ 80 m cu curent apa toate utilizarie inclusiv canalizare , strada asflatata linistita si locuita la 35 km de satu mare ,IN loc. giungi jud. SATU MARE

Giungi, Satu Mare

Vand pensiune in functiune in Tasnad
4
1

Vand pensiune in functiune in Tasnad

De vânzare Pensiune cu 11 camere în Băile-Tasnad jud Satu Mare O oportunitate excelentă de investiție într-una dintre cele mai căutate stațiuni balneare din România! Pensiune de vanzare, situată la 600 m de strandul termal, pe drumul principal Caracteristici principale: - doua cladiri Cladirea principala ...

1522 EUR/m2 | 230 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai
8
7

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai

Persoană fizică, vând casă cu 4 camere, cu suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită. În apropiere se găsesc stații de autobuz și mai multe magazine alimentare. Proprietatea oferă spațiu generos, o pivniță cu două compartimente și o curte mică. Ideală pentru o familie sau chiar și pentru ...

864 EUR/m2 | 110 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren.

Vând teren.

Vând teren, ideal pentru loc de casă.

1,543 m2

Cig, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 62 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati
7
4

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati

Vând casă în Satmarel cu trei camere locuibilă tel Teren 16 arii Încălzire pe peleți Preț 58000 Euro

580 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan de 25 ari (2 locuri de casa) în Micula Nouă
4

Exista posibilitatea de racordare la eletricitate, apa canal. Acces din ambele capete, in fata este drum asfaltat iar in spate drum pietruit. Pe teren sunt 120 de pomi fructiferi. O fantana forata.

2,500 m2

Micula Noua, Satu Mare

Vând apartament
5
3

Vând apartament

Apartament 2 camere strada Rodnei etaj 3 50mp util. Preț 58000euro Neg. Compartimentare: hol, baie, bucătărie, 2 camere, balcon închis, beci. Alte îmbunătățiri: Centrală Termopane Parchet, Gresie, Faianță Ușa metalică Aer condiționat Scară cu interfon Bloc din cărămidă Bloc izolat termic. Tel ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren 1 ha Odoreu 3

Teren 1 ha Odoreu

Vând teren extravilan 1ha, la ieșirea din Satu Mare spre Odoreu, strada Giulia. Preț : 4000 euro ar, negociabil. Telefon :

1 m2

Odoreu, Satu Mare

Salvează căutarea