Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vand teren intravilan 490 mp cartier Bercu Rosu din Satu Mare
4
4

Vand teren intravilan de 490 mp la adresa Drumul Salviei, Nr.43 in cartierul Bercu Rosu din Satu Mare. Este racordat la apa si canalizare iar restul utilitatilor sunt la strada.

490 m2

Bercu%25252525252525252525252bRosu, Satu Mare, Satu Mare

Casă individuală Săcășeni
9
4

Casă individuală Săcășeni

Vă ofer spre vânzare casa părintească situată în Săcășeni, chiar pe drumul principal. Această locuință a fost construită în 1975, din cărămidă și chiripici, fiind un cămin cald pentru generații întregi. Acum își caută un nou proprietar care să îi valorifice potențialul! De ce să alegeți această proprietate? ...

17 EUR/m2 | 1,875 m2

Sacaseni, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare Păulești
1

Teren intravilan de vânzare Păulești

Îți propun un teren de 450 mp situat în intravilan. Proprietatea dispune de toate utilitățile necesare: electricitate, apă, gaz și instalație de tratare a apei. Este o oportunitate bună pentru construcția unei case sau a unei investiții. Terenul se află într-o zonă liniștită, aproape de: Școala Păulești ...

450 m2

Satu+Mare+, Paulesti, Satu Mare

Vând curte cu două case.
5

Vând curte cu două case.

Vând curte cu două case in comuna Culciu sat Cărășeu la 17 km de Satu mare.Imobilul se află la strada principala având teren 871 mp împrejmuit, utilități apă,canal curent,Digi iar gazul trece în fața porți.Necesita renovare. Cu acte in regulă. Preț 40000 Euro negociabil. Telefon .

426 EUR/m2 | 94 m2

Culciu, Caraseu, Satu Mare

Proprietar vand vila in Negresti-Oas
13
2

Proprietar vand vila in Negresti-Oas

Proprietar vand 1 2 duplex in Negresti Oas ,strada asfaltata ,aproape de centrul orasului,stadion An constructie 1985 din cărămidă. Casa este compusa din parter: garaj, camera tehnica cămară,birou ,baie cu WC,vanita,etajul 1 are hol de intrare 2 camere bucatarie inchisa ,baie cu dus,terasa generoasa ...

444 EUR/m2 | 315 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Teren intravilan Botiz 10 ari
3
1

Teren intravilan Botiz 10 ari

Utilitati: curent, gaz, apa, canalizare, iluminat stradal. Front generos, împrejmuit. Suprafața: 10 ari Strada Roca Preț: 29500 euro.

1,010 m2

Botiz, Satu Mare

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit
2
7

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit

De vanzare parcele la 6000 euro ar (lot 8 - lot 12) in intravilanul localitatii Paulesti, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Fiecare parcela are in medie 7,44 ari, cu front stradal de cca 18 m. Accesul la fiecare lot se face de pe drumul situat in partea stanga a ariei de parcele, str. C-tin ...

744 m2

Paulesti, Satu Mare

PRET NEGOCIABIL - PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea
1
6

PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea, aproape de Scoala Octavian Goga, Biserica Ortodoxă, farmacii, magazine, viitorul centru comercial UNIO, statie de autobus si cabinetele Dr Coica. Apartamentul are suprafata construita de 136 mp, suprafata utila 91,81 mp, este situat la ...

1033 EUR/m2 | 92 m2

Carpati%252b2, Satu Mare, Satu Mare

Casa complet utilata.
7
1

Casa complet utilata.

Casa superba de vanzare in comuna Botiz la 2 km de oras, cu scoala , magazin alimentar , farmacie la 2 min , cu 3 locuri de parcare in fata casei , 2 garaje , terasa privata , gradina 5 arii ,full dotata si utilata , incalzire cu microcentrala , 3 dormitoare , 2 bai, living maree, bucatarie maree, aer ...

1349 EUR/m2 | 192 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

teren 264 mp Alecu Russo
4

teren 264 mp Alecu Russo

De vanzare teren 264 mp strada Alecu Russo. Preț 15000 euro. Pozitia pe harta indicată de săgeată.Terenul are drum.Sunati la nr ăsta 0723,zero,șapte,nouă,414

264 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Satu Mare zonă Closca
8
24

Casa Satu Mare zonă Closca

Va ofer spre vânzare casa spațioasă situată în Satu Mare Str.Aron Pumnul nr.22 .Suprafață teren 852 m front stradal 17,80 m suprafață construită la sol 260 m ,din care 132 m locuidila ,plus demisol 18 m .Este compartimentata eficient, suprafețe mari decomandate. Camere 3,baii 2,bucătărie. Imobilu ...

529 EUR/m2 | 242 m2

Micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren intravilan Botiz 20 de ari
5
25

Vand teren intravilan Botiz 20 de ari

Vand teren intravilan, cu o suprafata de 20 ari in localitatea Botiz, jud Satu Mare, str. Iepurasilor. Terenul este situat langa vechea centura, strada este inca pietruita. Are absolut toate utilitatile in fata terenului : curent, apa, gaz si canalizare. Dimensiuni : front 12,30 m si lungime 170 m Pret ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

teren cu front 31 de metrii ,suprafata  21 de ari ,viile satu mare
2

teren cu front 31 de metrii ,suprafata 21 de ari ,viile satu mare

teren intravilan 21 de ari format din doua parcele , ambele cu cf 10,4 si 10,64 ari front 30 de metrii ,teren curatat ,pret fix 19000 euro

2,100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând teren arabil
1

Vând teren arabil

Vând teren arabil, extravilan la ieșire din orașul Carei spre Oradea, pe partea stângă; la 100 m de șoseaua principală. Suprafața terenului este de 5000 mp.

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa cu mansarda Cionchesti
10

Casa cu mansarda Cionchesti

Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.