Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind casa cu teren și anexa
2

Vind casa cu teren și anexa

Vind casa cu etaj suprafața utila 236mp, suprafața teren 786mp un garaj cu 2 boxe. Casa este pe colț cu posibilitate de extindere ,mai multe detalii la telefon.

742 EUR/m2 | 236 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă noua de vânzare
7

Casă noua de vânzare

Casă modernă de vânzare, în curs de edificare, situată la intrare în localitatea Vetiș, județul Satu Mare, într-o zonă aflată în plină dezvoltare, cu acces rapid către drumul principal DN și foarte aproape de Penny Market. Proiectul este gândit pentru confortul unei familii și oferă o compartimentare ...

1456 EUR/m2 | 103 m2

Vetis, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , Str . Nicolae Golescu 168.000 euro neg.
20
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare Casa P+1 cu 3 camere din caramida , pe strada Nicolae Golescu . Casa are 100 mp si este compusa din 3 holuri , bucatarie , baie , 2 dormitoare si living room . Este pretabila pentru cabinet medical , cabinet avocatura etc . Are beci , canalizare , apa ...

1680 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

vand teren extravilan
3
2

vand teren extravilan

Vand teren extravilan (sau inchiriez cu contract de superficie) 4,5 ha langa centura de ocolire prin zona industriala a Careiului, cu deschidere pe drumul Carei-Urziceni, partea dreapta a directiei de mers la aprox. 300 m de fosta fabrica Unio, potrivit pentru infiintarea unui parc fotovoltaic, sistem ...

45,000 m2

Carei, Satu Mare

Teren intravilan Ardud str. Balc Voievod
3
5

Teren intravilan Ardud str. Balc Voievod

Vând teren intravilan, Ardud, str. Balc Voievod, suprafață 5000 mp, 30 m front, liber fără construcții . Utilități: apă, gaz, canalizare, curent, cablu RDS RCS, strada asfaltata. Terenul este întăbulat cu acte la zi, plan de amplasament și delimitare, parțial îngrădit.

5,000 m2

Ardud, Satu Mare

Vand 2 parcele 4,3 si 14,13 ari, intravilan cu PUZ, zona Dara
1
4

Se vinde o parcela de 430 metri patrati in zona Dara, si o parcela de 1413 metri Acestea fac parte dintr-o lotizare de 8 parcele desfasurate de-a lungul unui drum privat find ultima si penultima din insiruire. PUZ aprobat, Utilitatile in zona, la 200 de metri, demursurile pentru curent sunt pornite. Zona ...

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Vie intravilan Ardud
8
9

De vanzare Vie intravilan Ardud

Vă ofer spre vânzare o proprietate situată in localitatea Ardud Vii , teren intravilan , într-o zonă pitoreasca , departe de agitatia urbana insa aproape de localitatea Ardud . Este ideala pentru a va relaxa sau a va bucura de fructele ce va ofera terenul , deoarece are o productie bogata de struguri ...

1,987 m2

Ardud-Vii, Satu Mare

Vand casa la tara
2
7

Vand casa la tara

Vand casa in loc Paulian, la drumul principal+teren Casa are 2 camere (parchet), baie , hol, bucatarie, camara, beci Apa curenta, gaz la poarta, izolata termic Telefon

6500 EUR/m2 | 10 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa 115 m   sat Pomi 1 Hectar pamant
3
6

Casa 115 m sat Pomi 1 Hectar pamant

Casa la 30 km de Baia Mare sau Satu Mare Sat Pomi la drumul principal În suprafață de 115 m pătrați, 4 camere + antreu + camera baie Casa este intabulată Racordata la Gaz , curent, apă. Cu centrala termică și 2 sobe de teracota + Șură Suprafața totală teren aproape 1 hectar, cu posibilitate de parcelare Se ...

443 EUR/m2 | 115 m2

Pomi, Satu Mare

Casă+Teren Măleni,jud Sălaj
8

Casă+Teren Măleni,jud Sălaj

Proprietate deosebită în Măleni, jud. Sălaj 5 hectare teren + casă + panouri fotovoltaice ideală pentru fermă sau viață independentă O oportunitate rară pentru cei care își doresc liniște, natură și independență! Se oferă spre vânzare proprietate compusă din casă și teren în suprafață totală de ...

875 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare Păulești
1

Teren intravilan de vânzare Păulești

Îți propun un teren de 450 mp situat în intravilan. Proprietatea dispune de toate utilitățile necesare: electricitate, apă, gaz și instalație de tratare a apei. Este o oportunitate bună pentru construcția unei case sau a unei investiții. Terenul se află într-o zonă liniștită, aproape de: Școala Păulești ...

450 m2

Satu+Mare+, Paulesti, Satu Mare

Vând curte cu două case.
5

Vând curte cu două case.

Vând curte cu două case in comuna Culciu sat Cărășeu la 17 km de Satu mare.Imobilul se află la strada principala având teren 871 mp împrejmuit, utilități apă,canal curent,Digi iar gazul trece în fața porți.Necesita renovare. Cu acte in regulă. Preț 40000 Euro negociabil. Telefon .

426 EUR/m2 | 94 m2

Culciu, Caraseu, Satu Mare

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit
2
7

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit

De vanzare parcele la 6000 euro ar (lot 8 - lot 12) in intravilanul localitatii Paulesti, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Fiecare parcela are in medie 7,44 ari, cu front stradal de cca 18 m. Accesul la fiecare lot se face de pe drumul situat in partea stanga a ariei de parcele, str. C-tin ...

744 m2

Paulesti, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

Vând teren arabil
1

Vând teren arabil

Vând teren arabil, extravilan la ieșire din orașul Carei spre Oradea, pe partea stângă; la 100 m de șoseaua principală. Suprafața terenului este de 5000 mp.

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Salvează căutarea