Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

spatiu comercial sala evenimente kantina UNIO 2160 mp
1
2

spatiu comercial sala evenimente kantina UNIO 2160 mp

vand sala evenimente cladire parter+etaj suprafata teren 2866mp suprafata parter 930 mp h-3.8m suprafata etaj 1230 mp h-4m constructie finisata structura stalpi si grinzi de beton constructie foarte solida an fabricatie 1980 acces la 2 strazi dimensiuni latime 24m lungime 48m +casa scarilor 6x12m posibilitate ...

0 EUR/m2 | 2,866 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Teren extravilan parallel cu Lucian Blaga 8

Teren extravilan parallel cu Lucian Blaga

De vanzare 3000mp teren extravilan, paralel cu Lucian Blaga. Detalii la telefon, pret 62000 euro , se poate cumpara si jumatate.

3,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan la intrarea in VETIS 2

teren intravilan la intrarea in VETIS

Teren intravilan la intrarea in Vetis, 8600 mp 155000 euro

8,600 m2

Satu Mare, Satu Mare

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.
8

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.

List offers you the opportunity to take possession of two houses with separate, independent CF, located in Păulești commune. One of the properties is divided into 3 bedrooms, bathroom, kitchen, hallway, living room, cellar, terrace and pantry. It has an area of 173 sqm built, 150 useful, located on a ...

1767 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare
9

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare

List presents a charming house for sale in Satu Mare, on Ana Ipătescu street. It has a useful floor area of ​​200 sqm, is set on a plot of 630 sqm and is divided into a spacious reception hall, 4 bedrooms, 3 bathrooms, living room, dining room, kitchen with access to the terrace and a generous 40 sqm ...

1790 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol 9100 mp - 45.500€
2

Teren agricol 9100 mp - 45.500€

Deveniți proprietarul unei parcele de teren în Apa! Acest teren de 9100 mp, situat în zona Apa Nord, este de vânzare la prețul de 45.500 €. Amplasat în apropierea Lacului de Agrement "Apa" , această proprietate intravilană are o deschidere de 16,48 m și acces la drum.

9,100 m2

Apa, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Parcele de Teren Intravilan De vanzare In Paulesti/Drum Acces 9M
5

Agentia imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare un lot de parcele teren intravilan situate in Paulesti intr-o zona in plina dezvoltare in apropiere de strada Kasia,drumul spre Amati Parcelele au o suprafata de 585 MP cu un front stradal de 20M Terenul este ideal pentru construirea unei locuințe. Utilitatile ...

585 m2

Paulesti, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 40 mp. in zona CENTRALA la etajul 1.
8

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament semidecomandat cu 2 camere,fermecător și complet renovat, situat la etajul 1 in zona CENTRALA, cu o suprafață de 40 mp. Apartamentul a fost achiziționat acum patru ani și ulterior complet renovat la un standard înalt, de sus până jos, rezultând ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa in zona Drexlmaier.
5

BRASADAS vinde casa in zona Drexlmaier.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa cu etaj 198 mp semifinisata cu 3 camere, living, 2 bai , bucătărie, beci, și anexa o casa cu 2 camere bucătărie și baie + garaj. Suprafață teren 5.5 ari, in zona foarte buna și linistita. Www.brasadas.com

1086 EUR/m2 | 175 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa in zona Careiului.
8

BRASADAS vinde casa in zona Careiului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa in zona Careiului. Cladirea nr.1 Str.Carei Nr.106 Constructie deosebita an 2000 4 dormitoare 2 bai 2 balcoane 1 bucatarie 1 camera de zi 1 camera primire oaspeti 1 loc de luat masa 1 terasa 1 spalatorie 1 debara pentru alimente 1 sauna 1 Centrala pe gaz 260m2 Cladirea ...