Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa
4

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Descoperiți o oportunitate în Tășnad, unde un teren agricol generos de 4600 mp vă așteaptă să-i dați viață! Cu un preț atractiv de doar 8,04€/mp, această proprietate oferă nu doar o investiție în viitor, ci și un loc ideal pentru a construi visul dumneavoastră, fie că este vorba de o afacere agricolă, ...

4,600 m2

Tasnad, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel Vlaicu SOCAR.
6

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan pe strada Aurel Vlaicu in fata benzinariei SOCAR, cu front stradal de 40m. www.brasadas.com.

5,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ag BRASADAS vinde casa LOCUIBILA 3 cam teren 5.000 mp HOREA.
7

Agenția BRASADAS vinde casa individuala cu 3 camere si teren aferent de 5.000 mp. în localitatea Horea din județul Satu Mare. Casa este LOCUIBILA. www.brasadas.com.

237 EUR/m2 | 80 m2

Horea, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere, 77 mp, zona liceului Economic
6
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, într-o zonă extraordinară, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind confort și spațiu pentru întreaga familie. De asemenea, beneficiază ...

1299 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , pe un nivel , Strada Muncitorilor ,143.000 EURO negociabil
8
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 3 camere , pe un nivel pe Strada Muncitorilor . Are 3,6 ARI de teren iar constructia casei este din caramida , cu fundatie de piatra si are 100 metri patrati utili . Este compusa astfel : hol , bucatarie , baie , camara si 3 camere decomandate ...

1430 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj in loc linistit
4

Casa cu etaj in loc linistit

Descoperiți o oază de liniște și confort în inima Săcășeniului, cu această splendidă vilă individuală, perfectă pentru familiile care își doresc un cămin primitor. Cu un preț atractiv de 156.000€, această proprietate oferă un spațiu generos de 309 mp, ideal pentru a vă desfășura viața cotidiană în cele ...

505 EUR/m2 | 309 m2

Sacaseni, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă liniștită și apreciată. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu bine organizat. Apartamentul ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă superbă și liniștită. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu generos. Apartamentul dispune de 4 camere ...

1000 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea