Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 BRASADAS vinde U R G E N T  DUPLEX in cart. PRIETENIA.
19
3

BRASADAS vinde U R G E N T DUPLEX in cart. PRIETENIA.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde U R G E N T prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casă MOBILATA tip DUPLEX situată in cartierul rezidențial PRIETENIA pe Strada Barițiu nr. 132, perfect pentru familii care caută liniște, siguranță și natură, fără să renunțe la accesul rapid către oraș. Detalii proprietate Suprafață ...

1351 EUR/m2 | 89 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa 2025 cu 3 dormitoare zona Dara.
6

BRASADAS vinde casa 2025 cu 3 dormitoare zona Dara.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa noua constructie 2025 in Satu Mare zona Dara, una dintre cele mai frumoasa zona din oras,la 5 minute de centrul orasului. Casa are 147 mp construiti din care utilul este de 120 mp,3 dormitoare spatioase,living,bucatarie,camara pt alimente,baie,dresing,loc pt cuier,colidor,este ...

1248 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde URGENT prin REPR. EXCLUSIVA casa in Paulesti.
5
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde URGENT prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa NOUA in PAULESTI Str. PETRACHE POENARU Nr. 90/B. Casa este de tip PARTER și MANSARDA și are o amprenta la sol de 85 mp. și suprafață utilă de 125 mp. Terenul aferent este de 470 mp. Se vinde si casa alaturata la Nr. 90/A nefinalizata ...

1359 EUR/m2 | 125 m2

Paulesti, Satu Mare

BRASADAS vinde casa RENOVATA 470mp in zona ULTRACENTRALA.
8

BRASADAS vinde casa RENOVATA 470mp in zona ULTRACENTRALA.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa cu 4 camere, suprafata 470mp. RENOVATA INTEGRAL situata in zona ULTRACENTRALA cu un teren de 6,7 ari. Constructia este dispusa pe parter si etaj, oferind spatii generoase si multipleposibilitati de compartimentare. Cladirea include un spatiul comercial de aproximativ ...

1234 EUR/m2 | 470 m2

ultracentral, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa cu 7 camere si teren 1100mp in zona Burdea.
20
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa individuala cu 7 camere in zona Burdea construita in anul 1998 cu teren aferent de 1100 mp. Www.brasadas.com.

1559 EUR/m2 | 170 m2

soarelui, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
5
1

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune o garsonieră cochetă, cu o suprafață de 21 mp, se vinde parțial mobilată, ideală pentru locuit. Locuința este situată într-o zonă practică și bine conectată, având în imediata apropiere supermarketuri, grădiniță, farmacii, parc – tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa
4

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Descoperiți o oportunitate în Tășnad, unde un teren agricol generos de 4600 mp vă așteaptă să-i dați viață! Cu un preț atractiv de doar 8,04€/mp, această proprietate oferă nu doar o investiție în viitor, ci și un loc ideal pentru a construi visul dumneavoastră, fie că este vorba de o afacere agricolă, ...

4,600 m2

Tasnad, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel Vlaicu SOCAR.
6

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan pe strada Aurel Vlaicu in fata benzinariei SOCAR, cu front stradal de 40m. www.brasadas.com.

5,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ag BRASADAS vinde casa LOCUIBILA 3 cam teren 5.000 mp HOREA.
7

Agenția BRASADAS vinde casa individuala cu 3 camere si teren aferent de 5.000 mp. în localitatea Horea din județul Satu Mare. Casa este LOCUIBILA. www.brasadas.com.

237 EUR/m2 | 80 m2

Horea, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere, 77 mp, zona liceului Economic
6
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, într-o zonă extraordinară, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind confort și spațiu pentru întreaga familie. De asemenea, beneficiază ...

1299 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea