Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa
4

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Descoperiți o oportunitate în Tășnad, unde un teren agricol generos de 4600 mp vă așteaptă să-i dați viață! Cu un preț atractiv de doar 8,04€/mp, această proprietate oferă nu doar o investiție în viitor, ci și un loc ideal pentru a construi visul dumneavoastră, fie că este vorba de o afacere agricolă, ...

4,600 m2

Tasnad, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel Vlaicu SOCAR.
6

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan pe strada Aurel Vlaicu in fata benzinariei SOCAR, cu front stradal de 40m. www.brasadas.com.

5,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ag BRASADAS vinde casa LOCUIBILA 3 cam teren 5.000 mp HOREA.
7

Agenția BRASADAS vinde casa individuala cu 3 camere si teren aferent de 5.000 mp. în localitatea Horea din județul Satu Mare. Casa este LOCUIBILA. www.brasadas.com.

237 EUR/m2 | 80 m2

Horea, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere, 77 mp, zona liceului Economic
6
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, într-o zonă extraordinară, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind confort și spațiu pentru întreaga familie. De asemenea, beneficiază ...

1299 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj in loc linistit
4

Casa cu etaj in loc linistit

Descoperiți o oază de liniște și confort în inima Săcășeniului, cu această splendidă vilă individuală, perfectă pentru familiile care își doresc un cămin primitor. Cu un preț atractiv de 156.000€, această proprietate oferă un spațiu generos de 309 mp, ideal pentru a vă desfășura viața cotidiană în cele ...

505 EUR/m2 | 309 m2

Sacaseni, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă liniștită și apreciată. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu bine organizat. Apartamentul ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă superbă și liniștită. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu generos. Apartamentul dispune de 4 camere ...

1000 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai
14

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 46,37 mp. Locuința se află într-un bloc construit din beton, oferind durabilitate și siguranță. Imobilul dispune de izolație exterioară, geamuri termopan și balcon închis cu tâmplărie termopan, contribuind ...

1035 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea