Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, decomandat, 60 mp, zona centrala
9

Apartament cu 3 camere, decomandat, 60 mp, zona centrala

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios și luminos, 60 mp,ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă centrală, foarte bună, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este compartimentată modern și eficient, fiind formată din bucătărie open space ...

1817 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ,decomandat, 49 mp , Solidarității
10

Apartament 2 camere ,decomandat, 49 mp , Solidarității

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, având suprafața de 49 mp, situat la parterul unui bloc îngrijit, prevăzut cu interfon, într-o zonă liniștită și plăcută-zona Solidarității. Blocul este din cărămidă, iar locuința dispune de compartimentare practică și beneficiază de balcon, ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua cu etaj Bercu Rosu
4
4

Casa noua cu etaj Bercu Rosu

Vând o casa noua cu etaj in Satu-Mare...cartierul Bercu Rosu..pe str.Frasinului...125 mp...cu 500 mp teren...finisata la gata interior- exterior..garduri făcute.. contorizata apa..gaz..curent ..canalizare..3 dormitoare..2 bai..terasa acoperita 20mp..izolata polistiren 10 eps 80..intabulata...preț.158.000 ...

1264 EUR/m2 | 125 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere
6

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere

Vând casă în Lumina, cu cinci camere, parter , dormitor bucătărie închisă, living, baie, scara interioara, plus doua camere la mansardă, baie, balcon! Casa este la gri, se predă la cheie cu finisaje de lux, calorifere centrală, pompa de căldură, gresie parchet laminat, se poate personaliza, Casa este ...

920 EUR/m2 | 125 m2

Lucaceni, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
8

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu
8
1

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu

Teren intravilan in zona Bercu Rosu, strada Cimbrului, front 16 m, si latime mai mare pe adancimea terenului.  casute de vacanta, curent si posibilitate de racordare la apa de la retea. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10
1

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro
11
8

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro

Spatiu situat in centru( extras CF actualizat) , la parter de bloc, acces direct, compus din baie cu suprafata de 2,12 mp si un birou cu suprafata de 19,76 mp , suprafata utila 22 mp, suprafata totala 30,70 mp, toate utilitatile, finisat, izolat exterior, imediat ocupabil. Pret  52000 Euro.  Potrivit ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, Micro 16
10

Apartament 2 camere, Micro 16

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Zona Micro 16 | Complet mobilat Îți prezentăm un apartament funcțional, ideal pentru un cuplu sau o persoană care dorește confort și accesibilitate într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului. Situat la etajul 1, apartamentul dispune de o structură bine compartimentată, ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15
9

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15

Va propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere de vânzare situat într-un bloc nou tip vilă, zonă excelentă, cu suprafața de 40 mp. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Apartamentul dispune de: -living luminos și dormitor confortabil -bucătărie ...

2338 EUR/m2 | 34 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea