Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș
19

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș

Vanzare Apartament 2 Camere - Str. Zenit 33, Satu Mare Date Generale Localizare: Strada Zenit nr. 33, Satu Mare (orientare directă spre râul Someș). Suprafață utilă: 56,45 m². Compartimentare: Semidecomandat. Etaj: 4/4. Stare actuală: Necesită renovare integrală. Structură Interioară (Conform Schiței) Zona ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere,40mp,zona Carpati 1
8

Apartament 2 camere,40mp,zona Carpati 1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat în zona Carpați 1 – o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și confort. Suprafață utilă: 40 mp Etaj 3/4 – poziție intermediară, ideală pentru un plus de confort termic ️ Apartamentul se vinde complet mobilat, ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Carpati 2 , Strada Dorna , et. 4 , 21.900 euro neg.
7

Va oferim spre vanzare garsoniera in Carpati 2 pe Strada Dorna , la etajul 4 din 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida . Compartimentare : Camera cu bucatarie intr-una Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta . Ramane partial mobilata , la cererea noului ...

1288 EUR/m2 | 17 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 70mp
11

Apartament 3 camere Micro 16 70mp

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere situat în zona Micro 16, la etajul 4, cu o suprafață utilă de 70 mp. Imobilul a trecut printr-o renovare recentă completă, îmbinând confortul modern cu funcționalitatea maximă. Tabloul electric a fost înlocuit integral, iar baia a fost renovată de la zero cu materiale ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti
15

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti

Spre vânzare apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Humulești nr. 3, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de magazine, parcuri și alte facilități importante. Suprafață utilă: 33 mp Etaj 2 Compartimentare semidecomandată 2 camere Bucătărie 1 baie ✔ Centrală proprie ✔ Geamuri termopan ✔ ...

970 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Hala Industriala 2019, Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355.
12

Hală industrială de vânzare — Str. Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355. | 900 mp teren | 580 mp hala Proprietate industrială cu potențial ridicat de producție, depozitare și logistică, situată strategic pe Str. Careiului, în imediata apropiere a Centurii de Ocolire Satu Mare și a Parcului Industrial ...

267 EUR/m2 | 580 m2

Vetis, Satu Mare

 Hala Industriala 2000, Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355.
15

Hală industrială de vânzare — Str. Careiului nr. 11, Vetiş, Satu Mare 447355. | 1400 mp teren | 630 mp hala Proprietate industrială cu potențial ridicat de producție, depozitare și logistică, situată strategic pe Str. Careiului, în imediata apropiere a Centurii de Ocolire Satu Mare și a Parcului Industrial ...

230 EUR/m2 | 630 m2

Vetis, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Trei parcele de 600 mp in Botiz | Toate utilitatile, aproape de oras
8
3

Caserom vă propune spre vânzare trei parcele de teren intravilan situate într-o zonă liniștită și plină de potențial din localitatea Botiz, pe strada Botizului, județul Satu Mare. Fiecare dintre aceste parcele se întinde pe o suprafață generoasă de 600 mp, oferind spațiu ideal pentru construcția unei ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan si loc de casa in Oar
5

Teren intravilan si loc de casa in Oar

Loc de casa si teren intravilan in continuarea acestuia in suprafata totala de 10570 mp ( 1,57 ha) situat in localitatea Oar cu front de 18 m la sosea asfaltata, intre case, utilitati la strada. Pret 70000 Euro, Tel 0745760477

Oar, Satu Mare

Teren extravilan 5000 mp zona Drum Careiului
4
2

Teren extravilan 5000 mp zona Drum Careiului

Teren extravilan in suprafata de 5000 mp Satu Mare cu front de 34 m la drum lateral, Pret 55000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , pe un nivel , Strada Muncitorilor ,143.000 EURO negociabil
8
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 3 camere , pe un nivel pe Strada Muncitorilor . Are 3,6 ARI de teren iar constructia casei este din caramida , cu fundatie de piatra si are 100 metri patrati utili . Este compusa astfel : hol , bucatarie , baie , camara si 3 camere decomandate ...

1430 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea