Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala
9

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala

Imobil compus din 2 spatii comerciale cu acces din strada ( unul de 87 mp, si unul de 42 mp utili), si locuinta, garaj, pivnita si anexe, in suprafata totala de 375 mp, teren in suprafata de 650 mp, situat in zona centrala, in apropiere de Centrul civic si Piata de Alimente.Pret 520000 Euro, Tel 074 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua parter si mansarda cu 5 arii in Paulesti ( ID 22971)
12

Casa noua parter si mansarda cu teren 500 mp, living, bucatarie, 3 bai, 3 dressinguri, incalzire in pardoseala, toate utilitatile, terasa- foisor, gradina, locuri de parcare, Pret 199000 Euro, sau schimba ciu 1 sau 2 apartamente si diferenta in baniTel 0744562396, 0745760477

Paulesti, Satu Mare

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)
15

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)

2 imobile, anexe si gradina 2110 mp de vanzare sau la schimb cu casa in Satu Mare.Casa 1: subsol, parter, etaj ompusa din 4 camere, 2 bai, 2 balcoame, camara, terasa, beci,; Casa 2: parter si mansarda compusa din 2 camere, 2 bai, balcon; Fiecare casa cu propria ei centrala pe lemne. Constructii solide ...

591 EUR/m2 | 330 m2

Lazuri, Satu Mare

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala
5
1

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala

Teren intravilan 8060 mp cu 3 fronturi situat in zona semicentrala, in apropiere de digul Somesului si de cartiere noi de case, Pret 3900 Euro/arie, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
4

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului
13
2

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului

Se vinde parterul unei case de tip Parter si etaj, cu 3 intrari acces separat din curte, acces auto si loc de parcare, constructie solida din 1999, finisata, izolata, mobilata, utilata, compusa din 3 camere, 2 bai, dressing, hol, bucatarie mare, terasa, toate utilitatile, suprafata cca 140 mp, zona Unio- ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
3

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
2

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
5

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477