Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare str. Livezilor
1
13

Teren de vanzare str. Livezilor

Vand teren intravilan, strada Livezilor, suprafata de 54,61ari (5461 metri patrati). Pret 1800 Euro aria.

5,461 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vând sau schimb
10
48

Vând sau schimb

Casă cărămidă, 120mp utili, acoperișul schimbat recent,uși noi, an construcție 2002.3 camere, 2 băi, beci, balcon. Parter gresiat, etajul cu parchet laminat.Fără teren, acces prin servitute de trecere prin act notarial. Centrală pe gaz,izolată 10 cm,termopane. Zona lac Cubic - Baritiu. Pe strada Axente ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI teren intravilan 2629 [ mp ] Front la drum 30 ml
5
1

-- Vand teren IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI LANGA UNIO , Teren intravilan la drum , pentru constructie de case. -- Front la drum 30 ( ml ) -- Suprafata 2629 ( mp ) Utilități apa canal , aproape de teren Teren plat , Zona Unio Negresti-Oas ,aproape de Oras Pret: 1800 euro pe Ar. Intabulat !

2,629 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17
10
4

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17

Apartamentul se afla la etajul 7 din 8 al unui bloc construit in 2014 din caramida,este izolat termic si foarte bine pozitionat. Are dimensiunea unui apartament cu 3-4 camere. Compartimentare: hol intrare, living open space, spatiu de servit masa, bucatarie, dormitor, baie, camara, dressing, balcon ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Vand parcele de teren intravilan cu PUZ pe strada Magnoliei.
1
8

Parcele de teren intravilan cu PUZ pe strada Magnoliei, in vecinatatea intersectiei cu strada Gradinarilor. Parcelele au dimensiunile de la 468 mp cu front de 18 ml ( 4 parcele) , 478 mp cu front de 18 ml ( 1 parcela) si 691 mp cu front de peste 20 ml ( 1 parcela ). Pe strada chiar in fata lotului ...

468 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa de vacanta cu teren de 770 mp (7,7 ari )in Bercu rosu
10
34

Casa construita in anul 1997 din zidarie, pe fundatie din beton, cu suprafata utila de aproximativ 50 mp compusa din living cu bucatarie si mansarda, plus un beci generos, si terasa acoperita in fata casei. Casa este foarte luminoasa si bine pozitionata, si s-a pastrat in conditii excelente fara infiltratii, ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Bercu%25252525252bRosu, Satu Mare, Satu Mare

Vand 1,7325 hectare Teren Arabil Extravilan Orasu Nou-Vii, jud. Satu Mare, Acte la Zi, Proprietar
6
1

Vand 1,7325 hectare (17325 mp) Teren Arabil (Agricol) Extravilan Orasu Nou-Vii, jud. Satu Mare, aproape de limita cu UAT Seini și UAT Apa Acte la Zi (Actualizat), Proprietar: Andreescu Tudor-Ioan (topograful din Seini)

Orasu Nou-Vii, Satu Mare

Vând Casă și Teren în Râturile Medieșului
10
1

Vând Casă și Teren în Râturile Medieșului

Casa Parter + Mansardă = 212 mp Teren 2300 mp, 23 ari Branșament la curent, puț forat pentru apă, drum asfaltat

297 EUR/m2 | 212 m2

Medies-Raturi, Satu Mare

Teren intravilan Viile Satu Mare
2

Teren intravilan Viile Satu Mare

- suprafață 11,55 ari - situat lângă pădurea de la intrarea in Viile Satu Mare - proiect și autorizație de construire casă - branșamente: apa, canal, curent și cu posibilitate de racordare la gaz - 2 fronturi de aproximativ 18 m preț 38500 euro, ușor negociabil

1,155 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare
8
1

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare

Apartament 2 camere(1 dormitor,1 bucatarie,1 baie,1 hol) 25,31 mp in Satu Mare in Micro 14 pe strada Neajlov 6 bloc 78 etaj 4. Proaspat zugravit. Apartamentul are usa metal, geamuri termopane cu plasa insecte, gaz, apa, curent, mobila normala, gresie, faianta, aragaz, masina de spalat, frigider,boiler ...

1100 EUR/m2 | 25 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

 Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp
5
1

Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp

Cladire si Hala cu teren Pe strada Barițiu nr. 122, într-o zonă accesibilă și bine conectată, se află un teren generos de 6.652 mp, complet împrejmuit, ce adăpostește două clădiri solide și bine întreținute: o clădire administrativă modernă și o hală industrială versatilă. Construită pentru eficiență ...

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz
4

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz

Garsoniera ET 3 intermediar si etaj și poziție, are si in drepta și in stânga vecini are doar un perete rece. Micro 15 Arinului 21 mp Geam termopan Ușa de fier Mobilat Utilat Încălzire pe gaz ( facturi mici pentru încălzire fata de cele încălzite electric) Aragaz pe gaz mult mai ieftin fata ...

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare
10
6

Casa de vânzare

Vând casă în comuna andrid judetul Satu mare casa este bătrânească cu doua camere hol și lemnărie și loc de ținut animale gradina este 7 ari casa cu curtea este de 7 ari total este de 14 in casa este apa canalizare de la rețea curent electric