Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 150 mp utili , 1200 mp teren pe Strada Balta Blonda
20

Casa 150 mp utili , 1200 mp teren pe Strada Balta Blonda

Vă propunem spre vânzare o casă modernă, economică și complet utilată, situată pe strada Balta Blondă, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă din Satu Mare. Detalii generale • Suprafață utilă: 150 mp • Teren: 1.200 mp • Camere: 5 • Băi: 2 • Bucătării: 2, complet utilate • Compartimentare: două ...

1633 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Disponibil ptr. vânzare un apartament cu trei camere, total decomandat situat pe b-dul 25 Octombrie, langa spitalul municipal. Apartamentul e la et IV într-un blocu cu acoperiș montat de firma autorizata. Necesita renovare.

754 EUR/m2 | 65 m2

Carei, Satu Mare

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.
8

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.

List offers you the opportunity to take possession of two houses with separate, independent CF, located in Păulești commune. One of the properties is divided into 3 bedrooms, bathroom, kitchen, hallway, living room, cellar, terrace and pantry. It has an area of 173 sqm built, 150 useful, located on a ...

1767 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare
9

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare

List presents a charming house for sale in Satu Mare, on Ana Ipătescu street. It has a useful floor area of ​​200 sqm, is set on a plot of 630 sqm and is divided into a spacious reception hall, 4 bedrooms, 3 bathrooms, living room, dining room, kitchen with access to the terrace and a generous 40 sqm ...

1790 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol 9100 mp - 45.500€
2

Teren agricol 9100 mp - 45.500€

Deveniți proprietarul unei parcele de teren în Apa! Acest teren de 9100 mp, situat în zona Apa Nord, este de vânzare la prețul de 45.500 €. Amplasat în apropierea Lacului de Agrement "Apa" , această proprietate intravilană are o deschidere de 16,48 m și acces la drum.

9,100 m2

Apa, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15
6
2

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 60 mp, situat în cartierul Micro 15. Proprietatea este bine compartimentată și beneficiază de două balcoane, care adaugă un plus de spațiu și lumină naturală. Apartamentul oferă camere spațioase și funcționale, potrivite pentru ...

1133 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand teren extravilan 38 arii intre Satu Mare si Vetis
5
5

vand teren extravilan 38 arii intre Satu Mare si Vetis

Vand teren extravilan 3800 mp2, 140 m lungime, 26.5 latime, intre Satu Mare si Vetis, cf 187661,

3,800 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand hala in oras in stare impecabila
5

Vand hala in oras in stare impecabila

Inchiriez hala in stare exceptionala Cu curte si poarta de acces cu poarta culisanta in 4 puncte. Spatiu modern de birouri cu baie. Hala este situata pe strada Cerbului, Satu Mare 550mp

536 EUR/m2 | 550 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
10

Vand teren livada

Vand teren livada de alune infintat in anul 2015 Suprafata teren 2.7 hectare. Plantatie este intrata pe rod Terenul se afla intre Orasu Nou si Orasu Nou vii, langa drumul judetean Acces direct de la drum judetean Nu au fost accesate fonduri europene pe terenul respectiv. Terenul se poate depune ...

27,000 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare
2
9

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare

Pentru cei care vor să schimbe viața de oraș, de vânzare casă cu anexe și teren suprafață 50 de arii. Branșamente curent, apă, canal, tâmplărie termopan, acoperiș nou, instalație electrică nouă, instalație apă și încălzire nouă, necesită finisaj interior. Alte detalii doar la telefon .

500 EUR/m2 | 90 m2

Valea Vinului, Satu Mare

casa de vanzare
4
1

casa de vanzare

De vânzare casa în comuna Andrid, judetul Satu Mare! într-o zona linistita. Detalii proprietate: Compartimentare: 2 camere, bucatarie, baie, pivnita, debara (camara). Utilitati: Apa si canalizare. Suprafata teren: 1900 mp. Pret: 19500 EUR Informatii suplimentare la tel:

53 EUR/m2 | 400 m2

Andrid, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren loc de casa
4
6

Teren loc de casa

De vanzare teren pasune comunala loc de casa in suprafata de 1544 mp situat in com. Lazuri, sat Noroieni Jud. Satu Mare. Pretul este pe arie.

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari
9
5

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari

De vanzare teren agricol cu potential de contructie, pe drumul dintre Odoreu si Berindani. 53 ari, intabulat, toate actele si impozitul la zi. Front la strada 67.2m, retea de apa si gaz in fata terenului. Potential de a cumpara si parcelele imediat invecinate. 1499 euro pe ar Potential pensiune la 500m ...

Odoreu, Satu Mare

Vand teren livada
2
2

Vand teren livada

Vand teren cu livada veche situat in Comuna Orasu Nou, localitatea Remetea Oas. Drum de acces pietruit pana la teren. Terenul este intabulat cu cordonatele gps. Suprafata terenului este de aproximativ 4.5 hectare. Pretul terenului este in euro. Pentru mai multe detalii sunati-ma pe telefon.

Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare
7
6

casa de vanzare

Vand casa cu etaj la Viile Satu Mare. suprafata utila aproximativ 130 mp, constructie noua, an 2001. La parter: sufragerie, bucatarie, camara, baie. La etaj: 3 dormitoare, 1 baie, 1 hol. Teren total 45 arii, curte mare si livada cu peste 100 pomi fructiferi. Imprejmuit cu gard din plasa de sarma, stalpi ...

769 EUR/m2 | 130 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea