Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren în Carei jud.Satu-Mare
4
1

Teren în Carei jud.Satu-Mare

O oportunitate rară în Viile Carei! Vând teren ideal pentru investiție sau construcție, cu toate actele în regulă! Proprietate de 16,90 ari, cu un front generos de 18,29 m, perfect pentru cei care caută liniște, spațiu și potențial. Terenul este împrejmuit, oferind intimitate și siguranță, iar ca bonus, ...

1,690 m2

Carei, Satu Mare

Aprtament cu 3 camere decomandate | Micro 17 | Strada Brasovului
18

Vă oferim spre vânzare un apartament situat în cartierului Micro 17, pe strada Brașovului nr. UF 41 la etajul 4 4, acest apartament cu 3 camere decomandate așteaptă să fie transformat în locul unde îți vei construi amintiri frumoase. Cu o suprafață totală de 81 mp (57 mp utili), locuința este bine compartimentată, ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1.400 mp, ideal pentru constructia unei case
11

Vă oferim spre vânzare teren intravilan cu o suprafață totală de 1.400 mp, situat în localitatea Doba, pe strada Principală, într-o zonă ușor accesibilă și bine conectată. Terenul are un front stradal de 15,38 metri liniari, o lungime de 80,57 ml, iar în partea din spate o lățime de 21,19 ml, având ...

14,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare
12

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare

La doar 3,5 km de agitația orașului Satu Mare, într-un colț liniștit din localitatea Amati, se ascunde un loc unde natura întâlnește potențialul. Aici, în această zonă promițătoare, te așteaptă 7 parcele de teren care spun fiecare câte o poveste povestea unei case de vis, a unei investiții inteligente ...

Amati, Satu Mare

Teren intravilan 2.500 mp in Boghis | Ideal pentru casa sau pensiune | langa balta de pescuit
7

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață de 2.500 mp, situat în localitatea Boghiș, pe strada Orașul Mic, la doar 17 kilometri de municipiul Satu Mare. Terenul este ideal atât pentru construcția unei case de locuit, cât și pentru dezvoltarea unei pensiuni turistice, datorită poziționării ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu Comercial cu teren

Spatiu Comercial cu teren

Vând spațiu comercial cu teren în Carei, pe drumul principal B-dul Mihai Viteazu, teren 35 ari, front 16m, toate utilitățile. Sunt 2 clădiri; Prima clădire are 90mp, cu magazie, birou și grup sanitar. A doua clădire are 240mp, cu magazie și garaj. Curte betonată 5 ari.

67 EUR/m2 | 3,500 m2

Carei, Satu Mare

Casa la tara
6
5

Casa la tara

Vand casa in comuna Sacașeni, localitatea Chegea, departe de zgomotul orasului. Ideala pentru cei care iubesc natura si doresc o oaza de liniște intr-o comunitate mica la doar 10 km de Stațiunea Tășnad. Suprafata aferenta casei si gradinii este de 30 arii. Pret 25 000 euro.

250 EUR/m2 | 100 m2

Chegea, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Vand casa P+M cu teren 9 ari pretabil pentru afaceri suprafata utila construita 300 mp. La parter sala de evenimente la mansarda 7 camere . Mai multe detalii tel. .Casa este situata im Satu Mare

857 EUR/m2 | 350 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.
14

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa individuala situata in Martinesti, strada Izvoarelor, in zona Odoreului. Www.brasadas.com.

476 EUR/m2 | 420 m2

Martinesti, Satu Mare

Vand teren intravilan
1

Vand teren intravilan

Teren intravilan de vânzare Ambud, Com. Paulesti. Suprafață 720 mp. Vând teren pentru construcție casă, intravilan , situat în Ambud, într-un cartier nou in dezvoltare. Destinație: teren de casă Utilități: apă, gaz și canalizare vor fi disponibile in viitorul apropiat (proiectul este aprobat și urmează ...

720 m2

Ambud, Satu Mare

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92
10

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92. Zonă activă, cu potențial ridicat rezidențial sau comercial. Detalii proprietate: *suprafața utilă 70 mp *2 camere *o baie *bucatarie+cămară *terasă Curte și grădină 1000 mp, spațiu generos pentru familie și timp liber. Dotări : *geamuri termopan *centrală ...

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren pe Drumul Careiului langa nodul soselei de centura a Mun. Satu Mare - suprafata 2275 mp
5
4

Vand teren cu suprafata de 2275 mp ( 22,75 ari) situat in Mun. Satu Mare, Drumul Careiului, a doua parcela de la nodul soselei de centura ( dupa trecerea pe sub pod spre Carei) . Terenul este situat vis-a-vis de depozitul de materiale de constructii Tomis Drumul Careiului. Are o lungime la Drumul Careiului ...