Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad
11
9

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad

Casa parter in localitatea Cauas- spre Tasnad, cu gradina 2363 mp, anexe, apa, curent,sobe de teracota, cu front la 2 strazi asfaltate. Pret 60000 Euro,Tel 0745760477

261 EUR/m2 | 230 m2

Cauas, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp
13

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp

Spatiu de productie/ depozitare situat in Satu Mare cu plabseu de beton, structura din panouri sandvich, inaltime 4 m, toate utilitatile apa, gaz, curent, canalizare, 8 aparate de aer conditionat, birouri, bai, etc, suprafata totala desfasurata 1880 mp, suprafata teren 1400 mp cu locuri de parcare in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
4

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)
20
2

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)

Casa - Vila : Demisol, Parter, Etaj, Mansarda, 3 garaje, anexe, foisor, piscina , barbeque, sala de sport, spalatorie. Suprafata totala construita 540 mp, suprafata teren 1445 mp, Sistem de irigare spatiu verde, Sistem de alarma si de supraveghere video, Panouri fotovoltaice si Panouri solare, microcentrala, ...

698 EUR/m2 | 430 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
8

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu
8
1

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu

Teren intravilan in zona Bercu Rosu, strada Cimbrului, front 16 m, si latime mai mare pe adancimea terenului.  casute de vacanta, curent si posibilitate de racordare la apa de la retea. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro
11
9

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro

Spatiu situat in centru( extras CF actualizat) , la parter de bloc, acces direct, compus din baie cu suprafata de 2,12 mp si un birou cu suprafata de 19,76 mp , suprafata utila 22 mp, suprafata totala 30,70 mp, toate utilitatile, finisat, izolat exterior, imediat ocupabil. Pret  52000 Euro.  Potrivit ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aartament MICRO 17
7

Aartament MICRO 17

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 3 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat, ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Propietar vând apartament Micro 17
6

Propietar vând apartament Micro 17

Vând apartament Micro 17 Et IV mobilat și utilat. Apartamentul este renovat se vinde exact ca in poze, situat în proximitatea noului pod. Este compus din 2 camere decomandate, living și dormitor spațios. Bucătăria mărita dotata cu plita, cuptor, hota, cămara de alimente și balcon tip loja. Loc de parcare ...

1371 EUR/m2 | 62 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 parcele, Teren intravilan, 4 ari, PUZ, utilitati, zona Str Odoreului, oras SM
5

Vand 3 parcele de teren in Municipiul Satu Mare zona strada Odoreului aproape de magazinul Dersidan Suprafata 4 ari fiecare parcela Regim constructie PUZ aprobat P 1 POT 35 aproximativ 140 mp la sol Utilitati in fata terenului: apa, canalizare curent, gaz, internet Drum pietruit urmeaza sa fie ...

400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea