Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate!!! Casă 3 camere, teren 5050 mp, comuna Craidorolț, SM
10
5

De vânzare casă de locuit, cu două anexe gospodărești și teren în suprafață de 5050 mp, situată în centrul comunei Craidorolț din jud. Satu Mare, Strada Principală, Nr. 72 (lângă Poliție, vizavi de Biserica Ortodoxă din comună), aproape de principalele puncte de interes din comună. Terenul are fornt ...

167 EUR/m2 | 299 m2

Craidorolt, Satu Mare

Teren intravilan 625 mp. construibil cu PUZ strada Basmelor, nr. 87 B, Satu Mare
3
31

Vând teren intravilan situat în municipiul Satu Mare, pe strada Basmelor nr. 87 B, amplasat într-o zonă rezidențială liniștită, caracterizată prin construcții noi și dezvoltare continuă. Suprafață teren: 625 mp; Front stradal: 24,96 m; Adâncime: 23,9 m. Caracteristici urbanistice: Plan Urbanistic ...

625 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1277 mp.
9
32

Teren intravilan 1277 mp.

Vând teren intravilan excelent poziționat, în apropiere de strada Fluturilor, între strada Basmelor și blocurile ANL de pe strada Poligonului o zonă dinamică, aflată în plină dezvoltare urbanistică. În perimetru sunt deja aprobate mai multe PUZ-uri, ceea ce crește semnificativ potențialul investițional ...

1,277 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere et 4
3
8

Apartament 2 camere et 4

Imediat ocupabil,izolat .Utilități și facturi la zi. Necesită îmbunătățiri...Aleea Jiului 29000 euro negociabil. Aproximativ 32 mp.

906 EUR/m2 | 32 m2

Closca, Satu Mare, Satu Mare

De vânzare casă în comuna Valea Vinului sat Sâi
7
5

De vânzare casă în comuna Valea Vinului sat Sâi

De vânzare casă la cheie in sat Sâi complet mobilată, având fosă septică apă stradală plus din fântâna proprie baie bucătărie garaj și multe altele. Pt detalii sunați la Nr.

450 EUR/m2 | 100 m2

Sai, Satu Mare

Casa Titulescu
7
10

Casa Titulescu

Vând casă tip evreiesc, înaltă cu hol de primire, 4 camere, 3 băi, living, dining, bucătarie cu ieșire în terasă, beci generos-40 mp. Casa are 200 mp utili și a fost restaurată renovată complet in 2022. Casa cu teren aferent -630 mp. Schimb cu casă mai mică în aceeași zonă plus diferența.

1840 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

2 terenuri intravilane 5300 mp   Teghea, jud. Satu Mare
4

2 terenuri intravilane 5300 mp Teghea, jud. Satu Mare

Localitate: Teghea, jud. Satu Mare, la 30 de minute de Satu Mare Acces: drum asfaltat în apropiere Utilități: energie electrică disponibilă în zonă Se vând în intravilan 2 terenuri intravilane cu categoria de folosință teren arabil, suprafață totală: 0,53 ha (5.300 mp). Terenurile, fiind intravilane ...

Teghea, Satu Mare

Proprietate cu casă, curte și 0,51 ha teren intravilan arabil (6,234 mp)  Teghea, jud. Satu Mare
10
2

Proprietate cu casă, curte și 0,51 ha teren intravilan arabil (6,234 mp) Teghea, jud. Satu Mare

Localitate: Teghea, comuna Craidorolt, jud. Satu Mare, la 30 de minute de Satu Mare Acces: drum asfaltat atât în fața, cât și în spatele proprietății Utilități: energie electrică disponibilă la proprietate, fîntână forată cu pompă manuală Se vinde în intravilan, in centrul localitătii Teghea, ca pachet ...

Teghea, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

De vanzare Teren Intravilan Valea Seaca 27 Arii
5

De vanzare Teren Intravilan Valea Seaca 27 Arii

Pentru mai multe detalii contactati telefonic

2,664 m2

Valea Seaca, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

vand teren extravilan
3
2

vand teren extravilan

Vand teren extravilan (sau inchiriez cu contract de superficie) 4,5 ha cu deschidere pe drumul Carei-Urziceni, partea dreapta a directiei de mers la aprox. 300 m de fosta fabrica Unio, potrivit pentru infiintarea unui parc fotovoltaic, sistem de stocare al energiei electrice sau orice alta investitie, ...

45,000 m2

Carei, Satu Mare

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Se vinde teren intravilan in Cionchesti, la 9 km de centul orasului Satu Mare. PARCELA are 68.6 ari. Facilitati: DRUM ASFALTAT, apa, CURENT, canalizare, GAZ,RDS, front la strada 35.79 m, lungime 193 m. Pretul este de 1005 euro arie. 69000 intreaga suprafata, negociabil.

69 m2

Cionchesti, Satu Mare

Vand casa ultracentral Carei
4
3

Vand casa ultracentral Carei

Vand casa amplasata ultracentral,str Doina, D+P+E,cu suprafata construita utila 282 mp,suprafata construita desfasurata 449 mp,teren 300 mp.Demisolul este foarte inalt,avind geamuri spre strada,podul foarte inalt si el cu geamuri spre strada,usor mansardabil.Casa solida,proaspat zugravita la interior,necesita ...

472 EUR/m2 | 282 m2

Central, Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 580 mp in zona Dara | Locatie premium | Utilitati
6

Vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 580 mp, situat în municipiul Satu Mare, în zona Dara, pe strada Ion Popdan una dintre zonele cele mai căutate și în continuă dezvoltare ale orașului. Parcela are un front generos de 15 metri liniari și o adâncime de 38,5 metri, oferind spațiul ...

580 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp
19

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp

Într-o zonă liniștită din localitatea Lazuri, la doar câteva minute de agitația orașului Satu Mare, se află o casă nouă, construită în anul 2025, care îmbină confortul modern cu un sentiment autentic de acasă. Ridicată pe o fundație solidă din beton armat, cu pereți din cărămidă bine izolați și acoperiș ...

1049 EUR/m2 | 102 m2

Lazuri, Satu Mare

Vând teren 20 ari langa centura Satu Mare zona Ratu Mare-Balta Blondă.
10
2

Vând teren 20 ari cu gradina,cabana de lemn de 12mp cu panou solar pt curent,fântână forata la 40m adâncime.Terenul se afla in zona Ratu Mare,Balta Blonda langa centura Satu Mare in vecinătatea pasarelei peste calea ferată și drumului spre Sătmărel.Toate actele în regulă.

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence