Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere micro 16
5
2

Apartament 2 camere micro 16

Apartament, 2 camere, semidecomandat, balcon, 2 cămări,hol mare, hol mic! Se vinde parțial mobilat. Mobila de bucătărie, plita pe gaz, cuptor electric, centrala termica pe condensare! Se poate vinde și gol!

986 EUR/m2 | 69 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere CENTRU VECHI, et. II, lux, bloc nou, 70 mp, complet utilat
10
3

Apartament lux in CENTRU VECHI bloc nou cu 2 camere, et. II complet MOBILAT+UTILAT, 70 mp in constructie 2015 cu 2 camere semidecomandate, din care living cu bucatarie, baie cu geam, balcon tip terasa deschis, debara pentru depozitare sau wc serviciu, interfon, gresie, faianta, parchet laminat, microcentrala, ...

1950 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament cu trei camere la parter 68m pătrați

1353 EUR/m2 | 68 m2

Carei, Satu Mare

garsoniera de vanzare
4
4

garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare, 21mp, la parter, utilata si mobilata, str Ostrovului:centrala, termopane, usa fier . Pret 21.500 euro, ultimul pret.

1024 EUR/m2 | 21 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

teren 264 mp Alecu Russo
4

teren 264 mp Alecu Russo

De vanzare teren 264 mp strada Alecu Russo. Preț 15000 euro. Pozitia pe harta indicată de săgeată.Terenul are drum.Sunati la nr ăsta 0723,zero,șapte,nouă,414

264 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Nufarului , et. 4 semidecomandat , 39.900 euro neg .
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , gresie-faianta , parchet . Are ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

14%2bMai, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare Micro 17 , pe un nivel , 199.000 euro negociabil
20

Va oferim spre vanzare casa construita pe un nivel , in Micro 17 , din caramida , avand o suprafata utila de 120 metri patrati , fiind amplasata pe un teren de 700 metri patrati , adica 7 ARI . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 3 camere Sufragerie Terasa cu baie de servici Casa are ca ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii
5

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii

Blitz va propune un apartament care îmbină eleganța simplității cu confortul modern. Situat la etajul 4 și având o suprafață utilă de 33 m², acest spațiu a fost conceput pentru a răspunde nevoilor unui stil de viață urban, practic și eficient. Interiorul beneficiază de microcentrală proprie. Apartamentul ...

1061 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsonieră de vânzare, 21 mp, zona Micro 15
4

Garsonieră de vânzare, 21 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în zona Micro 15 — o locație liniștită, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc intermediar, având vecini pe ambele părți și un singur perete exterior, ...

1238 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16
11

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 16, cu o suprafață utilă de 52,53 mp. Locuința este semidecomandată și compartimentată eficient, fiind compusă din living, bucătărie open space, dormitor, baie, balcon, debara și beci. Apartamentul a fost recent renovat, oferind un spațiu ...

1456 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de vânzare, 24.95 mp, zona Ostrovului
3

Spatiu comercial de vânzare, 24.95 mp, zona Ostrovului