Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu
8
1

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu

Teren intravilan in zona Bercu Rosu, strada Cimbrului, front 16 m, si latime mai mare pe adancimea terenului.  casute de vacanta, curent si posibilitate de racordare la apa de la retea. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
4

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro
11
9

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro

Spatiu situat in centru( extras CF actualizat) , la parter de bloc, acces direct, compus din baie cu suprafata de 2,12 mp si un birou cu suprafata de 19,76 mp , suprafata utila 22 mp, suprafata totala 30,70 mp, toate utilitatile, finisat, izolat exterior, imediat ocupabil. Pret  52000 Euro.  Potrivit ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

 Casa de vanzare P+2
1
3

Casa de vanzare P+2

Casa de vanzare compusa din doua etaje cu 4 camere pe ficare etaj, casa scarilor este separata, poate fi tilizata pentru doa familii, la parter sunt 3 garaje , curent monofazic instalat , la parter este trifazic, suprafata terenului este de 1 ha, pretul este negociabil in functie de suprafata teren ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu Comercial cu teren

Spatiu Comercial cu teren

Vând spațiu comercial cu teren în Carei, pe drumul principal B-dul Mihai Viteazu, teren 35 ari, front 16m, toate utilitățile. Sunt 2 clădiri; Prima clădire are 90mp, cu magazie, birou și grup sanitar. A doua clădire are 240mp, cu magazie și garaj. Curte betonată 5 ari.

67 EUR/m2 | 3,500 m2

Carei, Satu Mare

BRASADAS vinde 2000 mp. teren intravilan Diana Titulescu.
5
3

BRASADAS vinde 2000 mp. teren intravilan Diana Titulescu.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan in zona Titulescu strada Diana. www.brasadas.com.

2,000 m2

titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Proprietate de vanzare !!!
10
3

Proprietate de vanzare !!!

Vand proprietate in Moftinu Mic, compusa din : casa de locuit, un spatiu comercial, un fanar, anexe pentru animale si o pivnita. Spatiul comercial si locuinta aferenta (228mp) dispun de apa curenta, canalizare, incalzire centrala pe lemne, usi si geamuri termopan. Proprietatea se intinde pe o suprafata ...

307 EUR/m2 | 228 m2

Moftinu Mic, Satu Mare

Casa la tara
6
5

Casa la tara

Vand casa in comuna Sacașeni, localitatea Chegea, departe de zgomotul orasului. Ideala pentru cei care iubesc natura si doresc o oaza de liniște intr-o comunitate mica la doar 10 km de Stațiunea Tășnad. Suprafata aferenta casei si gradinii este de 30 arii. Pret 25 000 euro.

250 EUR/m2 | 100 m2

Chegea, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren în Carei jud.Satu-Mare
4
1

Teren în Carei jud.Satu-Mare

O oportunitate rară în Viile Carei! Vând teren ideal pentru investiție sau construcție, cu toate actele în regulă! Proprietate de 16,90 ari, cu un front generos de 18,29 m, perfect pentru cei care caută liniște, spațiu și potențial. Terenul este împrejmuit, oferind intimitate și siguranță, iar ca bonus, ...

1,690 m2

Carei, Satu Mare

De  vânzare ap. 3 cam M 16
10
1

De vânzare ap. 3 cam M 16

Vând apartament cu 3 camere semidecomandat în micro 16 etajul 4 4 cu acoperiș apartamentul dispune de o bucătărie spațioasă,complet mobilata perfect pentru gătit și petrecut cu familia,o cămară ptr murături, un beci și o debara ptr biciglete, este dotat cu centrala termica proprie.Ferestrele sunt din ...

1042 EUR/m2 | 72 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan Tiream Drumul Principal
1

Teren intravilan Tiream Drumul Principal

Vând teren intravilan 1440 mp situat la intrare în Tiream dinspre Carei, acces direct din drumul principal. Utilitâți în fața terenului: Energie Electrică, Apă, Canalizare