Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa la tara
6
5

Casa la tara

Vand casa in comuna Sacașeni, localitatea Chegea, departe de zgomotul orasului. Ideala pentru cei care iubesc natura si doresc o oaza de liniște intr-o comunitate mica la doar 10 km de Stațiunea Tășnad. Suprafata aferenta casei si gradinii este de 30 arii. Pret 25 000 euro.

250 EUR/m2 | 100 m2

Chegea, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren în Carei jud.Satu-Mare
4
1

Teren în Carei jud.Satu-Mare

O oportunitate rară în Viile Carei! Vând teren ideal pentru investiție sau construcție, cu toate actele în regulă! Proprietate de 16,90 ari, cu un front generos de 18,29 m, perfect pentru cei care caută liniște, spațiu și potențial. Terenul este împrejmuit, oferind intimitate și siguranță, iar ca bonus, ...

1,690 m2

Carei, Satu Mare

De  vânzare ap. 3 cam M 16
10
1

De vânzare ap. 3 cam M 16

Vând apartament cu 3 camere semidecomandat în micro 16 etajul 4 4 cu acoperiș apartamentul dispune de o bucătărie spațioasă,complet mobilata perfect pentru gătit și petrecut cu familia,o cămară ptr murături, un beci și o debara ptr biciglete, este dotat cu centrala termica proprie.Ferestrele sunt din ...

1042 EUR/m2 | 72 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan Tiream Drumul Principal
1

Teren intravilan Tiream Drumul Principal

Vând teren intravilan 1440 mp situat la intrare în Tiream dinspre Carei, acces direct din drumul principal. Utilitâți în fața terenului: Energie Electrică, Apă, Canalizare

Carei, Satu Mare

hala de vanzare,oportunitate!
5
5

hala de vanzare,oportunitate!

Se vinde spatiu productie 500 m.p. proprietate in acte,dispune de acces Tir ,curent mono si trifazic instalat, , se afla intre Zalau si Satu-Mare ,la soseaua europeana E 60 ,aproximativ la 35 km de Satu-Mare si 40 km de vama Petea,rog seriozitate , include si teren 3000 m.p. pentru extindere! Proprietatea ...

114 EUR/m2 | 500 m2

Acas, Satu Mare

Casă Mărtinești
5

Casă Mărtinești

Vând casă în Mărtinești construită în 2021, teren 400m , suprafață utilă 120m , Casa are 3 camere, 2 băi, încălzire în pardoseală, aer condiționat, sistem supraveghere, poartă automatizată. Se vinde semi mobilat. Preț 166.500euro

1387 EUR/m2 | 119 m2

Martinesti, Satu Mare

De vînzare casă Băbășești jud Satu mare
15

De vînzare casă Băbășești jud Satu mare

Casă de vînzare in loc.Băbășești ,suprafață casei 140mp,suprafață teren 64arii,front 30 m,mai multe detalii la Nr

571 EUR/m2 | 140 m2

Babasesti, Satu Mare

apartament 2 camere
1
14

apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere + parte beci, in casa in asociatie

1120 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1ha aquastar satu mare 9

Teren intravilan 1ha aquastar satu mare

Vand teren intravilan 1 ha vizavi de AQUASTAR SATU MARE, langa sosea, strada gorunului.

Satu Mare, Satu Mare

Casa semifinisata 120mp utili   teren 700mp ingradit   Decebal - Vetis
5

Casa semifinisata 120mp utili teren 700mp ingradit Decebal - Vetis

Casă de vânzare Decebal, Com. Vetiș, Jud. Satu Mare -Stadiu: Semifinisat -Suprafață utilă: 120 mp -Suprafață construită: 193.19 mp -Suprafață teren: 695 mp -Front stradal: 16 m (față), 18.7 m (spate) - 3 dormitoare + bucătărie + living + camera tehnică + două balcoane + terasă spate ## ...

1158 EUR/m2 | 120 m2

Decebal, Satu Mare

Parcele de Teren Intravilan De vanzare In Paulesti/Drum Acces 9M
5

Agentia imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare un lot de parcele teren intravilan situate in Paulesti intr-o zona in plina dezvoltare in apropiere de strada Kasia,drumul spre Amati Parcelele au o suprafata de 585 MP cu un front stradal de 20M Terenul este ideal pentru construirea unei locuințe. Utilitatile ...

585 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa de vanzare
2
2

Casa de vanzare

CASA DE VANZARE,in oraș Satu Mare, zona centrala,cu curte,compusa din 2 apartamente individuale,utilități, 2 camere+baie,bucatarie,camara,respectiv 3 camere+bucătărie.Beci sub casa,încălzire pe gaz. Telefon contact:

933 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa str.Dara teren 11,2 ari
10
5

Casa str.Dara teren 11,2 ari

Vând casă particulară P+1,str.Dara, 6 camere, 2 băi, bucătărie, balcon, beci, garaj.Suprafatața utilă 200mp, teren 1122mp.Zonă liniștită.

1425 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă spațioasă cu mansardă zona Păulești
10

Casă spațioasă cu mansardă zona Păulești

Propietar vând casă spațioasă cu mansardă, ideală pentru o familie care își dorește confort, liniște și un ambient plăcut. Imobilul are o suprafață construită la sol de 139,1 mp și o suprafață desfășurată generoasă de 353,3 mp, fiind amplasat pe un teren de 953 mp. Proprietatea include și o anexă tip ...

1300 EUR/m2 | 200 m2

Paulesti, Satu Mare

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare
2
45

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare. Zona intre str. Poligonului și str. Petre Ispirescu in apropiere de blocurile ANL. Pret negociabil, suprafata totala: 1000

1,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare in orasul Livada
10

casa de vanzare in orasul Livada

Casa mare cu etaj, foarte aproape de centru . Casa este solidă din cărămidă , Geamuri termopan, izolat exterior , acoperiș nou și la casă și la anexe, casa nu mai necesită investiți . La parter se găsesc livingul , o baie , bucătărie debara , un birou , două dormitoare , terasă acoperită, beci sub casa ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Livada, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand locuri casa zona rezidentiala selecta  9500  ar
7
20

Vand locuri casa zona rezidentiala selecta 9500 ar

Zona rezidentiala deosebit de buna din SATU MARE respectiv str. EUGEN IONESCO prelungire,parcelele de teren au toate utilitățile,variaza ca marime intre 4 si 6 ari,ca punct de reper se afla vis- -vis de blocul construit de primarie pt medici;frontul stradal variaza dupa cum se vede (poza PUZ) cele mai ...

5 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea