Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte
8
4

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte

Apartament constructie noua, finisat, suprafata utila 70 mp, cu loc de parcare in curtea interioara. Accesul in curtea blocului se face prin poarta cu telecomanda. Finisaje de calitate. Pret 110000 Euro 0745760477, 0744562396Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22142

1528 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
7

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)
20
2

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)

Casa - Vila : Demisol, Parter, Etaj, Mansarda, 3 garaje, anexe, foisor, piscina , barbeque, sala de sport, spalatorie. Suprafata totala construita 540 mp, suprafata teren 1445 mp, Sistem de irigare spatiu verde, Sistem de alarma si de supraveghere video, Panouri fotovoltaice si Panouri solare, microcentrala, ...

698 EUR/m2 | 430 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
4

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)
13
3

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)

Casa solida situata ultracentral, Toate utilitatile, microcentrala si semineu. Cu spatiu de birouri amenajat la parterul casei- pretabila pentru birouri, clinica, sediu firma, locuinta, etc.Are subsol uscat si inalt, parter, etaj, 2 terase, 2 balcoane, suprafata utila 220 mp, teren 300 mp. 074576047 ...

1409 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere zona Odobescu
16
1

Apartament 3 camere zona Odobescu

Apartament 3 camere constructie noua 2018, finisat, semimobilat, utilat, masina de spalat vase, masina de spalat rufe, aer conditionat, 2 balcoane, microcemtrala, in bloc termoizolat la exterior si la pod, acoperit cu tigla, situat in zona Odobescu, in apropiere de Piata de vechituri, Aquastar, parc, ...

Satu Mare, Satu Mare

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp
13

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp

Spatiu de productie/ depozitare situat in Satu Mare cu plabseu de beton, structura din panouri sandvich, inaltime 4 m, toate utilitatile apa, gaz, curent, canalizare, 8 aparate de aer conditionat, birouri, bai, etc, suprafata totala desfasurata 1880 mp, suprafata teren 1400 mp cu locuri de parcare in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa Parter si Mansarda zona strazii Dara cu garaj 185000 Euro
17
6

Casa Parter si Mansarda construita in anul 2014, cu garaj, 3 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, terasa, curte, suprafata totala 180 mp, teren 300 mp, toate utilitatile. Pret 185000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad
11
9

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad

Casa parter in localitatea Cauas- spre Tasnad, cu gradina 2363 mp, anexe, apa, curent,sobe de teracota, cu front la 2 strazi asfaltate. Pret 60000 Euro,Tel 0745760477

261 EUR/m2 | 230 m2

Cauas, Satu Mare

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci
12
2

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci

Apartament situat ultracentral cu 3 camere decomandate , 2 bai, 2 balcoane, izolat exterior, beci si garaj , imediat ocupabil, Pret 110000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)
6
1

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)

Teren extravilan arabil 35.635 mp ( 3,56 hectare) situat in Dorolt in apropiere de padure, ( 3 parcele alaturate cu CFuri separate), cu masuratori actualizate, Pret 4 Euro/mp. Exista posibilitatea de achizitionare si a unui teren intravilan- 1 hectar cu front in soseaua nationala si alaturat terenului ...

Dorolt, Satu Mare

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj
20
1

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj

Casa solida situata in zona Functionarilor, finisata modern, mobilata, utilata, cu garaj, acces auto, curte amenajata, pavata, sauna, 3 dormitoare, 2 livinguri, 3 bai, bucatarie cu loc de servit masa, sistem de supraveghere de la distanta, finisaje de inalta calitate ( granit, etc), toate utilitatile, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa Pensiune in Viile Satu Mare teren 1,63 ha, 11 camere, 10 bai
16
2

Casa parter si mansarda construita in 2017, suprafata totala 693 mp, suprafata teren 16351 mp, cu autorizatie obtinuta si valabila pentru schimbare de destinatie in centru pentru varstnici, pretabila si pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti. Are in total 11 camere, 10 bai, sala pentru hobby, living ...

632 EUR/m2 | 522 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)
20
5

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)

Casa in zona Dara cu finisaje moderne de inalta calitate, panouri fotovoltaice, panouri solare, incalzire si in pardoseala, semineu, terasa, dormitoare cu bai si dressinguri, izolata, suprafata totala 300 mp, teren 500 mp, curte amenajata cu sistem de irigatie, poarta cu telecomanda. 0745760477Precizati ...

1500 EUR/m2 | 300 m2

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea