Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Titulescu
8
5

Vand casa in Titulescu

Vând casa in Titulescu. Casa este poziționată intr-o zona liniștita, are o suprafața de 520 mp si este compartimentata astfel: Subsol, parter și etaj. Subsolul are 2 camere, bucatarie, camera tehnica(camera centralei, spălătorie), crama. Parterul este compus din :2 camere, living generos, Bucătărie, ...

1238 EUR/m2 | 520 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren de vanzare - 15.740 mp | Viile Satu Mare | Priveliste superba
8
3

O oportunitate rară de investiție se află în localitatea Viile Satu Mare, unde acest teren extravilan cu o suprafață de 15.740 mp își așteaptă noul proprietar. Situat într-o zonă liniștită, retrasă, dar totodată accesibilă, terenul beneficiază de un cadru natural deosebit, fiind înconjurat de verdeață ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
12

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa la Micula
5

Vand casa la Micula

Vand casa la Micula cu minim 20 de ari dar la cerere se poate si mai mult.Terenul este intravilan.Casa este nefinisata,dispune de groapa septica si fantana.Mai multe informatii inprivat

350 EUR/m2 | 200 m2

Micula, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vânzare
5
6

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera situat pe Ostrovului nr 11. Dependințe: 1 camera, 1 baie, 1 bucătărie, 1 hol si 1 balcon. 21,40 mp. Baie proaspăt renovat +centrală nouă pe gaz+instalații. Preț 27.000 , ușor negociabil. Nr de telefon

1190 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp