Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa de locuit in comuna apa

Vand casa de locuit in comuna apa

Vând casă de locuit în comuna apa,două camere,bucătărie,living,cămară în curte se mai găsește o bucătărie de vară cu cameră de baie depozit și beci.Strada este asfaltată cu utilități la poartă,gaz,apă,canalizare.

520 EUR/m2 | 100 m2

Apa, Satu Mare

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii 9

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii

Vand teren extravilan in suprafata de 10600mp pe deal la Medies Vii, intr-un loc foarte frumos, pretabil ptr. vita de vie.Pret de vanzare;-1,9euro/mp.

Satu Mare, Satu Mare

teren extravilan 7

teren extravilan

Vand 1,61 hectare teren extravilan in Satu Mare, str. Careiului

Satu Mare, Satu Mare

cabinet medical 1

cabinet medical

de vanzare apartament unde functioneaza cabinet medical. Se preteaza si pt. saloane de beauty maseur cabinet psiholog farmacie sediu firma birou, etc. Apartamentul are 75 mp, 3 camere decomandate + sala de asteptare + 3 bai. Se afla in Satu Mare, cartier Micro 17.

1333 EUR/m2 | 75 m2

Satu Mare, Satu Mare

vanzare teren extravilan 6

vanzare teren extravilan

Vand teren extravila, 32 ari, in zona strazii Alecu Russo, Satu Mare. Terenul este parcelat in 5 parcele, fiecare de 6,4 ari, cu CF individual.

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii
10

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament primitor cu 3 camere, având o suprafață de 62,33 mp, situat la etajul 4 dintr-un total de 4 etaje, într-un imobil prevăzut cu acoperiș, ideal pentru confort și siguranță pe termen lung. Locuința este compartimentată practic și beneficiază de geamuri termopan, ...

1011 EUR/m2 | 62 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare casă în Homorodul de jos lângă biserica catolică
6
7

De vânzare casă în Homorodul de jos lângă biserica catolică

De vânzare casă cu 3 camere bucătărie baie cămară două holuri garajul se găsește sub casa,,casa necesită renovare nu este locuibila din 2018 se poate vedea la Homorodul de jos,,Câteva poze cu casa . Nu ezitați oferta speciala,se oferă și o mașină la prețul acesta a casei...pentru mine multe informații ...

26 EUR/m2 | 1,700 m2

Homorodu de Jos, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , decomandat , Aleea Tarnavei , etaj 4 , 42.000 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Tarnavei in Micro 14 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari ...

1100 EUR/m2 | 40 m2

Micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu trei camere
2

Apartament cu trei camere

Apartament de vanzare,pentru detalii sunati la nr de tel!

821 EUR/m2 | 67 m2

Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan

Teren extravilan

Teren la soseau catre tataresti !! Deschidere mare !! Potrivit pt casa !! Pret 17.000 euro negociabil ,

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa - Teren Blaja/Cean
1
7

Casa - Teren Blaja/Cean

Sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Vând sau schimb
10
48

Vând sau schimb

Casă cărămidă, 120mp utili, acoperișul schimbat recent,uși noi, an construcție 2002.3 camere, 2 băi, beci, balcon. Parter gresiat, etajul cu parchet laminat.Fără teren, acces prin servitute de trecere prin act notarial. Centrală pe gaz,izolată 10 cm,termopane. Zona lac Cubic - Baritiu. Pe strada Axente ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...