Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

cabinet medical 1

cabinet medical

de vanzare apartament unde functioneaza cabinet medical. Se preteaza si pt. saloane de beauty maseur cabinet psiholog farmacie sediu firma birou, etc. Apartamentul are 75 mp, 3 camere decomandate + sala de asteptare + 3 bai. Se afla in Satu Mare, cartier Micro 17.

1333 EUR/m2 | 75 m2

Satu Mare, Satu Mare

vanzare teren extravilan 6

vanzare teren extravilan

Vand teren extravila, 32 ari, in zona strazii Alecu Russo, Satu Mare. Terenul este parcelat in 5 parcele, fiecare de 6,4 ari, cu CF individual.

Satu Mare, Satu Mare

teren extravilan 7

teren extravilan

Vand 1,61 hectare teren extravilan in Satu Mare, str. Careiului

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa de locuit in comuna apa

Vand casa de locuit in comuna apa

Vând casă de locuit în comuna apa,două camere,bucătărie,living,cămară în curte se mai găsește o bucătărie de vară cu cameră de baie depozit și beci.Strada este asfaltată cu utilități la poartă,gaz,apă,canalizare.

520 EUR/m2 | 100 m2

Apa, Satu Mare

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

Vând tere la Balastera Apa cu deschidere la lac trenul are o suprafață de 25 ari cu o lățime de 12 ml liniar deschidere la lac,locație liniștită,sunt printre ultimele terenuri de vânzare cu deschidere la lac.550 pe ar

2,500 m2

Apa, Satu Mare

Teren intravilan, 1700 m2, zona Luna, Negresti-Oas
2
2

Teren intravilan, 1700 m2, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este o parcela de 1700 m2 ca. 20 m la strada x 85 m adancime, la 25 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru informații ...

1,700 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

Teren de vanzare in Vetis 5

Teren de vanzare in Vetis

De vanzare teren intravilan 32000 mp la intrare in Vetis. Terenul este la strada, dispune de toate utilitatile: apa, gaz si curent. Pretul este de 1600€ /ar, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr. 0746 017 935 sau 0751238165

Vetis, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit
2
7

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit

De vanzare parcele la 6000 euro ar (lot 8 - lot 12) in intravilanul localitatii Paulesti, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Fiecare parcela are in medie 7,44 ari, cu front stradal de cca 18 m. Accesul la fiecare lot se face de pe drumul situat in partea stanga a ariei de parcele, str. C-tin ...

744 m2

Paulesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

De vânzare: Apartament spațios cu 3 camere pe Drumul Botizului
10

Vă oferim un apartament primitor, situat pe Drumul Botizului, la etajul 4, ideal pentru familii sau pentru cei care caută confort și spațiu. Suprafața apartamentului este de aproximativ 70 mp și cuprinde: - Bucătărie generoasă. - Sufragerie luminoasă și spațioasă. - Două dormitoare confortabile. ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Botizului, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren pentru construcții
1

Teren pentru construcții

Vând teren extravilan în localitatea Lazuri, pe drumul principal, către Nisipeni, pentru parcelare. Suprafața terenului este 21700mp cu un drum.forestier lângă teren. Apa potabila trece prin teren , canalizarea este în proiectul PUG al comunei care urmează să fie executate lucrările în viitorul foarte ...

Dorolt, Satu Mare

Imobil de vanzare
4

Imobil de vanzare

Imobil de vanzare , casa +teren aferent in suprafata construita 300mp+1400mp

353 EUR/m2 | 180 m2

Vama, Satu Mare

casa de vinzare in Satu Mare 3

casa de vinzare in Satu Mare

pe str Iuliu Coroianu cu toate dotările camere băii bucătării singur în curte întrare și cu masina teren .mare 522 m2

1200 EUR/m2 | 100 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea