Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde casa cu 7 camere si teren 1100mp in zona Burdea.
20
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa individuala cu 7 camere in zona Burdea construita in anul 1998 cu teren aferent de 1100 mp. Www.brasadas.com.

1559 EUR/m2 | 170 m2

soarelui, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde garsoniera RENOVATA la PARTER in Micro 14.
8
4

BRASADAS vinde garsoniera RENOVATA la PARTER in Micro 14.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde garsoniera RENOVATA situata in Micro 14 la parter inalt in bloc din caramida , compus din 1 camera decomandata , bucatarie , baie , hol si loc de depozitat. enovat si dispune de geamuri termopane , incalzire cu microcentrala pe gaz , parchet laminat , usa metalica , ...

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren în Lazuri
4

Vând teren în Lazuri

Vând loc de casă în Lazuri, în suprafață de 7 arii cu front de 17 metri. Parcela se află pe aceasi strada cu pensiunea Spune-mi o poveste , o strada cu case de locuit, foarte liniștită.Utilitățile disponibile sunt electricitatea, apa, canalizare și iluminat public. Urmează să se introducă gazul. Strada ...

700 m2

Lazuri, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare Micro 17 , pe un nivel , 199.000 euro negociabil
20

Va oferim spre vanzare casa construita pe un nivel , in Micro 17 , din caramida , avand o suprafata utila de 120 metri patrati , fiind amplasata pe un teren de 700 metri patrati , adica 7 ARI . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 3 camere Sufragerie Terasa cu baie de servici Casa are ca ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vînzare zona centrală
2
6

Casă de vînzare zona centrală

Casă de vînzare zona centrală. Localitatea Satu mare. Liviu Rebreanu Nr 7 2 cameră

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand 10 ari teren extravilan cu casa de vacantajn zona blocurilor ANL
4
1

Teren cu pomi fructiferi,11 m front strada,casa de vacanta,posibil panouri solare

1,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa de vanzare
3
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare la Viile Satu Mare . Str.Tataresti nr.19 .Casa este alcatuita din 2 camere ,bucatarie ,o debara ,un hol si o terasa . Casa necesita renovare . Terenul are 26 de arii .Mai multe detali la telefon .

455 EUR/m2 | 110 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
6

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casuta de vacanta
10
10

Casuta de vacanta

Vând Schimb cabană de locuit în Adud vii ,la 20 km de orașul Satu Mare sau schimb cu garsoniera în Satu Mare.

933 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Se vinde casă + teren generos în comuna Acîș (aprox. 38 km de Satu Mare)
10

Proprietate situată pe strada Principală (prima casă vizavi de firma Chereji), într-o zonă liniștită, foarte aproape de ștrandurile termale Acîș și Mihăieni. Detalii proprietate: Teren total: aproximativ 2 hectare Casă construită: 7x35 m Mansardă: 2 x (8x4 m) Ideală pentru două familii Compartimentare: 2 ...

Acas, Satu Mare

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Casa de vacanta sau permanent  utilata 90mp
10
20

Casa de vacanta sau permanent utilata 90mp

Cabana situata in Orasul Nou zona lac Mujdeni Suprafata teren 350mp Suprafata Casa 96mp Casa Este construita din bca caramida si lemn ,izolata finisata, utilata. Casa Este compattimentata pe 2 nivele Etaj - 3 dormitoare Din care 2 double si 1 single -spatiu depozitare dressing -hol.mare unde poate ...