Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vînzare zona centrală
2
7

Casă de vînzare zona centrală

Casă de vînzare zona centrală. Localitatea Satu mare. Liviu Rebreanu Nr 7 2 cameră

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand 10 ari teren extravilan cu casa de vacantajn zona blocurilor ANL
4
1

Teren cu pomi fructiferi,11 m front strada,casa de vacanta,posibil panouri solare

1,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa de vanzare
3
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare la Viile Satu Mare . Str.Tataresti nr.19 .Casa este alcatuita din 2 camere ,bucatarie ,o debara ,un hol si o terasa . Casa necesita renovare . Terenul are 26 de arii .Mai multe detali la telefon .

455 EUR/m2 | 110 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
6

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casuta de vacanta
10
10

Casuta de vacanta

Vând Schimb cabană de locuit în Adud vii ,la 20 km de orașul Satu Mare sau schimb cu garsoniera în Satu Mare.

933 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Se vinde casă + teren generos în comuna Acîș (aprox. 38 km de Satu Mare)
10

Proprietate situată pe strada Principală (prima casă vizavi de firma Chereji), într-o zonă liniștită, foarte aproape de ștrandurile termale Acîș și Mihăieni. Detalii proprietate: Teren total: aproximativ 2 hectare Casă construită: 7x35 m Mansardă: 2 x (8x4 m) Ideală pentru două familii Compartimentare: 2 ...

Acas, Satu Mare

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Casa de vacanta sau permanent  utilata 90mp
10
20

Casa de vacanta sau permanent utilata 90mp

Cabana situata in Orasul Nou zona lac Mujdeni Suprafata teren 350mp Suprafata Casa 96mp Casa Este construita din bca caramida si lemn ,izolata finisata, utilata. Casa Este compattimentata pe 2 nivele Etaj - 3 dormitoare Din care 2 double si 1 single -spatiu depozitare dressing -hol.mare unde poate ...

444 EUR/m2 | 90 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
5
1

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune o garsonieră cochetă, cu o suprafață de 21 mp, se vinde parțial mobilată, ideală pentru locuit. Locuința este situată într-o zonă practică și bine conectată, având în imediata apropiere supermarketuri, grădiniță, farmacii, parc – tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil ...

1014 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Casă în roșu și teren

Casă în roșu și teren

Casa are o suprafață utilă de180mp și este compusă din:3Dormitoare,1Cameră de zi,O bucătărie cu loc de luat masa,2Băi,1Garderobă,Garaj+Cameră tehnică pt Centrală. Deasupra garajului se găsește un spațiu care poate fi folosit ca:Loc de joacă pentru copii,Birou,Cameră Hobby,Dormitor 1cameră copii. Rămîne ...

806 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi cu Nepi Shopping Plaza.
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi de Nepi Shopping Plaza, etajul 4 4, bloc din caramida, semidecomandat, utilat si mobilat, compartimentat astfel, bucatarie ,hol, camara, 2camere,balcon, baie cu geam, centrala termica, geamuri PVC, plasa insecte, usa metalica de siguranta, ...

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea