Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 3 camere Satu Mare
10

Vand apartament 3 camere Satu Mare

Cauti un apartament mare, luminos si gata de mutat? Atunci pregateste-te sa te indragostesti de aceasta locuinta de 78mp utili, situat la etaj.1, intr-o zona unde ai TOT ce ai nevoie la doi pasi. - 3 camere semidecomandate - construit solid, din BCA - apartament uscat, cald, luminos - centrala proprie ...

1372 EUR/m2 | 78 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

casa la periferie Sanislău crinului 3

casa la periferie Sanislău crinului

casa compusa din 3camere colidor și bucătărie separat pivniță curte mare și fundație solidă pentru 2camere bucătărie colidor,apa trasa in casă canalizare la poarta tv Digi TV, electricitate

1600 EUR/m2 | 15 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vânzare
10
6

Casă de vânzare

Vand casă,P+2,de 180m2pe teren de 410m2, solida ,spatioasa,in zona 14 Mai ,ideală ptr o familie numeroasa, birouri sau investitie.Este situata într-o zona liniștită,in apropiere de magazine,scoli,grădinițe, gara și mijloacele de transport în comun. In urma cu 5 ani ,a fost izolata termic, schimbat acoperișul, ...

889 EUR/m2 | 180 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Teren arabil extravilan
1
3

Teren arabil extravilan

Teren arabil extravilan de vânzare în suprafață de 8000 m2 cu cf

8,000 m2

Portita, Satu Mare

Casa de vanzare Negrești-Oaș
4
2

Casa de vanzare Negrești-Oaș

Casa și teren în centrul la Negrești-Oaș 7 arii din care 100 de metri pătrați construit,de-asemenea este apa,canal,curent toate actele la zii

2000 EUR/m2 | 100 m2

Iojib, Satu Mare

Teren de vinzare

Teren de vinzare

Vind loc casa cu teren 30 arii în loc Hrip, la distanta de 12km de municipiul Satu Mare inf nr de tel 4

30 m2

Hrip, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare
2
8

Teren intravilan Satu Mare

Teren Intravilan 20 ari,Preț 32000 Satu Mare-Balta Blondă. Pentru mai multe detalii la

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , pe un nivel , Strada Muncitorilor ,143.000 EURO negociabil
8
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 3 camere , pe un nivel pe Strada Muncitorilor . Are 3,6 ARI de teren iar constructia casei este din caramida , cu fundatie de piatra si are 100 metri patrati utili . Este compusa astfel : hol , bucatarie , baie , camara si 3 camere decomandate ...

1430 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren lângă ştrandul Tăşnad

Vând teren lângă ştrandul Tăşnad

Vând 1ha şi 19 ari teren situat în apropierea ştrandului termal Tăşnad. Are utilități Front 12 m

Tasnad, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand casa accept si cu plata in rate
10
1

vand casa accept si cu plata in rate

vand casa cu 3 camere si un hol situata in centrul localitati homorodu de sus cu un teren de 2350 mp,un beci sub casa si inca o anexa folosita ca lemnarie ,a fost demolata o casa si o anexa unde se poate construi o casa sau se poate face dezmembrare in doua parcele si se poate vinde,accept schimb cu ...

375 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea