Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare

casa de vanzare

casa de vanzare in Valea Hranei, cu 12 arii de teren , intr - o zona linistita.

431 EUR/m2 | 65 m2

Tiream, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai
14

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 46,37 mp. Locuința se află într-un bloc construit din beton, oferind durabilitate și siguranță. Imobilul dispune de izolație exterioară, geamuri termopan și balcon închis cu tâmplărie termopan, contribuind ...

1035 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

teren ideal pentru investiții în SATU MARE zona Lucian Blaga
4

de vânzare 3 ha. teren pentru investiții în Satu Mare str.Eugen Seleș cu intrare de pe Lucian Blaga la 350 de metri ,utilități la aproximativ 80 de metri de parcelă preț 2500 de euro aria negociabil mai multe informații la telefon

30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren agricol. 2400 mp. 1

Vând teren agricol. 2400 mp.

Vând 2400 mp teren agricol situat în zona fabricii de bere lângă calea ferată. Mai exact lângă canton. Pe colțul străzii. Proprietate privată. Aștept oferte cu preț real. Accept și unele schimburi.

2,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare  str Kaffka Margit
10
4

Casa de vânzare str Kaffka Margit

Casa are 3 dormitoare unu cu balcon 2 bai living bu catarie cămară terasa garaj încălzire în pardosea airbag conditionat casa mobilata are apa canal curent gaz rds

1321 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan Ardud
1

teren intravilan Ardud

teren intravilan Ardud capătul străzii Nicolae Bălcescu zona liniștită îngrădit 7200 mp front 102 m 10 euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa zona Titulescu
8

Vand casa zona Titulescu

Casa de vinzare zona Titulescu , str Sighisoara 2A.Casa cu doua camera, baie, bucătărie, anexa(bucătărie de vara),beci sub casa.Necesita renovare. Teren 213mp. Are întrare cu mașina. Toate utilitățile racordata.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Lunca Sighet, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camera
2

Apartament 1 camera

Apartament 1 camera 40 mp cu balcon Camera Bucătărie Hol Baie Spațioase, Apartament luminos. zonă liniștită micro 17 lângă Romtelecom și Biserică etaj 2 bloc cu trei etaje și parcare amenajată lângă bloc. Preț 43000 euro

1075 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare ungaria
2

Teren de vanzare ungaria

Teren de vanzare in Ungaria la doar 17 km din Satu Mare. Mai multe informatii pe telefon

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Carei str Uzinei . Casa are 4 camere un living mare 2 bai ,garage si multe anexe.

1125 EUR/m2 | 120 m2

Carei, Satu Mare

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni
9

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare o proprietate deosebită – hotel cu 12 camere, situat într-o zonă de vis, chiar în Pădurea Noroieni, Satu Mare. Imobilul are o suprafață construită de 707 mp, regim de înălțime S+P+3, amplasat pe un teren generos de 2.040 mp, cu curte împrejmuită. Caracteristici ...

594 EUR/m2 | 707 m2

periferie, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit
5
2

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit

Vand apartament etj 3 65mp in Satu Mare micro 16 compus din 3 camere decomandate 2 bai bucatarie balcon debara,constructie din BCA utilat faiantar gresiat geamuri si usi termopan,parcare de domiciliu.

1169 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa 200 mp + teren 16,57 ari Viile Satu MARE sau schimb
3
1

Casa 200 mp + teren 16,57 ari Viile Satu MARE sau schimb

Coordinate google casa: 47.6574742, 22.9542797 Vand SCHIMB cu apartment 3 cam 4 cam 5 camere in zona buna etaj intermediar ,1sau 2 sau 3. Eventual de preferinta constructive noua. Sau schimb cu casa la periferia orasului Satu Mare sau chiar in oras. Se accepta si plata in mai multe transe plata in rate ...