Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)
10
14

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)

Vând casă cu gradină (3.500 mp) in apropierea graniței Petea Csengersima. Construit in 2010 cu încălzire centrală cu gaz. Pe o suprafață de 140 mp se găsesc 4 camere, bucătărie, doua băi, WC separat, antreu, cămară si doua terase acoperite. In curte se pot parca 4 automobile. Pomii de fructe au 7 ...

938 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare
2
8

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare

Vând teren la limita intravilanului pe Str. Maria, 4.400 mp. in apropierea cimitirului nou in Bercu Roșu, 16,5 x 272 m. Un singur proprietar cu toate documente in ordine. Contact per e-mail () sau per telefon:

4,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 2

Teren extravilan

Teren extravilan .intrare în Apă jud. Satu Mare național E58. Suprafata 57ARII . Prețul este 700 E / ARIA

57 m2

Apa, Satu Mare

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai
10
6

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai

Vând casă masivă cu etaj din cărămidă cu fundație din piatră de munte 3 camere la 200 metri de magazinul Lidl(14 Mai) pe o stradă adiacentă,izolată la exterior,acoperiș nou,geamuri și uși termopan,faianță,gresie.Parter cameră de zi,bucătărie,baie,spălătorie sub casă scării,la etaj 2 dormitoare din care ...

866 EUR/m2 | 173 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Ultracentral  la Halmeu  Casa de vanzare  pe colt de intre  strada principala si uzineiprincipala
6
1

Ultracentral la Halmeu Casa de vanzare pe colt de intre strada principala si uzineiprincipala

Vind casa cu teren si. Anexa in centrul Halmeului locul si Pozitie patrata pe colt de strada intre strada Principala si str Uzinei da possibilit si de a construi ore tip de cladire privata sau Comerciala

Halmeu, Satu Mare

Apartament central, 4 camere
5
1

Apartament central, 4 camere

Vindem un apartament comod și funcțional, 114 mp construiți, concepție modernă, finisat, în centrul orașului, pe o străduță liniștită, aproape de Casa Meșteșugarilor. 3 dormitoare(una din ele la galerie), living+dining+bucătărie open space de dimensiuni mari, 3 balcoane, o baie cu duș walk in+o baie ...

1053 EUR/m2 | 114 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare plan parter
7
12

Casa de vânzare plan parter

De vânzare casă plan parter în stil mediteranean în suprafață de 115mp, compusă din: * 3 dormitoare * 1 dressing * 1 baie * 1 bucătărie * 1 terasă Casa este izolată pe exterior cu polistiren de 10cm și trasă în silicat cauciucat, cu burlane și jgheaburi. Pe interior sunt efectuate instalațiile de electricitate, ...

652 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp si 8400 mp
2
3

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum de acces bun. 1.2 E mp.- coordonate aprox : 47 36'47.6"N 22 29'30.5"E Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM;8400mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum ...

1 m2

Tiream, Satu Mare

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 3 camere Satu Mare
10

Vand apartament 3 camere Satu Mare

Cauti un apartament mare, luminos si gata de mutat? Atunci pregateste-te sa te indragostesti de aceasta locuinta de 78mp utili, situat la etaj.1, intr-o zona unde ai TOT ce ai nevoie la doi pasi. - 3 camere semidecomandate - construit solid, din BCA - apartament uscat, cald, luminos - centrala proprie ...

1372 EUR/m2 | 78 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

casa la periferie Sanislău crinului 3

casa la periferie Sanislău crinului

casa compusa din 3camere colidor și bucătărie separat pivniță curte mare și fundație solidă pentru 2camere bucătărie colidor,apa trasa in casă canalizare la poarta tv Digi TV, electricitate

1600 EUR/m2 | 15 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vânzare
10
6

Casă de vânzare

Vand casă,P+2,de 180m2pe teren de 410m2, solida ,spatioasa,in zona 14 Mai ,ideală ptr o familie numeroasa, birouri sau investitie.Este situata într-o zona liniștită,in apropiere de magazine,scoli,grădinițe, gara și mijloacele de transport în comun. In urma cu 5 ani ,a fost izolata termic, schimbat acoperișul, ...

889 EUR/m2 | 180 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Teren arabil extravilan
1
3

Teren arabil extravilan

Teren arabil extravilan de vânzare în suprafață de 8000 m2 cu cf

8,000 m2

Portita, Satu Mare

Casa de vanzare Negrești-Oaș
4
2

Casa de vanzare Negrești-Oaș

Casa și teren în centrul la Negrești-Oaș 7 arii din care 100 de metri pătrați construit,de-asemenea este apa,canal,curent toate actele la zii

2000 EUR/m2 | 100 m2

Iojib, Satu Mare

Teren de vinzare

Teren de vinzare

Vind loc casa cu teren 30 arii în loc Hrip, la distanta de 12km de municipiul Satu Mare inf nr de tel 4

30 m2

Hrip, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea