Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

teren ideal pentru investiții în SATU MARE zona Lucian Blaga
4

de vânzare 3 ha. teren pentru investiții în Satu Mare str.Eugen Seleș cu intrare de pe Lucian Blaga la 350 de metri ,utilități la aproximativ 80 de metri de parcelă preț 2500 de euro aria negociabil mai multe informații la telefon

30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren agricol. 2400 mp. 1

Vând teren agricol. 2400 mp.

Vând 2400 mp teren agricol situat în zona fabricii de bere lângă calea ferată. Mai exact lângă canton. Pe colțul străzii. Proprietate privată. Aștept oferte cu preț real. Accept și unele schimburi.

2,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare  str Kaffka Margit
10
4

Casa de vânzare str Kaffka Margit

Casa are 3 dormitoare unu cu balcon 2 bai living bu catarie cămară terasa garaj încălzire în pardosea airbag conditionat casa mobilata are apa canal curent gaz rds

1321 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan Ardud
1

teren intravilan Ardud

teren intravilan Ardud capătul străzii Nicolae Bălcescu zona liniștită îngrădit 7200 mp front 102 m 10 euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa zona Titulescu
8

Vand casa zona Titulescu

Casa de vinzare zona Titulescu , str Sighisoara 2A.Casa cu doua camera, baie, bucătărie, anexa(bucătărie de vara),beci sub casa.Necesita renovare. Teren 213mp. Are întrare cu mașina. Toate utilitățile racordata.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Lunca Sighet, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camera
2

Apartament 1 camera

Apartament 1 camera 40 mp cu balcon Camera Bucătărie Hol Baie Spațioase, Apartament luminos. zonă liniștită micro 17 lângă Romtelecom și Biserică etaj 2 bloc cu trei etaje și parcare amenajată lângă bloc. Preț 43000 euro

1075 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare ungaria
2

Teren de vanzare ungaria

Teren de vanzare in Ungaria la doar 17 km din Satu Mare. Mai multe informatii pe telefon

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Carei str Uzinei . Casa are 4 camere un living mare 2 bai ,garage si multe anexe.

1125 EUR/m2 | 120 m2

Carei, Satu Mare

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni
9

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare o proprietate deosebită – hotel cu 12 camere, situat într-o zonă de vis, chiar în Pădurea Noroieni, Satu Mare. Imobilul are o suprafață construită de 707 mp, regim de înălțime S+P+3, amplasat pe un teren generos de 2.040 mp, cu curte împrejmuită. Caracteristici ...

594 EUR/m2 | 707 m2

periferie, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit
5
2

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit

Vand apartament etj 3 65mp in Satu Mare micro 16 compus din 3 camere decomandate 2 bai bucatarie balcon debara,constructie din BCA utilat faiantar gresiat geamuri si usi termopan,parcare de domiciliu.

1169 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa 200 mp + teren 16,57 ari Viile Satu MARE sau schimb
3
1

Casa 200 mp + teren 16,57 ari Viile Satu MARE sau schimb

Coordinate google casa: 47.6574742, 22.9542797 Vand SCHIMB cu apartment 3 cam 4 cam 5 camere in zona buna etaj intermediar ,1sau 2 sau 3. Eventual de preferinta constructive noua. Sau schimb cu casa la periferia orasului Satu Mare sau chiar in oras. Se accepta si plata in mai multe transe plata in rate ...