Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Trei parcele de 600 mp in Botiz | Toate utilitatile, aproape de oras
8
3

Caserom vă propune spre vânzare trei parcele de teren intravilan situate într-o zonă liniștită și plină de potențial din localitatea Botiz, pe strada Botizului, județul Satu Mare. Fiecare dintre aceste parcele se întinde pe o suprafață generoasă de 600 mp, oferind spațiu ideal pentru construcția unei ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș
19

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș

Vanzare Apartament 2 Camere - Str. Zenit 33, Satu Mare Date Generale Localizare: Strada Zenit nr. 33, Satu Mare (orientare directă spre râul Someș). Suprafață utilă: 56,45 m². Compartimentare: Semidecomandat. Etaj: 4/4. Stare actuală: Necesită renovare integrală. Structură Interioară (Conform Schiței) Zona ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp si 8400 mp
2
3

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum de acces bun. 1.2 E mp.- coordonate aprox : 47 36'47.6"N 22 29'30.5"E Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM;8400mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum ...

1 m2

Tiream, Satu Mare

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

casa la periferie Sanislău crinului 3

casa la periferie Sanislău crinului

casa compusa din 3camere colidor și bucătărie separat pivniță curte mare și fundație solidă pentru 2camere bucătărie colidor,apa trasa in casă canalizare la poarta tv Digi TV, electricitate

1600 EUR/m2 | 15 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vânzare
10
6

Casă de vânzare

Vand casă,P+2,de 180m2pe teren de 410m2, solida ,spatioasa,in zona 14 Mai ,ideală ptr o familie numeroasa, birouri sau investitie.Este situata într-o zona liniștită,in apropiere de magazine,scoli,grădinițe, gara și mijloacele de transport în comun. In urma cu 5 ani ,a fost izolata termic, schimbat acoperișul, ...

889 EUR/m2 | 180 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare Negrești-Oaș
4
2

Casa de vanzare Negrești-Oaș

Casa și teren în centrul la Negrești-Oaș 7 arii din care 100 de metri pătrați construit,de-asemenea este apa,canal,curent toate actele la zii

2000 EUR/m2 | 100 m2

Iojib, Satu Mare

Teren de vinzare

Teren de vinzare

Vind loc casa cu teren 30 arii în loc Hrip, la distanta de 12km de municipiul Satu Mare inf nr de tel 4

30 m2

Hrip, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare
2
9

Teren intravilan Satu Mare

Teren Intravilan 20 ari,Preț 32000 Satu Mare-Balta Blondă. Pentru mai multe detalii la

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren extravilan
3
3

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe strada Grădinarilor 40 ari Preț: 2000 arie Telefon:

4,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in apropierea lacului Mujdeni
2

Teren in apropierea lacului Mujdeni

De vânzare teren situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum principal. Terenul are o suprafață generoasă, ideal pentru construcție casă, investiție sau dezvoltare. Aproximativ 4,76 arii

476 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament De Vanzare M16
9
8

Apartament De Vanzare M16

Apartamentul se afla in Micro 16 pe strada Astronautilor, Et. 4. Zona Linistita. -Bucatarie -3 camera -2 bai -2 balcoane -67 mp. Apartamentul a fost constuit din BCA Necesita renovare pret: 60 000 euro , Pret Negociabil.

806 EUR/m2 | 67 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare in vallaj
5
2

casa de vanzare in vallaj

A csatornázás a telekhatárig ki van építve, csak rá kell csatlakozni. A vízvezeték a városi hálózatra van kötve. A gáz be van vezetve, azonban a gázórát leszerelték. A telek teljes területe a házzal együtt 1300 m . Románul: Canalizarea este realizată până la limita proprietății, trebuie doar racordată. ...