Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă superbă și liniștită. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu generos. Apartamentul dispune de 4 camere ...

1000 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.
10
4

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.

Va ofer spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat la etajul 2 din 4 Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere Semidecomandat cu balcon. Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica rolete exterioare si plasa insecte . Incalzirea se face cu ...

Satu Mare, Satu Mare

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton
10
5

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton

vand casa 3 cam bucatarie hol mare din hol se intra in camere, baie si bucatarie ,actele sant in regula ,este placa de beton tavanu ,se poate mansarda .

750 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare
4
3

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare

Vând apartament 2 camere , 52 mp , Et.2 , decomandat , 2 balcoane , beci . . în Satu Mare , Lucian Blaga ( colț cu Ambudului ) Carpati 2. Bucataria este mobilată , balcoanele sunt inchise cu jaluzele , aer conditionat , centrala termică.

1404 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Satmarel
10
3

Teren in Satmarel

De vanzare Teren în Sătmărel 2,2 hectare preț 14500 euro pe hectar

2 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa ultracentrala
10
9

Vand casa ultracentrala

Vind casa cu etaj ultracentrala 3 camere,2 bai,terasa,cu suprafața 130 m.p..Garaj 24 m.p.Teren în suprafață de 363 m.p.cu front de 11 m la 2 străzi.

1346 EUR/m2 | 130 m2

Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare

casa de vanzare

casa de vanzare in Valea Hranei, cu 12 arii de teren , intr - o zona linistita.

431 EUR/m2 | 65 m2

Tiream, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai
14

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 46,37 mp. Locuința se află într-un bloc construit din beton, oferind durabilitate și siguranță. Imobilul dispune de izolație exterioară, geamuri termopan și balcon închis cu tâmplărie termopan, contribuind ...

1035 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

teren ideal pentru investiții în SATU MARE zona Lucian Blaga
4

de vânzare 3 ha. teren pentru investiții în Satu Mare str.Eugen Seleș cu intrare de pe Lucian Blaga la 350 de metri ,utilități la aproximativ 80 de metri de parcelă preț 2500 de euro aria negociabil mai multe informații la telefon

30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren agricol. 2400 mp. 1

Vând teren agricol. 2400 mp.

Vând 2400 mp teren agricol situat în zona fabricii de bere lângă calea ferată. Mai exact lângă canton. Pe colțul străzii. Proprietate privată. Aștept oferte cu preț real. Accept și unele schimburi.

2,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare  str Kaffka Margit
10
4

Casa de vânzare str Kaffka Margit

Casa are 3 dormitoare unu cu balcon 2 bai living bu catarie cămară terasa garaj încălzire în pardosea airbag conditionat casa mobilata are apa canal curent gaz rds

1321 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan Ardud
1

teren intravilan Ardud

teren intravilan Ardud capătul străzii Nicolae Bălcescu zona liniștită îngrădit 7200 mp front 102 m 10 euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa zona Titulescu
8

Vand casa zona Titulescu

Casa de vinzare zona Titulescu , str Sighisoara 2A.Casa cu doua camera, baie, bucătărie, anexa(bucătărie de vara),beci sub casa.Necesita renovare. Teren 213mp. Are întrare cu mașina. Toate utilitățile racordata.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Lunca Sighet, Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare ungaria
2

Teren de vanzare ungaria

Teren de vanzare in Ungaria la doar 17 km din Satu Mare. Mai multe informatii pe telefon

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Carei str Uzinei . Casa are 4 camere un living mare 2 bai ,garage si multe anexe.

1125 EUR/m2 | 120 m2

Carei, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea