Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central
19

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central

Blitz prezintă spre vânzare un apartament tip penthouse, cu 3 camere, situat într-o zonă atractivă, ideal pentru cei care își doresc un spațiu modern și personalizabil. Proprietatea dispune de o bucătărie open space, prevăzută cu ieșire directă pe un balcon cochet, perfect pentru a savura cafeaua de ...

1333 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare intravilan 15 arii pret 8500 euro negociabil comuna Santau Oras Tasnad
1
1

Teren intravilan judetul Satu Mare Oras Tasnad Comuna santau 8500 euro negociabil

15 m2

Santau, Satu Mare

LOC de casa

LOC de casa

Vind loc, de casa suprafata 7500 m patrati cu front de aproximativ 80 m cu curent apa toate utilizarie inclusiv canalizare , strada asflatata linistita si locuita la 35 km de satu mare ,IN loc. giungi jud. SATU MARE

Giungi, Satu Mare

Vand pensiune in functiune in Tasnad
4
1

Vand pensiune in functiune in Tasnad

De vânzare Pensiune cu 11 camere în Băile-Tasnad jud Satu Mare O oportunitate excelentă de investiție într-una dintre cele mai căutate stațiuni balneare din România! Pensiune de vanzare, situată la 600 m de strandul termal, pe drumul principal Caracteristici principale: - doua cladiri Cladirea principala ...

1522 EUR/m2 | 230 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai
8
7

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai

Persoană fizică, vând casă cu 4 camere, cu suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită. În apropiere se găsesc stații de autobuz și mai multe magazine alimentare. Proprietatea oferă spațiu generos, o pivniță cu două compartimente și o curte mică. Ideală pentru o familie sau chiar și pentru ...

864 EUR/m2 | 110 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren.

Vând teren.

Vând teren, ideal pentru loc de casă.

1,543 m2

Cig, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 62 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati
7
4

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati

Vând casă în Satmarel cu trei camere locuibilă tel Teren 16 arii Încălzire pe peleți Preț 58000 Euro

580 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan de 25 ari (2 locuri de casa) în Micula Nouă
4

Exista posibilitatea de racordare la eletricitate, apa canal. Acces din ambele capete, in fata este drum asfaltat iar in spate drum pietruit. Pe teren sunt 120 de pomi fructiferi. O fantana forata.

2,500 m2

Micula Noua, Satu Mare

Vând apartament
5
3

Vând apartament

Apartament 2 camere strada Rodnei etaj 3 50mp util. Preț 58000euro Neg. Compartimentare: hol, baie, bucătărie, 2 camere, balcon închis, beci. Alte îmbunătățiri: Centrală Termopane Parchet, Gresie, Faianță Ușa metalică Aer condiționat Scară cu interfon Bloc din cărămidă Bloc izolat termic. Tel ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren 1 ha Odoreu 3

Teren 1 ha Odoreu

Vând teren extravilan 1ha, la ieșirea din Satu Mare spre Odoreu, strada Giulia. Preț : 4000 euro ar, negociabil. Telefon :

1 m2

Odoreu, Satu Mare

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro
1
4

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro

Teren loc de casa 855 mp cu 15 m front la sosea asfaltata, intre case noi. Utilitatile la strada, Pret 95000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Persoana fizica vinde apartament 4 camere
9

Persoana fizica vinde apartament 4 camere

Persoana fizica vinde apartament cu patru camere decomandat, situat in Satu-Mare, etaj 1 din 4, alcatuit din: 2 oluri , bucatarie, doua bai, patru camere, doua balcoane. Apartamentul are centrala proprie, finisaje clasice, parchet din lemn, geamuri termopan, usa intrare din lemn.

1250 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan zona Dara
8
7

Teren intravilan zona Dara

Teren locuri de case cu PUZ pt construcție in curs de acreditare de la Primărie, utilitățile la 50 m de teren, zona rezidențiala, loc. Satu Mare, Str. Dara. 6800 euro ar.

Satu Mare, Satu Mare

PENSIUNE DE VANZARE – VRAJA CRASNEI ÎN ZONA CAREI
14

PENSIUNE DE VANZARE – VRAJA CRASNEI ÎN ZONA CAREI

Agenția ProprietateaTA vă pune la dispoziție o proprietate cu potențial turistic, comercial și evenimențial, cu o suprafață total construită de aproximativ 1000 mp, amplasată pe un teren impresionant de 87 ari (8.700 mp). Această pensiune este o locație binecunoscută în zona Carei, cu vizibilitate excelentă ...